Nejlepší dárek pod stromeček

Nevíte, co darovat Vašim milým na Vánoce? Možná si Vaši blízcí potrpí na praktické dárky jako nový nerez dřez do kuchyně nebo brzdové destičky na Oktávku. Jsme si však jisti, že byste je potěšili lyžařským zážitkem se CITY SKI.

Sportovní dárek na narozeniny nebo k svátku

Nemáte ještě dárek pro ségru k narozkám? Tatínek bude mít svátek a flašku mu dávat nechcete? Maminka už od Vás dosala vařečku i žehličku? Darujte zájezd se CITY SKI a jeďte společně na hory!

Romantický výlet z lásky jako dárek pro zamilované

Nechcete být na Valentýna sami? Darujte zájezd na hory Vaší vysněné spolužačce a my Vás nenápadně posadíme na sedadlo vedle ní. Chcete požádat svou přítelkyni o ruku na vrcholu hor? Dejte ji k výročí lyžařský zájezd a my Vám podržíme prstýnky.

Voucher jako záminka vyexpedovat šéfa pryč z kanclu

Váš šéf je vášnivý lyžař a každý rok Vám poctivě zvedá plat dle inflace a ještě k tomu přihodí pár extra stravenek a po patnácti dnech Vaší non-stop otročiny bez spánku na lukrativním projektu pro zahraničního investora Vás místo bonusu kamarádsky poplácá po zádech se slovy: "Dobrá práce, pane kolego!" Takový šéf si rozhodně zaslouží odměnu ve formě lyžařského voucheru. Vysvětlete mu, že ve všední dny je na sjezdovkách méně lidí a budete mít od šéfa na den klid!

Lyžování jako dárek pro každou příležitost

Ať k Vánocům, narozeninám, svátku, výročí, nebo prostě jen tak, protože někoho máte rádi, zájezd na hory vždy potěší. Pro voucher CITY SKI nemusíte jezdit přes celé město a tlačit se s davy v obchodním centru.

Instruktorka CITY SKI Gabriela Škodová na Stezce v oblacích ve středisku Dolní Morava

Hodnoty voucherů

Hodnota voucheru je vždy stejná jako hodnota zájezdu. Pokud obdarováváte dvě osoby, tak prosím objednejte dva vouchery. Pokud chcete obdarovanému darovat například dva zájezdy, tak vyberte dva různé zájezdy a obdarovaný dostane dva různé vouchery. V některých střediscích máme ceny různé dle věku lyžaře, a proto je nutné, aby každý obdarovaný měl svůj voucher na jméno. Pokud si účastník vybere levnější zájezd než je hodnota voucheru, rozdíl nemůže být vrácen. Zálohu na skipas platí každý účastník v autobuse. Tato záloha bude účastníkovi vrácena po ukončení lyžování přímo na kase střediska.

Jak pořídit voucher CITY SKI

Zařídit lyžařský zážitek se CITY SKI jako dárek je velmi jednoduché. Stačí, když nám napíšete jméno obdarovaného a hodnotu voucheru. My Vám pošleme platební instrukce. Vy provedete platbu a následně Vám zašleme voucher na jméno obdarovaného v PDF, který si vytisknete a dáte pod stromeček nebo na oslavě narozenin. Prosíme, nezapomeňte při vyplňování platebního příkazu zadat jméno obdarovaného, středisko, a odjezdové město do kolonky poznámky v rámci Vašeho bankovního portálu. Většina bank již umožňuje okamžité transfery, a tak je možné mít voucher ještě v den objednání. V urgentních případech vytvoříme voucher i například dopoledne na Štědrý den nebo v šest večer, když už budete na cestě na narozeninovou oslavu.

Jak si vybrat středisko jako dárek

Podívejte se do rubriky střediska, kde naleznete popisy našich partnerských středisek a ceny zájezdů. Pozor některé zájezdy mají jinou cenu v týdnu a jinou cenu o víkendu. Některá střediska také nabízejí slevy pro děti, důchodce, studenty. Podle popisu středisek a cen si vyberete tak, abyste udělali obdarované nebo obdarovanému největší radost. Vouchery Vám můžeme vystavit také na naše speciální nepravidelné akce, jako například tradiční Silvestr na horách nebo vícedenní zájezdy, které organizujeme s našimi partnerskými cestovními kancelářemi.

