Jak rezervovat určitý termín zájezdu

Rezervaci lyžařského zájezdu CITY SKI můžete provést v našem rezervačním systému. Stačí, když kliknete na Vámi vybraný termín pro otevření rezervačního formuláře a tento formulář vyplníte. Pro každou osobu musí být vyplněna samostatná přihláška. Náš sofistikovaný rezervační systém byl vytvořen na základě empirického výzkumu pracovních dovedností průměrně šikovných opů v testovacím středisku CITY SKI v Burundi. Pokud nevíte, kde je Burundi, tak se podívejte na mapu. Zjistíte, že tam mají krásné hory, a proto se Burundi říká Švýcarsko Afriky. Pokud se omylem zarezervujete do jiného termínu, budete zařazeni do slosování o tříměsíční placenou stáž v našem testovacím středisku. Stáž je placená, protože si ji sami platíte.

Jak rezervovat náhodný termín zájezdu

Pokud však nevíte kam jet, tak zavřete oči, zahýbejte myší pětkrát nahoru a šestkrát dolů a klikněte. Možná skončíte na randomně vybraném jednodenním lyžařském zájezdu. Možná skončíte v naší Seznamce. Možná skončíte úplně, protože stisknete tlačítko Vypnout na Vašem počítači. V tom případě restartujte a opakujte celý proces znovu.

Jak rezervovat úplně jiný termín zájezdu

To, že na webu nějaký termín není, vůbec neznamená, že nikam nepojedeme. Obecně termíny na jednodenní zájezdy vypisujeme týden, nebo maximálně dva týdny dopředu, aby tato stránka byla aspoň trochu přehledná. Pokud jste plánovací šprt a chcete si jednodenní lyžování naplánovat třeba měsíc dopředu, napište nám a vypíšeme termín ve Vámi vybraném termínu a to s Vámi požadovaným velkým předstihem. Ostatní normální účastníci se prostě podívají na tento web třeba o týden později. V závislosti na počasí jezdíme nejdříve od začátku prosince nejdéle do konce dubna. Vše samozřejmě závisí na sněhových podmínkách.

Poskytované služby

Zájezdy CITY SKI zahrnují tyto služby:

  • cestu busem z odjezdového města do lyžařského střediska a zpět
  • časopis SNOW pro optimální naladění na sníh
  • celodenní, večerní, týdenní skipas dle typu zájezdu
  • na vybraných zájezdech odborný dohled našich instruktorů
  • zdarma zapujčení lyží přednostně pro začátečníky a zahraniční účastníky
  • na vybraných zájezdech také soutěže o ceny a seznamku
  • u vícedenních zájezdů také další služby jako ubytování, stravování nebo jiné

U každého data je napsáno, co cena zájezdu obsahuje. Pokud je u termínu napsáno BUS + SKIPAS, tak nepřijímáme dotazy typu: "Prosímvás a je v ceně skipas?"

Pravidla rezervace

Rezervací lyžařského zájezdu souhlasíte s pravidly CITY SKI. Velmi Vám doporučujeme si tato pravidla přečíst. Na pozdější výmluvy nebude brán zřetel. Pravidla máme napsána zcela polopaticky a korektně a ne nějak malým písmem nebo nějakým trapným právnickým jazykem, abyste tomu nerozuměli. Jsme féroví a očekáváme, že budete také féroví. Pravidla jsme se snažili napsat pokud možno zábavnou formou, aby Vás je bavilo číst a opravdu chceme, abyste si je přečetli. Plné znění pravidel naleznete zde: www.cityski.cz/pravidla

Není potřeba předem volat

Týmu CITY SKI nikdy nemusíte telefonovat a ptát se, zda máme pro Vás ještě místo. Pokud je zájezd vypsán a je možné se přihlásit, tak místo máme. Jestli chcete mít jistotu, že se dostanete na stejný zájezd, na kterém jsou již přihlášení Vaši kamarádi či příbuzní, prosíme, hlaste se na zájezdy co nejdříve po jejich vypsání, tedy na víkendové zájezdy například již v pondělí.

