Na Stuhleck již brzy

Podle aktuálního průběhu zasněžování se zdá, že lyžařské středisko Stuhleck již brzy otevře. Pravděpodobně tak bude prvním z našich partnerských středisek, kam vyrazíme z Brna. Sledujte naše stránky a zaberte si místo hned jak vypíšeme termín. Pro inspiraci se podívejte se na video ze střediska Stuhleck z jedné naší dřívější návštěvy.

Nové ceny našich balíčků

Bohužel zdražování se nevyhýbá ani lyžařským resortům. Jednáme se všemi našimi partnerskými lyžařskými středisky a lobbujeme za Vás, aby Vás výlet na hory nestál půl peněženky. Vypadá to, že se asi nikde zdražování nevyhneme. Někde to bude více, někde méně a to například také v závislosti na dohodách středisek s dodavateli energií. Jsme moc rádi, že například v Herlíkovicích se náš balíček zvedne jen o padesát korun oproti loňsku. Všechny ceny postupně aktualizujeme na webu. Podívejte se na promo video Herlíkovic.

Lyžaři zvládnou inflaci!

Inflace je všudypřítomná a ceny všeho rostou tempem, na které jsme nebyli zvyklí. Pavel Trčala vystudoval ekonomii ve Spojených státech a pracoval v ekonomickém výzkumu. Nenabízí Vám však teorii z učebnic, ale jeho pragmatický pohled na věc. Za hlavní faktory inflace považuje ředění peněz, následně pak jejich rozdávání zadarmo a nakonec vysokou zaměstnanost. Během čekání na sníh se můžete podívat na jeho video o inflaci.

Do Říše bez kontrolDo Říše bez kontrol

Lyžařské středisko Stuhleck ve Štýrsku Vám nabízí skvělé lyžování a od prvního víkendu v březnu je možné konečně cestovat do Říše bez omezení. Aktuálně jsou na všech sjezdovkách skvělé podmínky. Využijte termínu brněnských jarních prázdnin a vytáhněte ratolesti na hory. Ještě jste letos nebyli na dlouhých štýrských sjezdovkách? Pojeďte s námi ve všední den, kdy nebývají fronty.

Užijte si s námi sluníčko a prašan v Itálii

Specializujeme se na jednodenní zájezdy na naše kopce, ale tradičně Vám nabízíme i sklouznutí v prosluněné Itálii. Aktuálně Vám ve spolupráci s našimi partnery můžeme nabídnout termíny v únoru i v březnu na tři až šest dní lyžování. Vyzkoušejte s námi manšestr i prašan na Passo Tonale.

Naučte se s námi lyžovat

 

Naučte se s námi lyžovat

Na zájezdech z Brna Vám velmi rádi pomůžeme a zdokonalíme Váš lyžařský styl. Moc se omlouváme našim pražským klientům, ale aktuálně nemáme kapacity poskytnout naše tradiční zdarma instruktorské služby na vylepšení Vašeho stylu na zájezdech z Prahy. Pokud umíte hezky lyžovat a domluvíte se alespoň anglicky, dejte nám vědět. Pro dobré a jazykově vybavené lyžaře v našich autobusech vždy držíme volná místa. Prosím, informujte se předem. Děkujeme za pochopení.

Lyžařská svoboda je zpátky!Lyžařská svoboda je zpátky!

Od 9. února 2022 se ruší povinnost prokázat se certifikátem o platném očkování nebo o prodělané nemoci mimo jiné i při vstupu na lanové dráhy a lyžařské vleky. Můžete s námi tedy opět jezdit všichni a svobodně! Dle podmínek spolupráce se středisky jsme měli povinnost dokumenty kontrolovat a Vy jste spolupracovali a my Vám za to děkujeme. Všem z Vás, kteří jste kvůli tomu až do dneška lyžovat nemohli, bychom rádi vzkázali, že podmínky na horách jsou nyní skvělé. Rezervujte si místo na cestě za lyžařskou svobodou na: www.cityski.cz/rezervace

Szczyrk je největší středisko na den z BrnaSzczyrk je největší středisko na den z Brna

Nově přebudovaný skiareál Szczyrk na polské straně Beskyd nabízí lyžařům přepravu na třinácti lanovkách a vlecích. Toto středisko je větší než Stuhleck a jedná se tedy o největší středisko dostupné na jednodenní zájezd z Brna. My vyrážíme v sobotu 12. února 2022. V Polsku neplatí tak přísná pravidla pro vstup jako v Rakousku, tak neváhejte a pojeďte s námi vyzkoušet až čtyřicet kilometrů sjezdovek pouze tři hodiny z Brna!

Jedničkáři pojedou na hory zadarmoJedničkáři pojedou na hory zadarmo

Pokud jste se dobře učili a na pololetním vysvědčení najdete samé jedničky, dostanete od nás dárek. V rámci spolupráce s našimi partnerskými středisky Vás vezmeme na hory úplně zadarmo. Jestli máte vyznamenání, tak s námi platíte jen dopravu a skipas dostanete zdarma. Akce platí pro žáky základních škol tento pátek 4. února 2022 a tuto neděli 6. února 2022 na zájezdech na Červenou Vodu. V autobuse nám musíte předložit originál vysvědčení.

Víkend Krkonoše nebo JeseníkyVíkend Krkonoše nebo Jeseníky

Lyžování v zahraničí je od února opět komplikovanější. V Rakousku i v Itálii chtějí tři očkování. Naše hory ale také nabízejí skvělé svezení i na více dnů. Naši pražští lyžaři s námi mohou na víkend do Krkonoš a vyzkoušet tak Herlíkovice i Špindl. Z Brna plánujeme Jeseníky na prodloužený víkend s možností lyžování na Sedle i v Koutech. Rezervujte na: www.cityski.cz/rezervace

Nástup možný v Mladé Boleslavi

       

Nástup možný v Mladé Boleslavi

Na všech našich zájezdech máte možnost nastoupit na lontu po trase. Ale někteří to úplně nechápete, nebo se třeba stydíte zeptat. Pak musíte jet například do Prahy, abyste za chvíli jeli tím stejným směrem naším busem. Pro střediska Ještěd, Herlíkovice, Rokytnice a Špindl je logicky vždy možný nástup v Mladé Boleslavi hned vedle dálnice u Olympie. Tento požadavek vždy napište do poznámky u rezervace. To stejné platí například pro blanenské lonťáky, kteří mohou nastoupit na Lipůvce na zájezdech na Dolní Moravu a Červenou Vodu z Brna. Hanáci mohou nastoupit v Prostějově nebo v Olomouci na naše zájezdy do Koutů nebo na Červenohorské Sedlo z Brna.

Chystáme pro Vás vícedenní zahraniční zážitkyChystáme pro Vás vícedenní zahraniční zážitky

Máte rádi naše jednodenní výlety a na ty se specializujeme. Abychom se mohli lépe kamarádit a podívat se také třeba do středisek, kam obvykle nejezdíme, tak pro Vás chystáme vícedenní lyžařské zážitky. Ze zahraničních misí se můžete těšit na Srbsko, kde se vydáme do střediska Kopaonik. Na Ukrajině bychom chtěli vzít sjezdovkové lyžaře do střediska Bukovel a freeridery do střediska Dragobrat, kde bychom chtěli vyzkoušet také ratrakové lyžování. Tradičně Vám nabídneme také zájezdy do Itálie na Passo Tonale. Pokud jste třeba parta a již nyní víte, že byste rádi vyrazili na pár dní na hory, napište nám. Nebo sledujte web a budete informováni hned jak vybereme termíny.