Se CITY SKI můžete jet lyžovat z těchto měst:

City ski nástupní místa

NEMUSÍTE NÁM VOLAT A PTÁT SE, JESTLI MÁME VOLNÉ MÍSTO.

Musíte se přihlásit na zájezd a automaticky dostanete potvrzení, že jste přihlášeni. Pokud je možné se na zájezd přihlásti, tak místo máme. Je však velmi důležité, abyste se na zájezd přihlásili s předstihem. Například pokud chcete jet o víkendu, tak vám velmi doporučujeme, abyste se přihlásili v pondělí nebo v úterý. Jednodenní zájezdy vypisujeme nejméně týden dopředu. Vícedenní zájezdy vypisujeme nejméně dva týdny a někdy i měsíc dopředu. Pokud se chcete například na sobotní zájezd přihlásit v pátek odpoledne, tak je šance, že bude již plný. V takovém případě často vypisujueme posilový autobus, takže uvidíte jeden uzavřený a jeden otevřený zájezd.

Když se přihlásíte do otevřeného zájezdu, který ještě ale není potvrzený, tak zvýšíte šanci, že zájezd bude potvrzen a nakonec možná pojedete také. Pro rezervace, prosím, navštivte naši rubriku Zájezdy. Abychom předešli nesprávně zadaným kontaktním údajům, nepřijímáme rezervace přes telefon nebo via email.

Jestli máte obecnou otázku, můžete nám napsat email na: info@cityski.cz

Pokud máte otázku na odjezd z určitého města, napište uvedenému vedoucímu pro dané město. Je možné, že neradi píšete emaily. Můžete nám zatelefonovat! V případě, že máte dotaz na specifický zájezd z Vašeho města, kontaktujte, prosím, vedoucího CITY SKI pro dané město. Prosíme, abyste volali pouze pokud máte dotaz, který nelze považovat za debilní. Jestli bude Váš dotaz možné považovat za debilní, tak Vám nemůžeme garantovat uspokojivou odpověď. Prosíme, abyste volali vždy vedoucímu, který má na starosti Vaše odjezdové město.

Praha, Plzeň, Pardubice:
Hana Robinson
+420 739 825 987
hana.robinson@citysports.cz

Brno, Ostrava, Zlín, Olomouc, Uherské Hradiště:
Pavel Trčala
+420 737 449 818
pavel.trcala@citysports.cz

Vedoucí zájezdu CITY SKI pro dané termíny jsou zveřejněni na rezervační stránce u každého zájezdu.

Pokud chcete připravit zájezd na míru například z kteréhokoli jiného města, nebo pokud chcete připravit zájezd pro skupinu nebo pro firmu, kontaktujte přímo majitele CITY SKI:

Pavel Trčala
pavel.trcala@citysports.cz

Více o našem týmu naleznete v rubrice Tým.

Odjezdy autobusů CITY SKI z Prahy

Odjezd Klínovec:

Odjezd autobusů CITY SKI směr Klínovec   Odjezd autobusů CITY SKI směr Klínovec

Název stanoviště CITY SKI: Praha Dejvická
Adresa do navigace: Technická 2, Dejvice, Praha 6, 116 27
Parkoviště naproti Elektrotechnické fakulty ČVUT
Odjezd vždy v 7:00 ráno
Metro: A stanice Dejvická
Tramvaje: 2, 5, 8, 20, 26, 51
Autobusy: 161, 312, 316, 107, 116, 147, 355, 359

Parkoviště na Vítězném náměstí v bezprostřední blízkosti stanice Metra Dejvická. Pozor změna! Toto parkoviště je nově placené! Pokud chcete využít parkování na tomto parkovišti, prosím počítejte s poplatkem. O víkendech je tento poplatek nižší. V případě, že nebude možné, aby autobus CITY SKI zajel do parkoviště, tak bude stát na autobusové zastávce mezi parkovištěm a budovou Elektrotechnické fakulty ČVU . Odjezd z Dejvické je rozumně situován na výpadovce na Chomutov. Náš autobus tedy vystartuje a za několik minut je již na dálnici směr Klínovec. Díky nové dálnici jste na Klínovci již v 8:45. Velkou výhodou Klínovce, který je položen na západě republiky a rozednívá se tam tedy později, je fakt, že lanovky otevírají až v devět ráno. Budete tedy první na manšestru! Jestli jste ze Slaného, nebo z okolí, napište to do poznámky a nabereme Vás například na benzinové pumpě Lotouš.