Platnost voucherů

Voucher CITY SKI platí vždy pro danou lyžařskou sezonu vyznačenou na voucheru a musí být využit do konce sezony. Zájezdy organizujeme v různé termíny a každý obdarovaný jistě během sezony najde zájezd, který mu časově vyhovuje. V případě vážné dlouhodobé nemoci obdarovaného nebo obdarované může být voucher transferován na příbuzného nebo kamaráda obdarovaného nebo obdarované. Pokud kvůli počasí nebo z jiných důvodů nebude za celou sezonu vypsán a potvrzen zájezd do daného střediska, CITY SKI obdarovanému nabídne možnost využít voucher v jiném středisku stejné nebo nižší hodnoty. Žádný voucher CITY SKI není možné použít v jiné sezoně než v té, na kterou byl vystaven. Předchozí sezona nepřipadá v úvahu, protože holt nemáte stroj času. Následující sezona není možná kvůli změnám ceníků a účetním uzávěrkám.

Výherní vouchery

Na zájezdech CITY SKI, na plesech, na přednáškách, na festivalech a na dalších společenských a sportovních akcích často organizujeme soutěže zejména pro děti a v těchto soutěžích je možné vyhrát voucher na zájezd na hory. Výherní vouchery jsou vystavovány pouze na jméno výherce a v žádném případě nemohou být transferovány na jiného účastníka. Do patnácti let se mohou děti zájezdů CITY SKI účastnit pouze v doprovodu rodičů nebo dospělých pověřených osob. Mládež do osmnácti let se může zájezdů CITY SKI účastnit bez doprovodu, avšak s písemným souhlasem rodičů nebo zákonných zástupců.

Rodina na zájezdě CITY SKI ve středisku Rokytnice

Změna hodnoty voucherů

Obdarovaný má možnost vybrat si za doplatek středisko vyšší hodnoty než je stanovena na voucheru. Nemůžeme vracet peníze, pokud se obdarovaný prokáže například voucherem na zájezd do střediska, kam jezdíme za devět set korun, ale bude ho chtít využít ve středisku, kam zájezd obvykle stojí osm set korun. Obdarovaný se zájezdu může zúčastnit, ale sto korun mu propadne tak, jako kdyby mu vypadla bankovka z kapsy na lanovce, když chtěl machrovat před kámošema a vytahoval z kapsy svůj nový mobil, který dostal pod stromeček od člena rodiny, který mu dal mobil za devět tisíc, čímž analogicky vyjádřil svou lásku na vyšší úrovni než Vy, kteří jste ho obdarovali "pouze" voucherem na lyžování za devět set korun. Vy ale moc dobře víte, že drahý mobil je na nic, protože ho může obdarovaný ztratit a díky vysoké výpočetní síle se mu navíc rychle vybije baterka. Pokud voucher ztratíte, můžete si ho vytisknout znovu. Všechny vouchery evidujeme a kontrolujeme v rezervačním systému.

Majitel CITY SKI Pavel Trčala na monoski pod vrcholem Pradědu

Vouchery se vztahují také na seznamku pro ženy

Pokud Vámi obdarovaná využije voucheru a zúčastní se zájezdu CITY SKI, dostane czela zdarma možnost seznámení s vysokým sympatickým bývalým reprezentantem v plavání, který právě prodal svou prosperující firmu západoněmeckému investičnímu fondu, aktivně se věnuje charitativní činnosti a upřímně hledá teplo domova. Pokud si nejste jist, že by se Vámi obdarovaná měla takto seznamovat s kandidátem na pozici otce jejich budoucích dětí bez Vašeho dohledu, pořádně si rozmyslete, zda si tento voucher nekoupíte raději i pro sebe. V takovém případě budete s to se zúčastnit zájezdu také, abyste mohl osobně dohlédnout na její seznamování, pokud jste otec nebo bratr obdarované, případně zamezit tomuto seznamování, pokud jste partner obdarované. V případě zájmu Vám půjčíme takzvaný kazimrdský manuál pro muže, ve kterém se například dozvíte, jak lyžovat v našich partnerských lyžařských střediscích tak, abyste nemuseli využívat sedačkové lanovky. Pokud budete používat pouze vleky, které jsou koncipovány maximálně pro dvě osoby, tak výrazně snížíte možnost, že si k Vám a Vaší milé při jízdě do kopce přisednou členové reprezentačního týmu vodního póla.

