Důraz na zákaznický servis

Naše balíčky obsahující dopravu a lyžování jsou naprosto bezkonkurenční samy o sobě. Avšak naši zákazníci jsou spokojení, nejen proto, že jim nabízíme kvalitní lyžařský zážitek za super cenu. Naši klienti nás milují, protože jim vždy dáme ještě něco extra.

Všichni účastníci našich zájezdů dostanou ZDARMA časopis SNOW, aby byli informováni o novinkách ve světě lyžování. Všichni účastníci našich zájezdů mohou také požádat o ZDARMA půjčení lyží. Dovolujeme si upozornit, že lyže půjčujeme přednostně začátečníkům a zahraničním účastníkům. Na vybraných zájezdech také umožňujeme našim klientům lyžovat s našimi instruktory a pracovat tak na vylepšení svého stylu.

V neposlední řadě je tu entertainment v autobuse. CITY SKI je prvním poskytovatelem zájezdů v České republice, který během jízdy nabízí účastníkům živou zábavnou show. Tento bonus dodává prima atmosféru a láká mnoho zájemců. Nedílnou součástí zábavy je také seznamka, která je obzvláště populární mezi mladými účastníky. Avšak parťáka na jízdu na sedačce uvítají samostatní lyžaři v každém věku. Naši instruktoři jsou vybíráni tak, aby v sobě měli zábavný faktor. Když celý týden sedíte v kanclu, tak Vám cestou na hory chceme nabídnout také trochu zábavy. Velmi často také v autobusech organizujeme kvízy a soutěže, ve kterých můžete vyhrát zájezd na hory. Na přání klientů vybrané zájezdy ze všech odjezdových měst republiky moderuje také majitel CITY SKI Pavel Trčala, který tak během sezony lítá mezi Brnem, Prahou, Ostravou a dalšími odjezdovými městy častěji než leckterý politik v předvolební nekampani.

Pochvaly našich klientů

Pokud se Vám zájezd se CITY SKI líbil, napište nám a ostatní budou vědět, co je čeká. Zde jsme vybrali pár citací našich spokojených lyžařů:


Jak vymyslet pěkný projekt? Přemýšlejte o lidech O tom, co si přejí, co je dělá šťastné a přináší jim radost. Dejte do toho lásku, nadšení a dělejte to poctivě. Výsledek se projeví! CITYSKI.CZ - Tleskám vám a volám třikrát BRAVO. Díky za skvělé zážitky!!! Kdo nezažil autobusovou show Pavla Trčaly a skvěle zorganizovanou lyžovačku, jako by nebyl! :-D

Markéta Švábová, zájezd Dolní Morava

Pavle, moc děkujeme! Děláte to dobře a poctivě! Je nám s váma moc dobře! A to se dneska moc cení!

Ivana Kafková, zájezd Klínovec

Právě jsme se vrátily ze zájezdu Passo Tonale a bomba! Parádní lyžovačka, i přes prvotně špatné počasí, fajn lidi, ubytování super, všechno bez problému. Rozhodně doporučuji, a moc se nám líbily i jednodenní zájezdy :).

Tereza Lokajová, zájezd Passo Tonale

Miluji lyžování se CITY SKI, protože takového šoumena, instruktora a pozitivně naladěného sportsmana nemá a nikdy nebude mít žádná cestovka! Lyžovačka je vždycky dobrá a ještě se všichni pobavíme!

Věra Slabinová, zájezd Kouty

Bylo to jednoduše dokonalé!! Celý den nám svítilo na ČH nádherně sluníčko, paráda. Z moji strany naprostá spokojenost s cestou, organizací a neuvěřitelnou ochotou a snahou vyhovět na 100% všem účastníkům. Byla zde úžasná atmosféra. Určitě si to musím vámi zopakovat!!

Eliška Sedlická, zájezd Červenohorské Sedlo

Děkuji Pavle za krásné výlety a lyžování. Je to super.

Renata Zavadilová, zájezd Stuhleck

Organizace a Pavel Trčala naprosto supr, bavič, příjemná atmosféra. Doporučuji!

Tomáš Podveský, zájezd Kouty

Byl to moc fajn den, skvělý lyžování a v autobuse výborná nálada.

Yvonna Šeligová, zájezd Dolní Morava

Dobrý den, v sobotu jsem byl s vámi podruhé a velká spokojenost, určitě s vámi zase někam pojedu. Chtěl jsem vám tímto poděkovat a popřát vám mnoho úspěchu v životě i v podnikání a zdraví vám i vaší sestře. Jste opravdu borec,vtipný a pohotový, obdivuji také vaší znalost cizích jazyků. Ještě jednou děkuji, s pozdravem.

