Se CITY SKI můžete jet lyžovat z těchto měst:

City ski nástupní místa

NEMUSÍTE NÁM VOLAT A PTÁT SE, JESTLI MÁME VOLNÉ MÍSTO.

Musíte se přihlásit na zájezd a automaticky dostanete potvrzení, že jste přihlášeni. Pokud je možné so na zájezd přihlásti, tak místo máme. Je však velmi důležité, abyste se na zájezd přihlásili s předstihem. Například pokud chcete jet o víkendu, tak vám velmi doporučujeme, abyste se přihlásili v pondělí nebo v úterý. Jednodenní zájezdy vypisujeme nejméně týden dopředu. Vícedenní zájezdy vypisujeme nejméně dva týdny a někdy i měsíc dopředu. Pokud se chcete například na sobotní zájezd přihlásit v pátek odpoledne, tak je šance, že bude již plný. V takovém případě často vypisujueme posilový autobus, takže uvidíte jeden uzavřený a jeden otevřený zájezd.

Když se přihlásíte do otevřeného zájezdu, který ještě ale není potvrzený, tak zvýšíte šanci, že zájezd bude potvrzen a nakonec možná pojedete také. Pro rezervace, prosím, navštivte naši rubriku Rezervace. Abychom předešli nesprávně zadaným kontaktním údajům, nepřijímáme rezervace přes telefon nebo via email.

V ostatních obecných otázkách nám můžete napsat email na: info@cityski.cz

Pokud máte otázku na odjezd z určitého města, napište uvedenému vedoucímu pro dané město. Je možné, že neradi píšete emaily. Můžete nám zatelefonovat! V případě, že máte dotaz na specifický zájezd z Vašeho města, kontaktujte, prosím, vedoucího CITY SKI pro dané město:

Praha, Plzeň

Hana Robinson
hana.robinson@citysports.cz
+420 739 825 987

Brno, Pardubice

Pavel Trčala
pavel.trcala@citysports.cz

Ostrava, Zlín, Olomouc, Uherské Hradiště

Pavel Trčala
pavel.trcala@citysports.cz

Vedoucí zájezdu CITY SKI pro dané termíny jsou zveřejněni v rubrice Rezervace u každého zájezdu.

Pokud chcete připravit zájezd na míru například z kteréhokoli jiného města, nebo pokud chcete připravit zájezd pro skupinu nebo pro firmu, kontaktujte, prosím, majitele CITY SKI: Pavel Trčala, pavel.trcala@citysports.cz

Více o našem týmu naleznete v rubrice Tým.

Odjezdy autobusů city ski z Prahy

Odjezd Klínovec:

Odjezd autobusů CITY SKI směr Klínovec   Odjezd autobusů CITY SKI směr Klínovec

Název stanoviště CITY SKI: Praha Dejvická
Adresa do navigace: Technická 2, Praha 6 - Dejvice
Parkoviště naproti Elektrotechnické fakulty ČVUT
Odjezd vždy v 7:00 ráno
Metro: A stanice Dejvická
Tramvaje: 2, 5, 8, 20, 26, 51
Autobusy: 161, 312, 316, 107, 116, 147, 355, 359...

Parkoviště na Vítězném náměstí v bezprostřední blízkosti stanice Metra Dejvická. Pozor změna! Toto parkoviště je nově placené! Pokud chcete využít parkování na tomto parkovišti, prosím počítejte s poplatkem. O víkendech je tento poplatek nižší. V případě, že nebude možné, aby autobus CITY SKI zajel do parkoviště, tak bude stát na autobusové zastávce mezi parkovištěm a budovou Elektrotechnické fakulty ČVU . Odjezd z Dejvické je rozumně situován na výpadovce na Chomutov. Náš autobus tedy vystartuje a za několik minut je již na dálnici směr Klínovec. Díky nové dálnici jste na Klínovci již v 8:45. Velkou výhodou Klínovce, který je položen na západě republiky, je fakt, že lanovky otevírají až v devět ráno. Budete tedy první na manšestru!

