Služby pro lyžařskou veřejnost

Hlavním produktem CITY SKI pro veřejnost jsou pravidelné jednodenní lyžařské zájezdy. Na hory jezdíme o víkendech i ve všední dny. Pracující a školou povinní lyžníci s námi vyrážejí o sobotách a nedělích. Pro lyžaře a snowboardisty, kteří jsou rentiéři, nebo milovníky hor, kteří si prostě chtějí užít kvalitní lyžování v týdnu, nabízíme zájezdy i ve všední dny. Apelujeme tímto na všechny poctivě pracující lyžaře, aby si v týdnu vzali dovolenou, protože lyžování ve všední den je samozřejmě nejlepší. Můžete být v sebelepším středisku s mnoha sjezdovkami a moderními lanovkami, ale Váš lyžařský zážitek nebude bude top, když si oblouky budete krájet tam, kde chcete a ne tam, kde Vám to davy dovolí.

Klient CITY SKI František Kubíček ve středisku Szczyrk

Nejlepší ceny v České republice

Jako největší poskytovatel jednodenních lyžařských zájezdů Vám můžeme díky Vaší přízni nabídnout nejlepší ceny! Většinou máme pro balíček BUS + SKIPAS fixní cenu, ale některá střediska preferují rozlišení na víkendy a všední dny, jiná střediska zase rozdělují ceny na hlavní a vedlejší sezonu. Někde máme stejné ceny pro všechny sjezdaře bez rozdílu věku. Jinde dostáváme slevy pro děti. Vše záleží na rozhodnutí daného střediska. Cena zájezdu je uvedena u každého zájezdu a také v rubrice Střediska. POZOR! Pokud je na daný termín vypsána například speciální akce, může být u zájezdu akční cena. Tak či onak, vždy Vám lyžařům z města nabízíme pro daný resort naprosto nejlevnější jednodenní lyžařský zážitek. Naší nabídce můžete konkurovat pouze, pokud je Váš tatínek mašínfírou a Váš přítel vlekařem.

Kam s námi můžete vyrazit

Z Brna jezdíme pravidelně do areálu Dolní Morava v pohoří Králický Sněžník, do areálu Červená Voda v Orlických Horách, do areálů Kouty a Červenohorské Sedlo v pohoří Jeseníky a do areálu Stuhleck ve Fischbacherských Alpách. Příležitostně vyrážíme také na Semmering na hranici Dolního Rakouska a Štýrska, do střediska Szczyrk na polské straně Beskyd, do areálu Kyčerka v pohoří Javorníky a na Bílou v Beskydech.

Z Prahy jezdíme pravidelně do areálů Klínovec v Krušných Horách, Rokytnice a Špindlerův Mlýn v Krkonoších, Ještěd v pohoří Ještědský hřbet.

Z Ostravy jezdíme pravidelně do areálů Kouty a Červenohorské Sedlo v pohoří Jeseníky, do areálu Vrátna v pohoří Malá Fatra, do areálu Jasná v pohoří Nízké Tatry, do střediska Szczyrk na polské straně Beskyd. Příležitostně vyrážíme také do Karlova a na Kopřivnou v Jeseníkách.

Z Pardubic jezdíme pravidelně do areálu Dolní Morava v pohoří Králický Sněžník, do areálu Červená Voda v Orlických horách, do areálu Rokytnice a do areálu Špindlerův Mlýn v Krkonoších.

Z Olomouce jezdíme pravidelně do areálu Dolní Morava v pohoří Králický Sněžník, do areálu Červená Voda v Orlických horách, do areálů Kouty a Červenohorské Sedlo v pohoří Jeseníky. Hanácké lyžaře můžeme nabrat také na našich zájezdech do střediska Szczyrk.

Z Plzně jezdíme na Klínovec v Krušných Horách.

Pro varietu zařazujeme také víkendové zájezdy do kombinací středisek na Moravě, v Čechách, v Rakousku a na Slovensku. Tyto víkendové zájezdy vždy koncipujeme na dva nebo na tři dny s možností vyzkoušet více středisek.

Lyžujeme především v České republice

Naší doménou jsou jednodenní zájezdy a to zejména v rámci České republiky. Spolkové země v rámci našeho státu, tedy země Morava, země Čechy, země Slezsko nabízejí výborné a jednoduše dostupné lyžování. Navíc, tím, že lyžujeme u nás, podporujeme moravské, slezské a české hospodářství a to zejména v sudetských oblastech s nezaměstnaností a přidruženými negativními socio-ekonomickými fenomény. Tím, že lyžujete v ČR také podporujete moravské, české, slezské, případně slovenské majitele. Lyžařský byznys je totiž stále ještě náš. Zatímco nám zápaďáci elegantním způsobem zabavili supermarkety, banky, továrny, vodárny, plynárny, naše hory mají stále moravské, české, slezské, nebo slovenské majitele. Navíc, na jeden den nabízejí naše střediska skvělé lyžování.

