Pavel Trčala Jr.

Pavel Trčala Jr.

Iniciátor & organizátor Facebook Pavel Trčala Jr.

Pavel Trčala je nezávislým konzultantem společností vyžadujících asistenci v komplexních zahraničních teritoriích. Pracoval v rizikivém managementu pro Control Risks v Londýně, v řízení projektů pro Světovou Banku v Africe a v ekonomickém výzkumu v Institutu mezinárodní ekonomie ve Washingtonu. Pavel vystudoval ekonomii na American University ve Washingtonu, mluví sedmi jazyky a při své práci i sportovních aktivitách navštívil více než 120 zemí. Navštivte jeho stránky: www.paveltrcala.cz
 

Pavel Trčala Jr.Pavel Trčala Jr.

Instruktor Praha, Brno, Ostrava, Wroclaw Facebook 

Pavel Trčala Jr.

Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk pod heslem "lyžovat a ne pouze sjíždět svah", jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k této nirváně odstředivé síly.
 

Hana RobinsonHana Robinson

Instruktorka Praha & více méně prezidentka Facebook 

Hana Robinson

Zpěvačka, skladatelka a host televizních pořadů, Hana přijímá roli vedoucí zájezdu, instruktorky a animátorky jako sourozeneckou výpomoc. Hana je totiž o rok a půl mladší a podstatně krásnější, milejší a sympatičtější dvojče majitele CITY SKI, Pavla Trčaly. Jako umělkyně disponuje vysoce vyvinutou trpělivostí a dokáže se laskavě věnovat i začátečníkům a lyžařským nemehlům a to i v angličtině. Hudbu Hany Robinson můžete slyšet v rádiu, v autobusech CITY SKI, nebo na: www.hanarobinson.cz
 

Aleš NěmčanskýAleš Němčanský

Instruktor Brno Facebook 

Aleš Němčanský

Specialista na slalomový oblouk Aleš dokáže učit lépe než kterákoli soudružka učitelka. I naprosté začátečnice neschopné pokrčit kolena a opřít se do oblouku pod Alešovou taktovkou změknou jako gymnastky. Často se novickám z Aleše kolena i podlamují a výuka lyžování přerůstá ve vzájemné sympatie. V rámci CITY SKI je Aleš také vůdčí monoski osobností a můžete ho vidět v našich videích. Vedle lyžování Vám Aleš rád dodá luxusní koupelnu. Více info na: www.sikovneruce.com
 

Zuzana PajdlováZuzana Pajdlová

Instruktorka Praha Facebook 

Zuzana Pajdlová

Absolventka Vysoké školy ekonomické, Zuzana je nabita pozitivní energií a rozdává úsměvy kam se podívá. Lyžařkou je od svých tří let a snaží se své lyžařské umění vypilovat k dokonalosti. Hory, sníh, lyže a vše co k tomuto fantastickému sportu patří, miluje stejně jako tanec, trekking, jógu, relaxaci, meditaci a lidi s upřímným úsměvem na tváři. Pokud budete chtít, ráda Vám bude pomocnicí při snaze o vykouzlení carvingového oblouku či jogového pozdravu slunci.
 

Gabriela ŠkodováGabriela Škodová

Instruktorka Brno Facebook 

Gabriela Škodová

Gabriela lyžuje od dětství a podařilo se jí kvalifikovat do finále v závodech S ČT Sport na vrchol. Pokud není na sjezdovce, tak ji najdete v sedle koně. Gábi Vás může naučit lyžovat a pokud budou Vaše klouby a svaly unavené, tak se jen položte o víc se nestarejte, protože se Vám budou věnovat vyškolené ruce profesionální masérky.
 

Tereza DietzováTereza Dietzová

Instruktorka Praha Facebook 

Tereza Dietzová

Specialistka na lidské zdroje, absolventka Vysoké škole ekonomické, všestranná sportovkyně a nadšená cestovatelka Vám ráda poradí s technikou lyžování i snowboardingu. Terka sportuje za jakéhokoliv ročního období i počasí. V létě hraje beach volejbal, jezdí na kole a dokonce i surfuje! V dobré náladě ji udržuje taky badminton, squash a běh. Terka má zkušenosti z pracovních stáží v USA, Nizozemí a Německu a nikdy neztrácí naději a optimismus.
 

Savgan FotiSavgan Foti

Instruktor Praha & Brno Facebook 

Savgan Foti

Savgan se naučil lyžovat v lesích pohoří Vihorlat na východě Slovenska a v roce 1984 na Olympijských hrách v Sarajevu málem vyhrál sjezd. Během jízdy se však zastavil u plavovlasé slovinské faninky, aby ji podepsal tričko. Nakonec z toho bylo čtvrté místo, což byl i tak obrovský úspěch pro československou výpravu a Savgan za něj od Okresního podniku bytového hospodářství Brno dostal byt na ulici Bratislavské. I když v Brně bydlí již třicet let, kategoricky odmítá jiné jazyky a zájezdy tak vede pouze v rodné slovenštině.
 

