Nejlepší dárek pod stromeček

Nevíte, co darovat Vašim milým na Vánoce? Možná si Vaši blízcí potrpí na praktické dárky jako nový nerez dřez do kuchyně nebo brzdové destičky na Oktávku. Jsme si však jisti, že byste je potěšili lyžařským zážitkem se CITY SKI.

Sportovní dárek na narozeniny nebo k svátku

Nemáte ještě dárek pro ségru k narozkám? Tatínek bude mít svátek a flašku mu dávat nechcete? Darujte zájezd se CITY SKI a jeďte společně na hory!

Romantický výlet z lásky jako dárek pro zamilované

Nechcete být na Valentýna sami? Darujte zájezd na hory Vaší vysněné spolužačce a my Vás nenápadně posadíme na sedadlo vedle ní. Chcete požádat svou přítelkyni o ruku na vrcholu hor? Dejte ji k výročí lyžařský zájezd a my Vám podržíme prstýnky.

Ať k Vánocům, narozeninám, svátku, výročí, nebo prostě jen tak, protože někoho máte rádi, zájezd na hory vždy potěší. A je to tak jednoduché! Napište nám email a my Vám obratem zašleme informace k platbě a voucher na jméno obdarovaného. Prosím nezapomeňte při vyplňování platebního příkazu zadat jméno obdarovaného, středisko, a odjezdové město do kolonky poznámky.

Hodnoty voucherů

Večerní lyžování Morava :: 400 Kč

Střediska: Stupava, Velké Meziříčí

www.stupava.cz

Jednodenní lyžování Morava :: 750 Kč

Střediska: Kouty, Dolní Morava, Červená Voda

www.kouty.cz

Jednodenní lyžování Čechy :: 800 Kč

Střediska: Klínovec, Rokytnice

www.klinovec.cz

Jednodenní lyžování Rakousko :: 1650 Kč

Střediska: Stuhleck, Semmering, Hochkar

www.stuhleck.cz

Jak pořídit voucher city ski

Zařídit lyžařský zážitek se CITY SKI jako dárek je velmi jednoduché. Stačí, když nám napíšete jméno obdarovaného a hodnotu voucheru a my Vám pošleme voucher již připravený na jméno a dané středisko nebo výběr středisek a zašleme Vám také možnosti platby.

Jak si vybrat středisko jako dárek

Na této stránce uvádíme jen některé příklady středisek. CITY SKI však jezdí do více středisek a proto Vám doporučujeme navštívit naši rubriku Střediska. V této rubrice naleznete popisy středisek a ceny zájezdů. Pozor některé zájezdy mají jinou cenu v týdnu a jinou cenu o víkendu. Některá střediska také nabízejí slevy pro děti, důchodce, studenty. Podle popisu středisek a cen si vyberete tak, abyste udělali obdarované nebo obdarovanému radost.

Vouchery Vám můžeme vystavit také na naše speciální nepravidelné akce, jako bude například Silvestr.

Platnost voucherů

Voucher vystavený během sezóny 2015/2016 platí do 30. dubna 2016, nebo do konce sezóny v daném středisku. Pokud nebude možné vypravit zájezd do daného střediska, CITY SKI Vám nabídne využít voucher v jiném středisku stejné hodnoty. Voucher není možné použít v další sezoně. Obdarovaný má také možnost vybrat si středisko vyšší hodnoty za doplatek. CITY SKI nemůže vracet peníze, pokud se obdarovaný prokáže například voucherem na 750 Kč, ale bude ho chtít využít ve středisku, kam zájezd obvykle stojí 650 Kč. Obdarovaný se zájezdu může zúčastnit, ale sto korun mu propadne tak, jako kdyby mu vypadla bankovka z kapsy na lanovce, když chtěl machrovat před kámošema a vytahoval z kapsy svůj nový mobil, který dostal pod stromeček od člena rodiny, který mu dal mobil za pět tisíc, čímž analogicky vyjádřil svou lásku na vyšší úrovni než Vy, kteří jste ho obdarovali "pouze" voucherem na lyžování za sedm set padesát korun.

Majitel CITY SKI Pavel Trčala na monoski pod vrcholem Pradědu

Vouchery se vztahují také na seznamku pro ženy

Pokud Vámi obdarovaná využije voucheru a zúčastní se zájezdu CITY SKI, dostane czela zdarma možnost seznámení s vysokým sympatickým bývalým reprezentantem v plavání, který právě prodal svou prosperující firmu zahraničnímu investorovi, aktivně se věnuje charitativní činnosti a upřímně hledá teplo domova. Pokud si nejste jist, že by se Vámi obdarovaná měla takto seznamovat s kandidátem na pozici otce jejich budoucích dětí bez Vašeho dohledu, pořádně si rozmyslete, zda si tento voucher nekoupíte raději také pro sebe. V takovém případě budete s to se zúčastnit zájezdu také, abyste mohl osobně dohlédnout na její seznamování, pokud jste otec nebo bratr obdarované, případně zamezit tomuto seznamování, pokud jste partner obdarované.

CITY SKI Vám najde bohatého lyžaře

Vouchery se vztahují také na seznamku pro muže

Pokud Vámi obdarovaný využije voucheru a zúčastní se zájezdu CITY SKI, dostane czela zdarma možnost seznámení se sympatickými lyžařkami z naší obsáhlé databáze vzdělaných a věrných bývalých modelek se smyslem pro rodinu. Dle obecné preference mužů nejprve předhazujeme krásné a blonďaté. Pokud jste tedy krásná, ale tmavovlosá a máte obavu, že by Vámi obdarovaný s krásnými blondýkami mohl více než jen sdílet sedačku lanovky, pořádně si rozmyslete, zda si tento voucher nekoupíte raději také pro sebe. V takovém případě budete s to se zúčastnit zájezdu také, abyste mohla osobně dohlédnout na seznamování Vámi obdarovaného, pokud jste matka nebo sestra obdarovaného, případně zamezit tomuto seznamování, pokud jste partnerka obdarovaného.

CITY SKI Vám najde modelku

Vouchery jsou platné i na vodní lyžování

Možná jste to nevěděli, ale CITY SKI organizuje zájezdy také v létě. Z Brna pravidelně vypravujeme zájezdy na vodní lyžování do Bratislavy, do Pasohlávek, do Ostravy a do Vídně. Z Prahy pravidelně vypravujeme zájezdy na vodnolyžařské vleky do Chomutova a do Stráže pod Ralskem. Vodní lyžování a wakeboarding na těchto vlecích je naprosto úžasné díky vodní ploše bez vln a dobré partě. Po akci na vodě se vždy přesuneme na další aktivity jako beach fotbal, beach volejbal, inline brusle, frisbee nebo speedminton. Vouchery na tyto zájezdy si můžete koupit již během zimní sezóny a jejich platnost je od května do září 2016.

Iva Dolejšová na startu svého prvního wakeboard pokusu

Abyste pochopili, jaj jsou tyto vodnolyžařské výlety CITY SKI zábavné, klikněte na obrázek a podívejte se například na naši fotogalerii z Bratislavy:

CITY SKI Vodní lyžování v Bratislavě