Odjezd Ještěd, Rokytnice, Špindlerův Mlýn:

Odjezd autobusů CITY SKI směr Ještěd, Rokytnice, Špindlerův Mlýn   Odjezd autobusů CITY SKI směr Ještěd, Rokytnice, Špindlerův Mlýn

Název stanoviště CITY SKI: Praha Palmovka
Adresa do navigace: Ronkova 2, Praha 8 - Libeň
Nástupiště autobusů severně od stanice metra Palmovka
Odjezd v 7:00 pro Špindlerův Mlýn, Rokytnice, Jánské Lázně
Odjezd v 7:30 pro Ještěd
Metro: B stanice Palmovka
Tramvaje: 8, 16, 24, 25, 52, 54
Autobusy: 109, 140, 166, 185...

Parkoviště v ulici Na Žertvách nabízí v raních hodinách dostatečnou kapacitu pokud chcete přijet na sraz autem. Stanoviště je kousek od výpadovky na hory. Náš autobus tedy vystartuje a za pár minut je na dálnici směr Mladá Boleslav.

Odjezdy autobusů city ski z Brna

Odjezd Červená Voda a Dolní Morava:

Odjezd autobusů CITY SKI směr Červená Voda a Dolní Morava   Odjezd autobusů CITY SKI směr Červená Voda a Dolní Morava

Název stanoviště CITY SKI: Brno Veveří
Adresa do navigace: Veveří 70, Brno
Parkoviště naproti Stavební fakulty VUT
Odjezd vždy v 7:00 ráno
Šaliny: 3, 11, 12, 13
Autobusy: N/A

Autobus je přistaven na ulici Hrnčířská na rohu ulice Veveří před Právnickou fakultou MU. Odjezdové stanoviště na ulici Veveří je pár set metrů od Svitavské výpadovky. Náš autobus tedy vystartuje a do minuty je na dálnici směr Červená Voda nebo Dolní Morava. V neděli je možné parkovat ZDARMA na parkovišti před Stavební fakultou VUT. V týdnu a v sobotu je možné parkovat ZDARMA v bočních ulicích a na velkém parkovišti vedle na rohu ulic Šumavská a Veveří.

Odjezd Kouty, Červenohorské Sedlo, Bílá, Stupava, Kopřivná, Karlov; Chopok, Vrátna, Vysoké Tatry a ostatní slovenská střediska; Stuhleck, Semmering, Hochkar, Lackenhof a ostatní rakouská střediska:

Odjezd autobusů CITY SKI směr Kouty, Stuhleck, Bílá, Kyčerka, Stupava, Chopok   Odjezd autobusů CITY SKI směr Kouty, Červenohorské Sedlo, Stuhleck, Bílá, Kyčerka, Stupava, Chopok

Název stanoviště CITY SKI: Brno Uhelná
Adresa do navigace: Uhelná 10, Brno
Parkoviště vedle železářství Vichr
Odjezd v 7:00 pro moravská střediska
Odjezd v 6:00 pro slovenská a rakouská
Šaliny: 1, 2, 8, 10, 12
Autobusy: 48, 50, 63, 77

POZOR! Dříve jsme jezdili z ulice Dornych, ale tam se nyní kope, takže toto je naše nové odjezdové místo. Autobus bude přistaven vedle železářství VICHR. V neděli můžete zaparkovat ZDARMA přímo na parkovišti před železářstvím nebo u obchodního domu TESCO. V týdnu a v sobotu můžete zaparkovat ZDARMA na druhé straně ulice Úzká u čerpací stanice Flaga. Toto naše nové odjezdové stanoviště je jen pár set metrů od výpadovky na Olomouc, takže náš autobus vystartuje a do minuty je na dálnici například směr Kouty. Trasa na Jeseníky je přes Olomouc a Mohelnici. Stanoviště je také výhodně situováno pro zájezdy do rakouských středisek. Autobus CITY SKI najede na ulici Heršpickou a během několika minut je na výpadovce na Vídeň.