Zdeňka OndračkováZdeňka Ondračková

Instruktorka Brno Facebook 

Zdeňka Ondračková

Zdeňka vystudovala Technickou univerzitu v Liberci, kde mohla na svah jezdit šalinou, i když tam tomuto dopravnímu prostředku říkají tramvaj. Svou zálibu v matematice nyní uplatňuje jako učitelka na gymnáziu. Zdeňka Vás naučí lyžovat, ale můžete si u ní zamluvit také například doučování. V létě jezdí ráda na kole a ke štěstí jí stačí, když se může jen tak proběhnout.
 

Monika NěmečkováMonika Němečková

Instruktorka Praha Facebook 

Monika Němečková

Absolventka gymnázia Nad Štolou v Praze a dá li Bůh i budoucí medička. Milovnice sportu Monika má hory v lásce od narození díky tomu, že vyrůstala v Krkonoších, kde rodiče měli lyžařský areál. Monika i nyní lyžuje téměř každý den, protože rodiče pokračují v jejich lyžařském podnikání v Chotouňi nedaleko Prahy. Díky tomuto zázemí pro Vás bude Monika ideální trenérkou a to jak na snowboardu, tak na lyžích. Mimo sníh Moniku potkáte v hale při tréninku na zápase Extraligy stolního tenisu.
 

Lucie HofmannováLucie Hofmannová

Instruktorka Brno Facebook 

Lucie Hofmannová

Čerstvá absolventka Fakulty sportovních studií Masarykovy Univerzity a nadšená tanečnice, Lucie je sportovkyní ve dne i v noci. Během studií strávila semestr v Nizozemí. Již sedm let se jako instruktorka lyžování věnuje zejména těm nejmenším lyžařům. Vedle lyžování Vás Lucie večer může naučit zumbu nebo bossu. Pokud Vás Lucie na zájezdě nadchne a budete ji chtít pozvat na rande, stačí sehnat lístky na Kometu; jako správná brněnská patriotka nepropásne Lucie jediný zápas!
 

Markéta StrnadlováMarkéta Strnadlová

Instruktorka Praha, Brno, Pardubice Facebook 

Markéta Strnadlová

Studentka Markéta vnáší do zájezdů CITY SKI bezprecedentí optimismus, dobrou náladu a smysl pro humor. Pokud Vám dívka dala kopačky, naštval Vás šéf, nebo na Vás jdou zimní chmury, zúčastněte se zájezdu s Markétou a rozhodně přijdete na jiné myšlenky. Markéta je také úspěšná skálolezkyně a cestovatelka a ve volném čase se věnuje jízdě na koni. Může Vás naučit jak lyžování, tak snowboarding a to česky i anglicky. Markéta studuje fyzioterapii, takže možná dostanete i masáž jako bonus!
 

Tomáš PánekTomáš Pánek

Instruktor Brno Facebook 

Tomáš Pánek

Absolvent oboru Aplikovaná tělovýchova na Univerzitě Palackého v Olomouci, Tomáš byl také Erasmus studentem v Portugalsku a jako sportovní instruktor pracuje s klienty indoor i outdoor. V indoor aktivitách ho můžete potkat jako osobního trenéra a lektora spinningu. Ve venkovním prostředí pracuje jako instruktor lyžování a snowboardingu a to také pro gymnázia a střední školy. Nyní můžete využít jeho zkušeností s výukou jízdy na snb a ski a zdokonalit své umění na svahu se CITY SKI.
 

Lucie ZelenáLucie Zelená

Instruktorka Praha, Brno Facebook 

Lucie Zelená

Bývalá juniorská reprezentantka ve sjezdovém lyžování, pracovala jako profesionální instruktorka lyžování a freeridingu ve švýcarském Verbier, ale například také jako instruktorka windsurfingu v Egyptě. Lucie mluví anglicky, německy a francouzsky a má za sebou úspěšnou kariéru jako palubní průvodce u ČSA. Pokud chcete zdokonalit Váš carvingový oblouk, nebo na lanovce probrat plány na Vaši letní dovolenou u moře, Lucie bude pro vás ideální lektorkou.
 