Přihlašujte se s předstihem

Pokud se budete přihlašovat v pátek na sobotní zájezd, je možné, že bude již plný, nebo přihlásíte Vás, ale pro Vašeho miláčka už místo nebude. Máme k dispozici flotilu vysokokapacitních autobusů i menších mikrobusů, které nasazujeme flexibilně dle aktuálního počtu přihlášených na daný zájezd. Snažíme se, abychom nenechali ani jednu lyžařkyni či snowboardeláka sedět v koutě, ale musíte nám pomoci tím, že se přihlásíte s předstihem.

Přihlašujte se i na nepotvrzené zájezdy

Logicky, pokud se Vás dosud dost nepřihlásilo na daný zájezd, tak u zájezdu nesvítí nápis POTVRZENO. Ale tento nápis se může objevit třeba právě po Vaší rezervaci! Takže, pokud se budete předvádět jako ovce a opice, nebo jako kombinace ovce a opice, protože se opičíte a chováte se jako stádo, a budete se přihlašovat pouze na potvrzené termíny, tak Vás budou v jeden den jezdit dva nebo tři narvané busy a budete sedět na střeše, v zavazadlovém prostoru, nebo řidičovi na klíně. Takže, nebojte se a přihlašte se na zájezdy, u kterých nevidíte nápis POTVRZENO a pojedete lyžovat tam, kam chcete.

Co znamenají nápisy vedle termínů zájezdů

VOLNO znamená, že je volno a můžete se přihlašovat. Zájezd ještě není potvrzen, ale jakmile se Vás přihlásí více, zájezd bude potvrzen. Pokud máte barevný monitor, tak tento nápis svítí logicky zeleně. Mimochodem, znáte někoho, kdo nemá barevný monitor?

POTVRZENO znamená, že je zájezd již potvrzen a je stále volno a můžete se přihlašovat. I přesto nám někteří lyžaři volají a ptají se, jestli slovo potvrzeno znamená, že je plno. Ne, slovo potvrzeno, znamená, že je zájezd potvrzen. Když je zájezd potvrzen, tak jedeme. Ve velmi výjimečných případech se může stát, že bude potvrzený zájezd zrušen. Může se tak stát, když se hodně lidí odhlásí, nebo když je předpověď na nebezpečnou situaci na silnicích nebo na horách. U vícedenních zájezdů pořádaných s partnerskou cestovní kanceláří může být potvrzený zájezd zrušen, když partnerská cestovní kancelář zruší termín. Nápis svítí oranžově a to znamená, že se stále můžete přihlašovat, ale musíte si pohnout, aby Vám volné místo někdo nevyfoukl.

UZAVŘENO znamená, že je kapacita busu již naplněna a zájezd je tedy plně obsazen. Avšak abychom Vám vyhověli, často na již obsazený termín vypíšeme ještě náhradní zájezd. Pokud se Vás přihlásí dost, tak pak pojede větší autobus, třeba dvoupatrový, nebo vyšleme rovnou druhý autobus. Na tyto náhradní zájezdy se můžete přihlásit také jako náhradníci. Když někdo onemocní, tak Vám dáme vědět a třeba nakonec pojedete.

Aktuálně vypsané zájezdy:

Busy CITY SKI v našich partnerských resortech

CITY SKI bus ve středisku Klínovec

Bus CITY SKI ve středisku Klínovec

CITY SKI bus ve středisku Dolní Morava

Bus CITY SKI ve středisku Dolní Morava

CITY SKI bus ve středisku Kouty

Bus CITY SKI ve středisku Kouty

CITY SKI bus ve středisku Stuhleck

Bus CITY SKI ve středisku Stuhleck

CITY SKI bus ve středisku Červenohorské Sedlo

Bus CITY SKI ve středisku Červenohorské Sedlo