Odjezdy autobusů city ski z Ostravy

Odjezd Červenohorské Sedlo, Kouty, Karlov, Bílá, Szczyrk, Vrátna, Kubínska Hoľa, Jasná, Vysoké Tatry:

Odjezd autobusů CITY SKI Ostrava směr Červenohorské Sedlo a Kouty   Odjezd autobusů CITY SKI Ostrava směr Červenohorské Sedlo a Kouty

Název stanoviště CITY SKI: Ostrava Kulturní dům
Adresa do navigace: 28. října 124, Ostrava
Parkoviště naproti Kulturnímu domu Ostrava
Odjezd v 7:00 pro moravská a polská střediska
Odjezd v 6:00 pro slovenská střediska
Tramvaje: 4, 8, 9, 11, 12, 18
Autobusy: N/A

Parkoviště na ulici 28. října je sto metrů směrem do centra od Krajského Úřadu a přímo naproti od Kulturního domu Ostrava. Pro zájezdy do Jeseníků náš autobus vystartuje a pokračuje směr Poruba, Opava, Bruntál. V případě zájmu umožníme lyžařům nástup po cestě. Pro zájezdy směr Beskydy a Slovensko vede trasa přes Frýdek Místek a Třinec. V případě zájmu umožníme lyžařům taktéž nástup po cestě.

Odjezdy autobusů city ski z Olomouce

Odjezd Dolní Morava, Červená Voda, Červenohorské Sedlo, Karlov, Kopřivná, Kouty:

Odjezd autobusů CITY SKI Olomouc směr Červenohorské Sedlo a Kouty   Odjezd autobusů CITY SKI Ostrava směr Červenohorské Sedlo a Kouty

Název stanoviště CITY SKI: Olomouc Globus
Adresa do navigace: Pražská 39, Olomouc
Parkoviště u obchodního domu Globus
Odjezd vždy v 8:00 ráno
Tramvaje: N/A
Autobusy: 27, 29

Parkoviště u obchodního domu Globus na ulici Pražská 39 na výpadovce směr Mohelnice. Autobus CITY SKI zastavuje v bezprostřední blízkosti autobusové zastávky MHD tak, aby účastníci nemuseli jít daleko s lyžemi. V blízkosti odjezdového místa je mnoho volných parkovacích míst zdarma. Náš autobus tedy vystartuje a pokračuje směr Mohelnice. V případě zájmu umožníme lyžařům nástup po cestě.

Odjezdy autobusů city ski z Pardubic

Odjezd Dolní Morava, Červená Voda, Rokytnice, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně:

Odjezd autobusů CITY SKI Pardubice směr Červená Voda a Dolní Morava   Odjezd autobusů CITY SKI Pardubice směr Červená Voda a Dolní Morava

Název stanoviště CITY SKI: Pardubice Hlavní Nádraží
Adresa do navigace: Náměstí Jana Pernera, Pardubice
Parkoviště před budovou hlavního nádraží v Pardubicích
Odjezd vždy v 7:00 ráno
Trolejbusy: 3, 33
Autobusy: 8, 12, 15, 16, 17, 24, 26, 88

Parkoviště před hlavním vlakovým nádražím na náměstí Jana Pernera. Autobus CITY SKI zastavuje v bezprostřední blízkosti nádraží. V blízkosti odjezdového místa jsou volná parkovací místa zdarma. Na zájezdech směr Červená Voda a Dolní Morava umožňujeme lyžařům nástup na trase Holice, Kostelec nad Orlicí. Na zájezdech směr Rokytnice umožňujeme lyžařům nástup na trase Hradec Králové, Hořice.