Dalibor Novotný ve Dolní Morava

Lyžujeme i v zahraničí

Chápeme, že si lyžař chce alespoň jednou za sezonu zajet do vysokých hor, a proto vypisujeme také zájezdy do velkých středisek Itálie, Slovinska, Francie, Švýcarska. Tyto zájezdy máme v nabídce většinou jako speciální last minute nabídky ve spolupráci s našimi partnerskými cestovními kancelářemi a partnerskými cestovními agenturami a to za velmi atraktivní ceny. Těchto vícedenních zájezdů se můžete zúčastnit z Brna, Prahy, Plzně, Olomouce, Ostravy, případně z jiných měst po trase zájezdu. Pokud se do odjezdového místa nebo k trase zájezdu dostanete Vaším trakařem, tak rádi vezmeme i ty lyžaře, jejichž rodiče pro ně zvolili poklidný život v některém okresním měste.

Passo Tonale

Služby v rámci zájezdů

Pokud není uvedeno jinak, tak na jednodenních zájezdech je součástí našich balíčků dopravy a lyžování vždy:

=> zpáteční jízdenka komfortním autobusem z Vašeho města do lyžařského areálu
=> časopis SNOW pro optimální naladění před Vašimi aktivitami na sněhu
=> celodenní permanentka v nejmodernějších střediscích v České republice nebo v zahraničí

Jako poděkování za Vaši přízeň můžete dostat tyto dárky od CITY SKI:

=> na vybraných zájezdech také odborný dohled kvalitních instruktorů
=> půjčení lyží přednostně pro začátečníky a zahraniční účastníky

Na vícedenních zájezdech je součástí našich balíčků navíc také ubytování a případně stravování. Veškeré informace jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů.

Všechny tyto výlety si můžete bookovat zde: www.cityski.cz/zajezdy

Služby pro firmy a skupiny

Pro korporátní klientelu a skupiny nabízí CITY SKI možnost organizace lyžařských zájezdů z Brna, Prahy, Ostravy, Pardubic, Olomouce, Plzně, Hradce Králové, Zlína. Na speciální přání organizuje i zájezdy z dalších krajských a okresních měst. Pokud chcete odměnit své zaměstnance zajímavým benefitem, rádi pro vás zorganizujeme lyžařský zájezd ve Vámi preferovaném termínu. Firmy využívají našich služeb jak pro privátní intrafiremní akce, tak pro networking se svými klienty a partnery. Tyto zájezdy připravujeme dle požadavků zadavatele a časy a místa odjezdů se mohou tedy lišit od našich stadardních zájezdů.

Pokud je Vaše firma dostatečně velká a naplní autobus, budete mít Vy a Vaši zaměstnanci naprosté soukromí. Jezdí s námi však také firmy, které mají například pouze dvacet lyžujících zaměstnanců. V takovém případě buď pošleme náš mikrobus, nebo dáme avízo našim klientům a velký autobus doplníme tak, abychom Vám mohli poskytnout obvyklou cenu balíčku dle střediska. Podle Vašeho zadání Vám můžeme pro Vaše pracovníky připravit jednodenní nebo vícedenní trip včetně dopravy, skipasů, ubytování, motivačních přednášek, instruktorů a teambuildingu. Ceny z krajských a okresních měst, které nejsou našimi odjezdovými centrálami mohou být nižší nebo vyšší, než naše obvyklé ceny v závislosti na vzdálenosti Vašeho sídla firmy od Vámi zvoleného lyžařského střediska.

Prosím kontaktujte nás přímo telefonicky nebo emailem pro rezervace dle Vašich specifických požadavků.

Firemní zájezd pro firmu ON SEMI Brno

Služby pro nezadané

Splníme každé Vaše lyžařské přání, co se týče organizace a logistiky. Díky našim kontaktům s vlekaři můžeme dokonce zařídit, abyste si nasedli na sedačku zároveň s krásnou lyžařkou nebo sympatickým lyžařem. Dle typu lanovky máte tři až šest minut na organizaci prvního rande a výměnu telefonních čísel. Většina našich klientů tento úkol zvládne sama. Je možné, že jste opravdu extrémně ostýchaví a tento první kontakt v reálu nezvládnete. Tomu se ani nemůže nikdo divit, kór když celý den akorát sedíte v kanclu a veškerá Vaše pracovní i společenská komunikace probíhá přes klávesnici Vašeho počítače, případně displej Vašeho telefonu. Teď sedíte deset metrů nad zemí na hýbající se lavičce, proudí na Vás nezvykle silný nápor čerstvého vzduchu a Vy jste posazeni do situace, kdy máte říci něco akorát vtipného a akorát zajímavého, abyste si Vašeho potencionálního partnera, či Vaši potencionální partnerku získali.