Odjezd Ještěd, Rokytnice, Špindlerův Mlýn, Herlíkovice:

Odjezd autobusů CITY SKI směr Ještěd, Rokytnice, Špindlerův Mlýn, Herlíkovice   Odjezd autobusů CITY SKI směr Ještěd, Rokytnice, Špindlerův Mlýn, Herlíkovice

Název stanoviště CITY SKI: Praha Palmovka
Adresa do navigace: Ronkova 2, Libeň, Praha 8, 180 00
Nástupiště autobusů severně od stanice metra Palmovka
Odjezd vždy v 7:00 ráno pro celodenní zájezdy
Odjezd v 16:30 pro večerní lyžování
Metro: B stanice Palmovka
Tramvaje: 8, 16, 24, 25, 52, 54
Autobusy: 109, 140, 166, 185

Parkoviště v ulici Na Žertvách nabízí v raních hodinách dostatečnou kapacitu pokud chcete přijet na sraz autem. Stanoviště je kousek od výpadovky na hory. Pokud je to možné, tak autobus bude stát co nejblíže výstupu z metra. Z tohoto stanovště odjíždíme také na zájezdy do polských středisek. Palmovka je ideálním místem nástupu směr Krkonoše i Orlické hory, protože náš autobus vystartuje a za pár minut je na dálnici směr Mladá Boleslav nebo směr Hradec Králové. Jestli s námi chcete jet do Krkonoš a jste z Mladé Boleslavi, nebo z okolí, napište to do poznámky a nabereme Vás v Mladé Boleslavi u Olympie.

Odjezd Itálie, Švýcarsko Rakousko, Srbsko, Makedonie, Bulharsko:

Odjezd autobusů CITY SKI směr Itálie, Švýcarsko Rakousko, Srbsko, Makedonie, Bulharsko:   Odjezd autobusů CITY SKI směr Itálie, Švýcarsko Rakousko, Srbsko, Makedonie, Bulharsko:

Název stanoviště CITY SKI: Praha Opatov
Adresa do navigace: Chilská 1061, Chodov, Praha 4, 149 00
Nástupiště autobusů severně nad stanicí metra Opatov
Odjezd nepravidelně vždy dle propozic zájezdu
Metro: C stanice Opatov
Autobusy: 136, 181, 165, 177, 182, 213

Zastávka autobusů nad stanicí metra Opatov. Náš autobus bude přistaven většinou v pruhu blíže do centra silnice ve směru na Litochlebské náměstí. Nedaleko od stanice metra směrem k sídlišti Opatov jsou parkoviště s dostatečnou kapacitu a dá se parkovat také na bočních ulicích. Opatov je ideálním místem nástupu směr Brno, Plzeň, nebo České Budějovice, protože náš autobus vystartuje a za pár minut je na dálnici a nemusí zajíždět do města.

Odjezdy autobusů CITY SKI z Brna

Odjezd Červená Voda, Dolní Morava, Zieleniec, Czarna Gora:

Odjezd autobusů CITY SKI směr Červená Voda, Dolní Morava, Zieleniec, Czarna Gora   Odjezd autobusů CITY SKI směr Červená Voda, Dolní Morava, Zieleniec, Czarna Gora

Název stanoviště CITY SKI: Brno Veveří
Adresa do navigace: Veveří 70, Brno, 602 00
Roh ulice Hrnčířská a Veveří naproti Stavební fakulty VUT
Odjezd vždy v 7:00 ráno pro střediska Červená Voda a Dolní Morava
Odjezd vždy v 6:00 ráno pro střediska Zieleniec a Czarna Gora
Šaliny: 3, 11, 12, 13
Autobusy: N/A

