Ještěd ještě lepší

Ještěd ještě lepší

Díky dálnici až téměř k lanovce je Ještěd nejbližším střediskem ze všech našich odjezdových měst. Zejména naši lyžaři a snowboardisté z Prahy to na Ještědu znají velmi dobře. A v nové sezoně se mohou těšit na zbrusu novou sjezdovku, která bude vedle odpojitelné čtyřsedačky Skalka. Sjezdovka se bude jmenovat Nová Skalka a bude kilometr a půl dlouhá. Její sklon bude naprosto perfektní pro luxusní carving s výhledem na Liberec. Aktuálně probíhá kácení.

Zájezdy na vodní lyžování
Zájezdy na vodní lyžování

Již v červnu letos startujeme zájezdy na vleky jako například na Těrlicko, na Hlučín, do Hradce Králové, nebo do Bratislavy. Na těchto vlecích je čistá voda a pro wakeboardisty jsou k dispozici zajímavé překážky. Vyrazíme vždy ráno z Brna a bus nás doveze až k vleku. Na některých vlecích máme možnost půjčení výbavy v ceně zájezdu.

Lyžaři si pomáhajíLyžaři si pomáhají

Pokud s námi jezdíte na zájezdy pravidelně, tak v našich autobusech potkáváte také mnoho lyžařů v důchodovém věku. Nemusejí řídit a v autobuse si odpočinou. Nebo třeba již nemají partnera na lyžování a jsou rádi, že nejedou sami. Navíc si s námi mohou užít lyžování za velmi rozumné ceny. Vážíme si účasti našich starších spolulyžařů a rádi bychom jim nyní v těžké situaci pomohli. Pokud jste senioři, napište nám, zda Vám můžeme přivézt například nákup či léky. Nebo se ozvěte, pokud jen chcete, aby Vám někdo zavolal a popovídal si s Vámi. Pokud jste mladší lyžaři a chtěli byste pomoci, napište nám a my se budeme snažit Vás propojit dle místa Vašeho bydliště.

Pozastavení zájezdů

Kvůli rostoucí epidemiologické hrozbě rozhodla vláda ČR o zákazu provozu lyžařských středisek.  Do odvolání tedy nemůžeme poskytovat naše služby.  Všichni musíme k této situaci přistupovat zodpovědně. Koronavirus se šíří a není jisté, zda se nám do konce sezony ještě podaří pro Vás připravit zájezdy.  Již tradičně Vás v dubnu vozíme na Praděd.  Budeme sledovat situaci a pokud to bude možné, náš klasický dubnový výlet na náš moravský ledovec pro Vás připravíme.  Přejeme silnou imunitu Vám i Vašim blízkým. Zatím se můžete podívat, jak jsme se na Pradědu měli loni v dubnu.

Zlatá Sylva jede do finále S ČT Sport na vrcholZlatá Sylva jede do finále S ČT Sport na vrchol

Za deset sezón soutěže S ČT Sport na vrchol získali klienti a instruktoři CITY SKI již mnoho cenných umístění. V minulosti byly ve finále naše instruktorky Barbora Kovaříková, Gabriela Škodová, Hana Robinson. Nyní jde do finále klientka našich brněnských zájezdů Sylva Pekárková. Sylva získala místo ve finále pěkně na MDŽ na Dolní Moravě a zvítězila i v souboji pohlaví. Gratulujeme! Nenoste lyže do sklepa, protože nejen na Dolní Moravě jsou ještě stále dobré podmínky pro lyžování. Jedeme opět o víkendu a zájezdy plánujeme s ohledem na sníh minimálně do konce března.

Užijte si velké středisko Szczyrk bez davůUžijte si velké středisko Szczyrk bez davů

Nově přebudovaný skiareál Szczyrk na polské straně Beskyd nabízí lyžařům přepravu na třinácti lanovkách a vlecích. V hlavní sezoně je středisko velmi populární a někdy bývají fronty. My ale vyrážíme v březnu, abychom si Szczyrk užili bez davů. Neváhejte a pojeďte s námi vyzkoušet až čtyřicet kilometrů sjezdovek pouze tři hodiny z Brna!

Stuhleck má dost sněhuStuhleck má dost sněhu

Lyžařské středisko Stuhleck ve Štýrsku má stále skvělé podmínky na lyžování. Je to vždy takový malý geograficko-klimatický zázrak. Projíždíte Dolním Rakouskem a po sněhu a ni památka. Projedete tunelem do Štýrska a tam panuje královna zima. Ještě jste letos nebyli na dlouhých štýrských sjezdovkách? Pojeďte s námi v březnu, kdy nebývají fronty. Zájezdy plánujeme až do konce března.

Suplujeme roli rodičů a naučíme Vás lyžovatSuplujeme roli rodičů a naučíme Vás lyžovat

Lyžovat se můžete naučit v každém věku. Učili jsme například naprostého nováčka, který se ve třiadvaceti poprvé dostal na lyže. A Jirka nebyl ani z Brazílie či Ghany, ale z Mikulova! Buďte vděční Vašim rodičům, pokud Vás vedli k lyžování již v dětství. Ne každý má to privilegium. Začátečníci mají u nás zdarma lyže a instruktáž. Dolní Morava stále nabízí velmi dobré podmínky pro lyžování. Neváhejte a využijte toho než přijde jaro. Jedeme v sobotu a máme volná místa.