Naštěstí, pokud se ostýcháte, CITY SKI udělá první krok za Vás. Naše seznamovací asistence probíhá vždy za souhlasu obou potencionálních partnerů a za přísného dodržení pravidel ochrany osobních údajů. CITY SKI zajistí Vaše seznámení, ale není zodpovědná za Vaše aktivity na svahu nebo mimo svah. CITY SKI důrazně doporučuje používání ochranné přilby polystyrénové při lyžování i ochranné přilby kaučukové při mimolyžařských aktivitách zejména mimo Vaše obvyklá mimolyžařská střediska. Pokud nebude Váš vybraný termín o víkendu během zimních měsíců, kdy lyžujeme, za CITY SKI Vám rádi přijdeme na svatbu.

Na přání klientů organizujeme i vyloženě singles zájezdy. Tohle není žádná sranda. V dnešní digitalizované době je opravdu nelehké potkat někoho v reálu. Lyžování je k tomuto jako stvořené. A když na zájezdě všichni vědí, že jsou singl, tak se nemusíte bát, že budete mít špatnou karmu kvůli nabalování přítelkyně bratrance Vašeho kámoše.

Více o možnostech seznamování naleznete zde: www.cityski.cz/seznamka.

Kiss Jan Shimmerle

Prim hraje převýšení

Ať si kdo chce, co chce říká a marketing na Vás vymýšlí různá zaklínadla, topografii nikdy nepřelstíte. Převýšení je zásadním aspektem, na který byste se měli dívat při volbě lyžařského střediska. Jsme přesvědčeni, že převýšení je jedním z nejdůležitějších faktorů při posuzování kvality lyžařského zážitku. Proto se Vás snažíme vozit do středisek s největším převýšením v dojezdové vzdálenosti jednodenního výletu z velkých měst. To pro Vás znamená nejdelší jízdu.

Jednodenní lyžařský výlet z Brna, Prahy, Ostravy, Pardubic, Olomouce, Plzně, Zlína do střediska s opravdovým převýšením díky CITY SKI neznamená vstávání ve tři hodiny ráno a dlouhý přesun do Alp. Pryč jsou ty doby, kdy jste museli vyrazit na autobusový zájezd ve čtyři hodiny ráno, abyste si mohli zalyžovat v areálu s převýšením čtyři sta metrů a rychlosedačkou. Po velkých investicích do našich moravských a českých hor tyto parametry menších alpských středisek splňují nyní i lyžařská centra do dvou hodin z Brna, Prahy, či Ostravy. Z Olomouce, Pardubic, Plzně jsou dojezdové časy ještě kratší!

Z Brna je nejbližším resortem Červená Voda, severně od Lanškrouna, kde nabízejí převýšení čtyři sta metrů a rychlou čtyřsedačku, která má jako první v ČR dokonce vyhřívání. Červená Voda je propojena se střediskem Čenkovice a skipas je tak platný pro obě strany kopce, který se jmenuje Buková hora. Do tohoto areálu Vás dovezeme za méně než dvě hodiny z Brna. Ski areál Dolní Morava v oblasti Králického Sněžníku, taktéž dostupný do dvou hodin z Brna, nabízí téměř pět set metrů převýšení, dvě sedačkové lanovky a čtyři vleky. Středisko Kouty, nedaleko Šumperka v Jeseníkách, do kterého Vás bus CITY SKI přiveze za méně než dvě hodiny z Ostravy nebo z Brna, nabízí dokonce pět set metrů převýšení, šestisedačku a tři vleky. Červenohorské Sedlo, kam jezdíme z Brna i z Ostravy, nabízí lanovku a čtyři vleky a převýšení tři sta metrů.

Pokud přece jen chcete vyzkoušet jednodenní lyžování v Alpách, tak Vás z Brna za méně než tři hodiny dovezeme do střediska Stuhleck, které nabízí téměř tisíc metrů převýšení. Příležitostně jezdíme také do střediska Szczyrk v Polsku, které nabízí sedm set metrů převýšení, vyhřívané šestisedačky a dokonce i gondolu. Vyrážíme také na Semmering, který je dějištěm světového poháru ve sjezdovém lyžování.

Velká převýšení jsou dostupná i z Prahy. Například totálně zmodernizovaný Klínovec nabízí pět set metrů převýšení a hned několik lanovek. Nyní je propojen se střediskem Neklid, což dohromady znamená třicet kilometrů sjezdovek. A to vše za méně než dvě hodiny z Prahy. Špindlerův Mlýn Vás láká na téměř pět set metrů převýšení a prosluňená Rokytnice Vám nabízí dokonce šest set padesát metrů převýšení, kterému v rámci České republiky nemůže konkurovat žádné jiné lyžařské středisko. Jedině, že byste vyjeli lanovkou na vrchol Sněžky a tajně sjeli dolů do údolí Obřím dolem. Lanovka na Sněžku má sice největší převýšení v ČR, ale sjezdovky dolů žádné nevedou. Oficiálně je sjezd do Pece pod Sněžkou povolen pouze po vyznačených turistických cestách.