Autobus je přistaven na ulici Hrnčířská na rohu ulice Veveří před Právnickou fakultou MU. Neradi se na tuto fakultu díváme, protože byla sídlem gestapa pro celou Moravu a jedním z nejobávanějších míst v Brně. Studenti sedí v lavicích v budově, kde byli lidé mučeni a zabíjeni. Lepší odjezdové míst však směr Svitavy nenajdete. Odjezdové stanoviště na ulici Veveří je totiž jen pár set metrů od svitavské výpadovky. Náš autobus tedy vystartuje a do minuty je na dálnici směr Červená Voda nebo Dolní Morava. Z tohoto odjezdového místa odjíždíme také do polských středisek Zieleniec a Czarna Gora. Nepravidelně z tohoto místa odjíždíme na zájezdy do krkonošských středisek. V neděli je možné parkovat ZDARMA na parkovišti před Stavební fakultou VUT. V týdnu a v sobotu je možné parkovat ZDARMA v bočních ulicích a na velkém parkovišti vedle na rohu ulic Šumavská a Veveří. Pokud bude naše odjezdové místo u cedule CITY SKI plné, tak bude autobus přistaven pod vysokými topoly v boční ulici. Jestli jste z lontu na sever od Brna, můžete nastoupit například na Lipůvce.

Odjezd Kouty, Červenohorské Sedlo, Bílá, Stupava, Kopřivná, Karlov; Chopok, Vrátna, Vysoké Tatry a ostatní slovenská střediska; Stuhleck, Semmering, Hochkar, Lackenhof a ostatní rakouská střediska; Szczyrk; Itálie; Švýcarsko; Rakousko; Srbsko; Makedonie; Bulharsko:

Odjezd autobusů CITY SKI směr Kouty, Stuhleck, Bílá, Kyčerka, Stupava, Chopok   Odjezd autobusů CITY SKI směr Kouty, Červenohorské Sedlo, Stuhleck, Bílá, Kyčerka, Stupava, Chopok

Název stanoviště CITY SKI: Brno Uhelná
Adresa do navigace: Uhelná 10, Brno, 602 00
Parkoviště vedle železářství Vichr
Odjezd v 7:00 pro moravská střediska
Odjezd v 6:00 pro slovenská, rakouská, polská střediska
Odjezd nepravidelně dle propozic zájezdu do Itálie, Švýcarska, Srbska, Makedonie, Bulharska
Šaliny: 1, 2, 8, 10, 12
Autobusy: 48, 50, 63, 77

Autobus bude přistaven vedle železářství VICHR pod velkou cihlovou zdí nádraží. V neděli můžete zaparkovat ZDARMA přímo na parkovišti před železářstvím nebo u obchodního domu TESCO. V týdnu a v sobotu můžete zaparkovat ZDARMA na druhé straně ulice Úzká u čerpací stanice Flaga. Toto naše odjezdové stanoviště je jen pár set metrů od výpadovky na Olomouc, takže náš autobus vystartuje a do minuty je na dálnici například směr Kouty. Trasa na Jeseníky je přes Olomouc a Mohelnici. Pokud jste z lontu na východ od Brna, můžete nastoupit například na Rohlence. Stanoviště je také výhodně situováno pro zájezdy do rakouských a italských středisek. Autobus CITY SKI najede na ulici Heršpickou a během několika minut je na výpadovce na Vídeň. Při cestách na Balkán náš autobus vyrazí směr Komárov a valí na Bratislavu a nemusí se zdržovat v koloně na Kolišti.

Odjezd Kouty, Červenohorské Sedlo, Bílá, Stupava, Kopřivná, Karlov; Chopok, Vrátna, Vysoké Tatry a ostatní slovenská střediska; Stuhleck, Semmering, Hochkar, Lackenhof a ostatní rakouská střediska; Szczyrk; Itálie; Švýcarsko; Rakousko; Srbsko; Makedonie; Bulharsko:

Odjezd autobusů CITY SKI směr Itálie   Odjezd autobusů CITY SKI směr Itálie

Název stanoviště CITY SKI: Brno Bohéma
Adresa do navigace: Roosveltova 6, Brno, 602 00
Zastávka autobusu vedle Janáčkova divadla
Odjezd nepravidelně dle propozic zájezdu do Itálie
Šaliny: 1, 3, 4
Autobusy: 67

Autobus bude přistaven vedle restaurace Bohéma na boční straně Janáčkova divadla. Toto odjezdové místo používáme pro odjezdy zájezdů s našimi partnerskýcmi cestovními kancelářemi. Parkování zde není jednoduché, protože všude okolo jsou modré zóny. Navíc, autobus se vždy musí probojovat kolonami na Kolišti.