Červená Voda oslavila desáté výročí
Červená Voda oslavila desáté výročí

Patnáctého února oslavili na na Červené Vodě oslavy desáté výročí provozu a my jsme byli u toho. Na programu byly koncerty, soutěže o skipasy, doprovodný program pro děti, hostesky s welcome drinky.

Na Klínovec rychle a pohodlně
Na Klínovec rychle a pohodlně

Klínovec je z Prahy opravdu blízko. Díky dálnici na Chomutov můžete být z Dejvické na Klínovci velmi rychle a pohodlně. Cesta z Prahy na Klínovec je rychlejší než například cesta z Brna na Červenou Vodu, i když je na kilometry delší. V propojení s Neklidem nabízí Klínovec nejvíce sjezdovek v Krušných horách. Vyzkoušejte je s námi taky jako už mnoho našich klientů!

Jedničkáři jeli na hory zadarmoJedničkáři jeli na hory zadarmo

Pokud jste se dobře učili a na pololetním vysvědčení našli samé jedničky, dostali jste od nás dárek. V rámci spolupráce s našimi partnerskými středisky jsme Vás vzali na hory úplně zadarmo. A ještě jsme Vás naučili, jak správně řezat oblouky.

Zájezdy ve všední denZájezdy ve všední den

Abychom si lépe zalyžovali, vyrážíme stále častěji ve všední den. Tento zážitek Vám určitě doporučujeme. Zvažte, zda není pro Vás lepší vzít si dovolenou v zimě a užít si den na horách. V létě můžete po práci ještě na kolo, na tenis, nebo na kolečkové brusle. V zimě se z práce vracíte už za tmy, a tak si venku moc nezasportujete. Neseďte v práci a vyberte si den volna v zimě! Chytat s námi paprsky horského sluníčka je lepší než překlikávat Excel tabulky!

Naučíme lyžovat Vás i Vaše dětiNaučíme lyžovat Vás i Vaše děti

Vyrůstali jste u moře, nebo tisíc kilometrů od nejbližšíh hor? Rodiče Vám nemohli v dětství dopřát lyžování a Vy nyní začínáte lyžovat až s Vašimi dětmi? To vůbec nevadí! Naučíme lyžovat Vás i Vaše děti. Pokud nemáte vlastní lyže, tak Vám je půjčíme zcela zdarma. Stačí, když při rezervaci napíšete, že chete půjčit lyže.

Užili jsme si Silvestr na horách


Užili jsme si Silvestr na horách

I když to se sněhem nebylo jisté, nakonec se příroda umoudřila Silvestr 2019 jsme nemuseli rušit. Vyrazili jsme do pohoří Javorníky a lyžovali jsme ve středisku Karolinka. Malebné zasněžené Valašsko bylo krásným prostředím pro loučení s rokem 2019. V pohoří Javorníky je několik zajímavých středisek a možná se tam vydáme i na víkendový zájezd. Sledujte web!

Na hřebenech už panuje zimní pohádka


Na hřebenech už panuje zimní pohádka

Po smutném předvánočním oteplení se na hory vrátila královna zima. Ve všech našich partnerských střediscích již můžete prožít plnohodnotný lyžařský den. Zájezdů máme vypsáno opravdu hodně a každý den přidáváme další termíny.

Odstartovali jsme sezonu ve Špindlu i na Stuhlecku


Odstartovali jsme sezonu ve Špindlu i na Stuhlecku

V neděli patnáctého prosince jsme vyrazili z Brna na Stuhleck a středisko nám připravilo opravdu krásný lyžařský den na dobrém sněhu, bez front a navíc včetně super počasí. Děkujeme týmu KBC za účast. Z Prahy jsme jeli do Špindlu. O předvánočním víkendu Vás již bereme do všech našich partnerských středisek. Některé zájezdy jsou již potvrzeny a ostatní se postupně plní.

Vouchery a FKSPVouchery a FKSP

Lyžování je ten nejlepší dárek pro Vaše blízké a Vy jistě oceníte, že pro něho nemusíte jet do Olympie. Napište nám Váš požadavek a my Vám pošleme platební instrukce a následně Vám zašleme voucher na jméno obdarovaného v PDF, který si vytisknete a dáte pod stromeček. Pracujete pro příspěvkovou organizaci a máte v práci FKSP? Nebo Vám zaměstnavatel dává bonus a nevíte jak jej vyčerpat? Nečekejte až Vám příspěvek propadne a využijte jej na lyžování se CITY SKI. Napište nám co nejdříve, abyste vše stihli zařídit do konce roku.

Nová sjezdovka na Dolní MoravěNová sjezdovka na Dolní Moravě

Ve středisku Dolní Morava opět ultra investují a na novou sezonu pro Vás přichystali rozšíření původního traverzu od horní stanice lanovky U Slona ke sjezdovce Kamila. Nyní můžete na tomto úseku plnohodnotně sjezdovat. Nadšení budou zejména snowboardisté. Tento úsek má totiž ideální sklon na tréning pohodových cruise oblouků.