Petr Jehlík, zájezd Rokytnice

Zdravím, Pavle, ještě jednou touto cestou moc veliké poděkování za profi přístup k lyžování v Rakousích. Máme vás rádi a budeme se těšit na další příště!!!!!

Radomíra Brtníková, zájezd Semmering

Zdravím Vás pane Trčalo, chci Vám poděkovat za akce které děláte. Byli jsme s Vámi dvakrát na Dolní Moravě a na Červené Vodě a akce byly super. Mám hodně náročnou práci a Váš humor byl psychicky balzám na nervy. Určitě se dalších akcí zůčastníme mile rádi. Díky.

Dagmar Čoupková, zájezd Červená Voda

I just had my first experience with your company last week and I have to tell you that I was extremely satisfied by your services.

Nikola Nikolov, zájezd Kouty

Tisíceré díky, thousand thanks, Tausend Dank, mille mercis, grazie mille, Muchas gracias, vďaka. Je mi takmer (..) rokov, pochádzam z Košíc a myslela som si, že už ma nič na tomto svete nemože prekvapit. Robím takmer 20 rokov učitelku češtiny a telocviku, takže som všade bola dvakrát a všetko viem. Včera som bola na Dolnej Morave v Kralickom Sněžníku s Pavlom Trčalou a hranice mojej predstavivosti sa posunuli. Bolo to jedným slovom super a ak niekto s vás váha, či má ísť alebo ostať v Brne, Prahe, alebo Hornej Dolnej - zabudnite na všetko a choďte. Ja som bola a pojdem zas a zas a zas... dokial sa udržim na lyžiach.

Dana Karpíšková, zájezd Dolní Morava

Zájezd za bezkonkureční ceny. Velice profesionální a současně naprosto odzbrojující přístup pana Trčaly nás navíc přiměl se během cesty vícekrát zasmát a navodit velice příjemnou atmosféru. Vřele doporučuji.

Martina Karbanová, zájezd Kouty

"Byl to báječný den....díky moc!!! Kudy chodím, tudy chválím!!!! Těšíme se na příště!!!!"

Zdeňka Váchová, zájezd Klínovec

Hodně jsme si dnešek užili, takže opravdu velká pochvala. I atmosféra v kolektivu byla vynikající a to především díky Vám

Jiří Duchoň, zájezd Klínovec

Byli jsme s vaší společností už podruhé lyžovat a už jsme "vaše" :-DDD. Příští týden jedeme s Mončou zase.... Jste skvělí, báječní a úžasní.... Díky za to, že někdo něco takového dělá..... A dělejte to dál :-)))... Díky...

Eva Kejíková, zájezd Dolní Morava

Díky Pavle za suprový zájezd, moc jsme si to s Verčou a všemi ostatnimi užili! Kubínská hoľa byla famózní a byl to bezva nápad jet právě sem. Těšíme na další lyžovačku se CITY SKI... ;-)))...

Petr Komárek, zájezd Kubínská hoľa

Chci vyseknout velký dík za super organizaci zájezdu do Koutů!! Maximální spokojenost se servisem pro tento den. Určitě se zúčastním dalších akcí. Děkuji za to, jak to děláte. Webové stránky a vše ostatní klape, jak má. Jen tak dál...

Radka Brtníková, zájezd Kouty.

Rád bych vyjádřil dík lidem jako jste vy, kteří nesedí doma na p*deli se založenýma rukama, ale organizují výlety na čerstvej vzduch pro všechny městem zkažený individua jako jsem třeba já...

Martin Vrkoslav, zájezd Kouty.

Díky za Červenohorské Sedlo v neděli. Vše proběhlo výtečně, organizace klapala. Parádní sníh a počasí. Příště zase jenom se CITY SKI...

Lukáš Králík, zájezd Červenohorské Sedlo

"Vďaka Ti moc za zájazd. Na dolní Morave sme sa pekne bavili! A to všetko vdaka Tebe! Máš u to u mňa! CITY SKI is the best!

Stano Pach, zájezd Dolní Morava

"Dík za zájezd, nebyl jsem sice moc nadšenec jednodenních lyžařských akcí a navíc jsem byl rozmlsanej lyžováním v Alpách, ale tohle mě překvapilo. Rychlé a flexibilní řešení, jak se dostat na kopec. Mně se hlavně líbí přístup a způsob prezentace CITY SKI..."

František Blumenstein, zájezd Červenohorské Sedlo

"Díky za skvělý zájezd, hlavně pro syna, který si bezva zalyžoval. Vy jste byl skvělej, jak jste operativně řešil dopravní situaci. Přeji další příjemné, bezproblémové a plně obsazené zájezdy. Budeme s Vámi posílat kamarády. Ještě musím moc pochválit vlekaře a horskou službu na Červené Vodě. Milí a příjemní hoši, profesionální přístup, podobně jako Vy..."