Odjezdy autobusů CITY SKI z Ostravy

Odjezd Červenohorské Sedlo, Kouty, Karlov, Bílá, Szczyrk, Vrátna, Kubínska Hoľa, Jasná, Vysoké Tatry:

Odjezd autobusů CITY SKI Ostrava směr Červenohorské Sedlo a Kouty   Odjezd autobusů CITY SKI Ostrava směr Červenohorské Sedlo a Kouty

Název stanoviště CITY SKI: Ostrava Kulturní dům
Adresa do navigace: 28. října 124, Moravská Ostrava, 702 00
Parkoviště naproti Kulturnímu domu Ostrava
Odjezd v 7:00 pro moravská a polská střediska
Odjezd v 6:00 pro slovenská střediska
Tramvaje: 4, 8, 9, 11, 12, 18
Autobusy: N/A

Parkoviště na ulici 28. října je sto metrů směrem do centra od Krajského Úřadu a přímo naproti Kulturnímu domu Ostrava. Pro zájezdy do Jeseníků náš autobus vystartuje a pokračuje směr Poruba, Opava, Bruntál. V případě zájmu umožníme lyžařům nástup po cestě. Pro zájezdy směr Beskydy a Slovensko vede trasa přes Frýdek Místek a Třinec. V případě zájmu umožníme lyžařům taktéž nástup po cestě.

Odjezdy autobusů CITY SKI z Olomouce

Odjezd Dolní Morava, Červená Voda, Červenohorské Sedlo, Karlov, Kopřivná, Kouty:

Odjezd autobusů CITY SKI Olomouc směr Červenohorské Sedlo a Kouty   Odjezd autobusů CITY SKI Ostrava směr Červenohorské Sedlo a Kouty

Název stanoviště CITY SKI: Olomouc Globus
Adresa do navigace: Pražská 39, Olomouc, 779 00
Parkoviště u obchodního domu Globus
Odjezd vždy v 8:00 ráno
Přistoupení na brněnské zájezdy je možné mezi 7:45 a 8:15 dle provozu
Tramvaje: N/A
Autobusy: 27, 29

Parkoviště u obchodního domu Globus na ulici Pražská na výpadovce směr Mohelnice. Autobus CITY SKI zastavuje v bezprostřední blízkosti autobusové zastávky MHD tak, aby účastníci nemuseli jít daleko s lyžemi. V blízkosti odjezdového místa je mnoho volných parkovacích míst zdarma. Náš autobus tedy vystartuje a pokračuje směr Mohelnice. Z Olomouce nebývá tolik zájemců, ale v případě zájmu umožňujeme hanáckým lyžařům nástup do všech autobusů směřujících z Brna do Koutů, nebo na Červenohorské Sedlo. Prosíme, napište vždy do poznámky, že chcete nastoupit v Olomouci. Pokud nemáte auto a je pro Vás jednodušší nastoupit přímo ve měste, tak Vás můžeme nabrat také na zastávce Dvořákova vedle ZŠ Mozartova.

Odjezdy autobusů CITY SKI z Pardubic

Odjezd Dolní Morava, Červená Voda, Rokytnice, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně:

Odjezd autobusů CITY SKI Pardubice směr Červená Voda a Dolní Morava   Odjezd autobusů CITY SKI Pardubice směr Červená Voda a Dolní Morava

Název stanoviště CITY SKI: Pardubice Hlavní Nádraží
Adresa do navigace: Náměstí Jana Pernera, Pardubice, 530 02
Parkoviště před budovou hlavního nádraží v Pardubicích
Odjezd vždy v 7:00 ráno
Trolejbusy: 3, 33
Autobusy: 8, 12, 15, 16, 17, 24, 26, 88

Parkoviště před hlavním vlakovým nádražím na náměstí Jana Pernera. Autobus CITY SKI zastavuje v bezprostřední blízkosti nádraží. V blízkosti odjezdového místa jsou volná parkovací místa zdarma. Na zájezdech směr Červená Voda a Dolní Morava umožňujeme lyžařům nástup na trase Holice, Kostelec nad Orlicí. Na zájezdech směr Rokytnice umožňujeme lyžařům nástup na trase Hradec Králové, Hořice.

Odjezdy autobusů CITY SKI z Plzně

Odjezd Klínovec:

Odjezd autobusů CITY SKI Plzeň na Klínovec a Plešivec   Odjezd autobusů CITY SKI Plzeň na Klínovec a Plešivec

Název stanoviště CITY SKI: Plzeň Rondel
Adresa do navigace: Otýlie Beníškové, Plzeň, 301 00
Parkoviště vedle OC Kaufland
Odjezd vždy v 7:00 ráno
Autobusy: 33, 40, 71

Parkoviště před obchodním domem Kaufland. Autobus CITY SKI zastavuje nedaleko autobusové zastávky Rondel. V blízkosti odjezdového místa jsou volná parkovací místa zdarma.