Více o našich partnerských střediscích naleznete zde: www.cityski.cz/strediska

Sjezdovka Medvědín

Žádný stres na silnicích

My řídíme. Vy lyžujete. Nechte stres ze zimních pneumatik, sněžných řetězů, ledových vozovek a zasněžených průsmyků pro zprávy v televizi. Sedněte si v klidu v Brně, v Praze, v Ostravě na autobus CITY SKI a nechte se odvézt přímo na sjezdovku. Po cestě se podívejte na video, přečtěte si lyžařský časopis a klidně si na svahu dejte svařák nebo zapijte lyžovačku vychlazeným lahváčem. O vaše pohodlí a bezpečnost se vždy starají zkušení řidiči autobusové dopravy a přívětiví průvodci CITY SKI.

Žádné vstávání brzy ráno

Našimi komfortními busy trvá cesta do našich domácích partnerských středisek do dvou hodin. Náš odjezd je v normální lidskou hodinu, tedy do domácích lyžařských středisek v sedm hodin ráno. Vyjímkou jsou pouze odjezdy do zahraničních lyžařských středisek.

Cesta autobusem vám rychle uběhne

V autobuse dostanete naservírovanou zábavnou show, podíváte se na film a jako extra motivaci ještě dostanete zdarma SNOW Magazín o lyžování. Ani se nenadějete a budete na svahu.

Žádný trekking s lyžemi přes celé parkoviště

Jakožto exkluzivní partner středisek, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, mají naše autobusy garantováno možnost vyložení a naložení klientů co nejblíže k lanovkám. Nečeká vás tedy dlouhá cesta přes parkoviště. Přezout a převléct se můžete pohodlně u autobusu, nebo v zázemích areálů přímo u dolních stanic lanovek.

Žádné čekání ve frontě u pokladny

Vaše autobusová jízdenka je současně také Vaší celodenní permanentkou. Nemusíte tedy stát frontu a kupovat si skipas na pokladně. Z našeho autobusu vystoupíte a rovnou lyžujete. Díky moderním technologiím bude Vaše kartička aktivována právě na den zájezdu a její platnost vyprší při ukončení provozu lanovek a vleků týž den. U vícedenních zájezdů dostanete kartičku platnou na předem určený počet dní.

Pozor, neprodávejte kartičku po obědě jiným lyžařům ani ji nepůjčujte náhodným známostem. Kartičky jsou vydávány pouze pro klienty CITY SKI a mohou na ně lyžovat pouze účastníci našich zájezdů, kteří jsou také jediní oprávnění tyto kartičky vracet. Střediska jsou vybavena moderními kamerovými systémy, které registrují lyžaře a každou jízdu ho porovnávají s předchozím průjezdem kontrolních bran. Pokud by se tvář, výška, postava, oblečení lyžaře změnila, kartička bude automaticky zablokována. Možná jste si toho nevšimli, ale všechny moderní turnikety mají také kamery. Takže, velký bratr Vás vidí i na horách a nic s tím nenaděláte. Tedy, jedině, že byste upřednostňovali běžecké lyžování nebo skialpinismus. V tom případě Vás na hory odvezeme bez skipasu a dostanete slevu.

Výše zálohy je různá dle střediska. Například v areálech Klínovec, Rokytnice, Červenohorské Sedlo je záloha padesát korun. V areálech Dolní Morava, Červená Voda, nebo Kouty, je výše zálohy sto korun. V areálu Stuhleck je záloha dvě eura. Na Semmeringu je záloha tři eura. Tuto zálohu vždy zaplatíte k ceně našeho balíčku BUS + SKIPAS, ale dostanete ji zpět při vrácení Vašeho skipasu na kase. Naši instruktoři v autobuse Vás vždy budou informovat o výši zálohy a postupu vrácení na kase. Pokud kartičku zapomenete vrátit v den zájezdu, můžete ji vrátit při Vaší příští návštěvě střediska. Naši instruktoři nejsou oprávněni vracet hotovost za Vaše nevrácené kartičky. V tomto ohledu prosíme o pochopení a žádáme všechny klienty, aby po lyžování vrátili projetou kartičku na kase střediska. Vyjímkou jsou střediska Špindlerův Mlýn a Szczyrk. Zde budete o záloze informováni vedoucím zájezdu.

Klienti CITY SKI v centru Svatý Petr ve středisku Špindlerův Mlýn