Veronika VilímkováVeronika Vilímková

Instruktorka Praha Facebook 

Veronika Vilímková

Veronika je absolventkou právnické fakulty v Praze a během studia se podívala na Erasmus do Francie. Dnes vyučje nejen právo, ale také lyžování. Miluje totož lyžování od svých dvou a půl let. A miluje také delfíny. Vzhledem k tomu, že bydlí v zemi bez moře, lyžování si užívá přeci jen častějí než plavání s delfíny, i když procestovala Ameriku i ostrovy v Tichomoří. Veronika má potřebné zkušenosti a trpělivost s výukou dětí a začátečníků, ale naučí vás i carving a to v v češtině, angličtině či francouzštině.
 

Pavel KonopíkPavel Konopík

Instruktor Praha a Plzeň Facebook 

Pavel Konopík

Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu v Praze, kterému není cizí žádné sportovní odvětví. Jeho srdci však najvíce učarovaly zasněžené vrcholky hor. Pavel dvakrát pracoval jako plavčík ve Spojených státech, kde se zdokonalil v anglickém jazyce a získal zkušenosti při práci s lidmi. Pavel také vypomáhá jako fotbalový trenér u nejmladších kategorií v FC Viktorii Plzeň, a proto mu nedělá problém věnovat se celý den i těm nejmenším lyžařům a snowboardistům.
 

Magda KlemmováMagda Klemmová

Instruktorka Praha Facebook 

Magda Klemmová

Studentka Vysoké školy ekonomické a aktivní závodní lyžařka Magda bude Vaší společnicí na zájezdech CITY SKI z Prahy. Magda je sportovní multitalent a vedle lyžování se věnuje také beach volejbalu a vodním sportům. Magda dodává přidanou hodnotu zejména na speciálních zájezdech SKI & DANCE, které jsou spojeny s diskotékou, protože její párty výdrži nemůže konkurovat ani tančící stroj. Magda Vás může naučit lyžování i snowboarding a to česky, moravsky, anglicky, francouzsky, rusky.
 

Barbora KovaříkováBarbora Kovaříková

Instruktorka Praha, Brno, Olomouc Facebook 

Barbora Kovaříková

Vítězka seriálu S ČT Sport na vrchol a také týmová gymnastka Barča Vám zkontroluje Váš lyžařský styl a ještě Vás naučí nějakou gymnastickou kreaci. Barča lyžuje tak dobře, že v závodech s ČT Sport na vrchol dávala na frak i mužům. Pokud jste ješitný chlap, dejte si pozor, abyste s ní nejeli ve stejné trati. Barča aktuálně studuje Vysokou školu ekonomickou v Praze a je také velmi šikovná za kamerou či v postprodukci fotografií. Může Vás naučit lyžování česky, moravsky, anglicky, či španělsky.
 

Michal PavelekMichal Pavelek

Instruktor Brno Facebook 

Michal Pavelek

Brněnský patriot, architekt a stavař milující H2O ve všech skupenstvích. Dříve lyžoval v boulích a volném terénu a po mnoha operacích kolen objevil kouzlo manšestru. Rád cestuje jako baťužkář. Na lanovce Vám povypráví o cestách jihovýchodní Asií, Tibetem, Čínou. Mimo sportovních aktivit se věnuje pěstování citrusů v nádobách a jeho kolekce byla americkými experty z oblasti označena jako jedna z nejhezčích v nesubtropické části Evropy. Můžete je obdivovat i Vy: www.citrusy.estranky.cz
 

Michal MacekMichal Macek

Instruktor Praha Facebook 

Michal Macek

Michal miluje hory v zimě i v létě. Přes zimu lyžuje a v létě vede turistický oddíl. Zvládá lyže, snowboard i krátké snowblady. Naučí Vás i funcarving. Michal má zkušenosti s vedením oddílu a trpělivost, a tak mu můžete svěřit do výuky i budoucího lyžaře či lyžařku.
 

Pavel ChytřinskýPavel Chytřinský

Instruktor Ostrava Facebook 

Pavel Chytřinský

Vášnivý lyžař, Pavel nedokáže odolat přílivu adrenalinu při krájení oblouků na ranním manšestru. Jako držitel licence APLŠ dokáže udělat krále sjezdovek i z naprostých nelyžařů. S jeho bezednou trpělivostí naučí lyžařskému umění i nekonečné začátečníky. Pavel umí také zachytit a zvěčnit nezapomenutelné okamžiky Vašich zimních radovánek. Vedle lyžování se totiž profesionálně věnuje svatební fotografii. Pokud jste našli nevěstu či ženicha, můžete si objednat jeho služby na: www.profistudio.cz
 
Pavel Trčala při tréningu obřího slalomu

Majitel firmy CITY SKI, Pavel Trčala při tréningu obřího slalomu. Pro opravdové nadšence nabízíme i tréning v brankách s profesionálním reprezentačním trenérem.