Lída Dufková, zájezd Červená Voda

"Diky za super sobotu. Dolní Morava byla bomba, fakt skvělý lyžování i ta Holba na svahu :-)... Určitě všude CITY SKI doporučím a rád s Tebou zase někam vyrazím..."

Josef Sladký, zájezd Dolní Morava

"Díky za super výlet. Určitě pojedu zase."

Martin Petlach, zájezd Kouty

Zájezd na Dolní Moravu byl super. Díky moc, že jste nám, lidem bez auta, umožnil si zajet jednodenně zalyžovat na hory.

Jana Podešvová, zájezd Kouty

Někteří klienti dokonce skládají ódy na CITY SKI ve verších:

Nechlemtéte v knajpě škopky, hoďte čučku na webovky...
CITY SKI bus není malý, na nejbližší bergl valí...
Z Dornychu i z Veveří, v šestčtyrycet, frajeři...
Máš sedum kil a svý bretle, scukneme se na ČH Sedle...
Ještě rada pro kocóry, neděléte žádný fóry...
Nemózujte borca v betli, rozplesklé je na tý jedli...
Co kolem ní valíte a se CITY SKI ho sbalíte...

Mirka Svědínková, zájezd Dolní Morava

Jiní účastníci naše služby považují za božské a dokonce se k nám modlí:

Ve jménu Pavla, Hanky i Václava svatého, CITY SKI.
Pavle náš, jenž jsi na sjezdovce, posvěť se vláda Tvá, přijeď autobus Tvůj, jak na Klínovec, tak i na ostatní destinace a odpusť nám pozdní příchody, jakož i my odpouštíme našim cizincům a uveď nás do nirvány carvingových oblouků, ale zbav nás neukázněných lyžařů, Amen.

Václav Janda, zájezd Klínovec

Firemní akce

Služba CITY SKI poskytuje zájezdy pro firmy a skupiny a odvezli jsme na hory mnoho korporátních a i například školních a úřednických kolektivů. Mezi naše firemní klienty mimo jiné patří:

FNZ   WDT   IFE
Infosys   Monster   Acision
     
APV   AWD   CTP Invest
     
Deloitte   Honeywell   Logica
     
Lufthansa   MaxProgres   Wistron
     
Vodafone   Volksbank   DC Concept
     
McDermott   Tyco   GG Group
     
NetSuite   KBC   Brno-střed

Partnerské sportovní obchody

Sháníte lyže, snowboard, servis, bazar, nebo něco teplého na sebe? V každém městě spolupracujeme s několika obchody a rádi Vám doporučíme ten, který máte nejblíže, a který bude vyhovovat Vašemu lyžařskému stylu a peněžence. Recipročně, naši klienti se mohou o našich zájezdech dozvědět z jejich oblíbeného lyžařského obchodu. Našim hlavním partnerem na lyžařské vybavení je DECATHLON a specificky značka Wed'ze. Vážíme si ale taktéž partnerství s menšími lokálními obchody, které jsou v blízkosti Vašeho bydliště a můžete je využít například ke koupi použitého vybavení nebo na servis.

Partnerské sportovní obchody CITY SKI Brno:

Decathlon   Ski centrum   Ski Mishak
Ski Mishak   Ski centrum Wolf   Sport bazar

Partnerské sportovní obchody CITY SKI Praha:

Decathlon   Happy Sport   Ski surf Praha

Partnerské sportovní obchody CITY SKI Ostrava:

Decathlon   Helia Sport   Madeja Sport

Partnerské cestovní kanceláře

Specializujeme se na jednodenní lyžařské zájezdy, ale ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi a partnerskými cestovními agenturami vypisujeme také termíny na vícedenní zájezdy. S našimi partnerskými cesotvními kancelářemi spolupracujeme dlouhodobě a můžeme Vám tedy nabídnout velmi atraktivní balíčky lyžování, dopravy, ubytování. Bedlivě sledujeme také nabídku dalších organizátorů vícedenních zájezdů a například dle aktuální nabídky last-minute termínů vypisujeme i zájezdy dalších cestovních kanceláří. Protože je našim heslem lyžovat a neřídit a zaměřujeme se zejména na zájezdy autobusem, tak na web vypisujeme termíny především s autobusovou dopravou. Můžeme Vám však pomoci připravit zájezd na míru například v kombinaci s vlastní dopravou nebo s leteckou dopravou ve Vámi vybraném termínu. Všechny cestovní kanceláře, se kterými spolupracujeme, jsou pojištěny proti úpadku. Tato pojištění jsou k dispozici na webových stránkách cestovních kanceláří. Níže jsou odkazy na webové stránky našich partnerských cestovních kanceláří:

Valaška   Forline   Atlantika