Odjezdy autobusů CITY SKI z Uherského Hradiště

Odjezd Kouty, Červenohorské Sedlo, Stuhleck, Chopok:

Odjezd autobusů CITY SKI Uherské Hradiště   Odjezd autobusů CITY SKI Uherské Hradiště

Název stanoviště CITY SKI: Interspar Staré Město
Adresa do navigace: Východní, Staré Město, 686 03
Parkoviště před budovou OC Interspar
Odjezd moravská střediska v 7:00 ráno
Odjezd slovenská a rakouská střediska v 6:00 ráno
Autobusy: 1

Odjezd autobusu je spravedlivě vybrán mezi Starým Městem a Uherským Hradištěm, aby to obyvatelé těchto sesterských měst měli stejně daleko na sraz. Interspar je dostupný MHD a má také velké parkoviště, kde můžete bezpečně zaparkovat vaše auto. Obyvatelé těchto měst a okolí patří mezi nejpočestnější lyžaře v celé Moravské zemi, protože právě zde je centrum Velké Moravy. Lidé v tomto regionu zde žijí více než tisíc let a nikdy nebyli násilně přesídleni.

Odjezdy autobusů CITY SKI ze Zlína

Odjezd Kouty, Červenohorské Sedlo, Stuhleck, Chopok:

Odjezd autobusů CITY SKI Zlín Malenovice   Odjezd autobusů CITY SKI Zlín Malenovice

Název stanoviště CITY SKI: TESCO Malenovice
Adresa do navigace: 3. Května, Malenovice, 763 00
Parkoviště před budovou OC TESCO
Odjezd moravská střediska v 7:00 ráno
Odjezd slovenská a rakouská střediska v 6:00 ráno
Trolejbusy: 1, 2, 6
Autobusy: 70

Odjezd autobusu je z parkoviště OC TESCO v Malenovicích, aby autobus neztrácel čas průjezdem města. Toto odjezdové místo je také vhodné pro lyžaře z Napajedel a Otrokovic. Odjezdové místo je dostupné MHD a má také velké parkoviště, kde můžete bezpečně zaparkovat vaše auto.

Parking zdarma

Parkoviště odjezdů autobusů CITY SKI byla vybrána tak, abyste se k nim pohodlně dostali hromadnou dopravou, či vlastními vozy. Pokud budete chtít nechat auto zaparkované na parkovišti během dne, tak vězte, že časy se holt mění. Když jsme naši službu začínali, tak jsme vybrali odjezdová místa právě tak, aby u každého bylo parkování zdarma. Nyní už je situace jiná. Někde byly zavedeny zóny, jinde zpoplatnili parkoviště. Progres prostě není vždy jen k lepšímu. I přesto jsou u většiny odjezdových míst nějaká parkoviště zdarma, nebo jsou v blízkosti parkovací stání na ulicích bez poplatků. Všichni se těšíme na svah, takže odjezdy jsou vždy blízko výpadovky směr hory. Tedy, žádné vyhlídkové jízdy po městě a šup na hlavní tah směr lyžařská střediska. Sjezdovky volají!

Korporátní informace

Služba CITY SKI je členem sportovní skupiny CITY SPORTS:

CITY SPORTS s.r.o.
Sídlo: Veveří 17, Brno
IČO: 293 03 788
Majitel: Pavel Trčala

Firma CITY SPORTS s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u KS v Brně, oddíl C, vložka 72700.

Firma CITY SPORTS s.r.o. je také majitelem a provozovatelem těchto dalších sportovních služeb:

CITY BEACH :: Plážový volejbal :: www.citybeach.cz

CITY WAKE :: Areály pro wakeboarding :: www.citywake.cz

CITY SURF :: Surfařská soustředění a campy :: www.citysurf.cz

CITY BIKE :: Kola na míru

CITY SPORTS, CITY BEACH, CITY SKI, CITY BIKE, CITY SURF, CITY WAKE jsou registrované ochranné známky ve vlastnictví CITY SPORTS s.r.o.