Odjezdy autobusů city ski z Plzně

Odjezd Klínovec:

Odjezd autobusů CITY SKI Plzeň na Klínovec a Plešivec   Odjezd autobusů CITY SKI Plzeň na Klínovec a Plešivec

Název stanoviště CITY SKI: Plzeň Rondel
Adresa do navigace: Otýlie Beníškové, Plzeň
Parkoviště před budovou hlavního nádraží v Pardubicích
Odjezd vždy v 7:00 ráno
Autobusy: 33, 40, 71

Parkoviště před obchodním domem Kaufland. Autobus CITY SKI zastavuje v blízkosti autobusové zastávky Rondel. V blízkosti odjezdového místa jsou volná parkovací místa zdarma.

Odjezdy autobusů city ski z Uherského Hradiště

Odjezd Kouty, Červenohorské Sedlo, Stuhleck, Chopok:

Odjezd autobusů CITY SKI Uherské Hradiště   Odjezd autobusů CITY SKI Uherské Hradiště

Název stanoviště CITY SKI: Interspar Staré Město
Adresa do navigace: Východní, Staré Město
Parkoviště před budovou OC Interspar
Odjezd moravská střediska v 7:00 ráno
Odjezd slovenská a rakouská střediska v 6:00 ráno
Autobusy: 1

Odjezd autobusu je spravedlivě vybrán mezi Starým Městem a Uherským Hradištěm, aby to obyvatelé těchto sesterských měst měli stejně daleko na sraz. Interspar je dostupný MHD a má také velké parkoviště, kde můžete bezpečně zaparkovat vaše auto.

Odjezdy autobusů city ski ze Zlína

Odjezd Kouty, Červenohorské Sedlo, Stuhleck, Chopok:

Odjezd autobusů CITY SKI Zlín Malenovice   Odjezd autobusů CITY SKI Zlín Malenovice

Název stanoviště CITY SKI: TESCO Malenovice
Adresa do navigace: 3. Května, Malenovice
Parkoviště před budovou OC TESCO
Odjezd moravská střediska v 7:15 ráno
Odjezd slovenská a rakouská střediska v 5:45 ráno
Trolejbusy: 1, 2, 6
Autobusy: 70

Odjezd autobusu je z parkoviště OC TESCO v Malenovicích, aby autobus neztrácel čas průjezdem města. Toto odjezdové místo je také vhodné pro lyžaře z Napajedel a Otrokovic. Odjezdové místo je dostupné MHD a má také velké parkoviště, kde můžete bezpečně zaparkovat vaše auto.

Parking zdarma

Parkoviště odjezdů autobusů CITY SKI byla vybrána tak, abyste se k nim pohodlně dostali hromadnou dopravou, či vlastními vozy. Pokud budete chtít nechat auto zaparkované na parkovišti během dne, tato parkoviště jsou zdarma, nebo jsou v blízkosti parkovací stání na ulicích bez poplatků. Naše ultra mega výhodné ski tripy nemají žádné skryté náklady! Všichni se těšíme na svah, takže odjezdy jsou vždy blízko výpadovky směr hory. Tedy, žádné vyhlídkové jízdy po městě a šup na hlavní tah směr hory. Sjezdovky volají!

Korporátní informace

Služba CITY SKI je členem sportovní skupiny CITY SPORTS:

CITY SPORTS s.r.o.
Sídlo: Veveří 17, Brno
IČO: 293 03 788
Majitel: Pavel Trčala

Firma CITY SPORTS s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u KS v Brně, oddíl C, vložka 72700.

Firma CITY SPORTS s.r.o. je také majitelem a provozovatelem těchto dalších sportovních služeb:

CITY BEACH :: Plážový volejbal :: www.citybeach.cz

CITY WAKE :: Areály pro wakeboarding :: www.citywake.cz

CITY SURF :: Surfařská soustředění a campy :: www.citysurf.cz

CITY BIKE :: Kola na míru

CITY SPORTS, CITY BEACH, CITY SKI, CITY BIKE, CITY SURF, CITY WAKE jsou registrované ochranné známky ve vlastnictví CITY SPORTS s.r.o.