CITY SKI Vám najde bohatého lyžaře

Vouchery se vztahují také na seznamku pro muže

Pokud Vámi obdarovaný využije voucheru a zúčastní se zájezdu CITY SKI, dostane czela zdarma možnost seznámení se sympatickými lyžařkami z naší obsáhlé databáze vzdělaných a věrných bývalých modelek se smyslem pro rodinu. Dle nespravedlivé, ale tisíciletími potvrzené preference mužů nejprve předhazujeme krásné a blonďaté. Pokud jste tedy krásná, ale tmavovlosá a máte obavu, že by Vámi obdarovaný s krásnými blondýkami mohl více než jen sdílet sedačku lanovky, pořádně si rozmyslete, zda si tento voucher nekoupíte i pro sebe. V takovém případě budete s to se zúčastnit zájezdu také, abyste mohla osobně dohlédnout na seznamování Vámi obdarovaného, pokud jste matka nebo sestra obdarovaného, případně zamezit tomuto seznamování, pokud jste partnerka obdarovaného. V případě zájmu Vám půjčíme takzvaný kazimrdský manuál pro ženy, ve kterém se například dozvíte, jaké žvýkačky nalepené na skluznici nejlépe brzdí ve sjezdu, aby Vaše sokyně nemohla Vašeho miláčka dojet.

CITY SKI Vám najde modelku

Nabízíme vouchery i na vodní lyžování a wakeboarding

Možná jste to nevěděli, ale CITY SKI organizuje zájezdy také v létě. Z Brna pravidelně vypravujeme zájezdy na vodní lyžování do Bratislavy, na Těrlicko, na Hlučín, do Vídně. Z Prahy pravidelně vypravujeme zájezdy na vodnolyžařské vleky do Chomutova, do Hradce Králové, do Stráže pod Ralskem.

Iva Dolejšová na startu svého prvního wakeboard pokusu

Vodní lyžování a wakeboarding na těchto vlecích je naprosto úžasné díky vodní ploše bez vln a dobré partě. Po akci na vodě se vždy přesuneme na další aktivity jako beach fotbal, beach volejbal, inline brusle, frisbee nebo speedminton. Vouchery na tyto zájezdy si můžete koupit již během zimní sezóny a jejich platnost je vždy v letní sezoně daného roku.

CITY SKI Vodní lyžování v Bratislavě

Můžeme Vám také vystavit voucher na náš vlek CITY WAKE v Brně. Více informací naleznete na stránkách: www.citywake.cz

Pavel Trčala na vleku CITY WAKE Brno

Vouchery jako výhry na společenských a sportovních akcích

V neposlední řadě můžete také voucher vyhrát. Jak již bylo výše popsáno, na zájezdech děláme soutěže o zájezdy na hory a to zejména pro naše nejmladší účastníky, kteří si na zájezd ještě nemohou sami vydělat. Nebo můžete voucher CITY SKI vyhrát třeba na plese. Pokud organizujete společenskou akci a chcete pro publikum zajímavou cenu, napište nám email a my pro Vás připravíme soutěž o zájezd na hory. Jestli chystáte sportovní závod nebo turnaj, voucher CITY SKI může být zajímavou výhrou pro vítěze.

Majitel CITY SKI Pavel Trčala předává výherní voucher na Plese BIGY

Využití příspěvků FKSP

Pracujete pro příspěvkovou organizaci a máte v práci FKSP? Nebo Vám zaměstnavatel dává bonus a nevíte jak jej vyčerpat? Nečekejte až Vám příspěvek propadne a využijte jej na lyžování se CITY SKI. Napište nám a vystavíme Vám voucher, nebo přímo fakturu pro zaměstnavatele na určitý termín. Pravidelně organizujeme také zájezdy pro celé pracovní kolektivy a dotace na tyto zájezdy mohou být čerpány s FKSP nebo jiných fondů.

CITY SKI Vouchery FKSP