Rezervace zájezdu Passo Tonale : 17. 3. - 21. 3. 2020   [POTVRZENO]

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Prahy!

Cena tohoto zájezdu je 8400 Kč pro dospělé; 8000 Kč pro juniory do patnácti let ; 7000 Kč pro děti do osmi let.

Passo Tonale Vám nabízí skvělé lyžování včetně ledovce Presena. Skipas platí na průsmyku Passo Tonale i ve středisku Ponte di Legno. Obě střediska jsou propojena gondolou. Ubytování je ve městečku Ponte di Legno. Pokoje jsou pro jednoho, dva, tři, čtyři. Ubytování je v pěkných honosných vilách, často bývalých klášterech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Pokud jste pár, budete na pokoji jen Vy dva. V případě, že jste jednotlivec, můžete být sami, nebo Vám najdeme parťáka. V ceně zájezdu je polopenze. Velkou výhodou tohoto zájezdu je, že nemusíte doplácet prázdné lůžko, pokud jste sami. V ceně zájezdu jsou tři dny lyžování. Tento zájezd je o trochu dražší než jiné termíny, protože první den po cestě je odpočinkový, takže nemusíte po noci v autobuse hned na svah. Velmi Vám tento termín doporučujeme, protože po noci v autobuse je lepší si odpočinout. Po příjezdu autobusu můžete jít na pokoj a dospat se. Můžete si také doplatit čtvrtý den lyžování za sedm set korun, ale rozhodně to nedoporučujeme. Raději běžte na procházku v malebném údolí řeky Oglio, nebo se vydejte nahoru směrem k průsmyku Gavia. Na tento zájezd odjíždíte v úterý večer a první den po příjezdu, tedy středa, je odpočinkový. Lyžujete ve čtvrtek, v pátek a v sobotu. V sobotu večer odjíždíte zpět domů a do Prahy přijedete v neděli ráno. Prosíme, uveďte do poznámky, s kým chcete být na pokoji. Všechny vícedenní zájezdy je potřeba platit předem. Odjezdy a příjezdy busů uvedené na našich stránkách jsou u vícedenních zájezdů pouze orientační. Vícedenní zájezdy vypisujeme ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi a přesné časy se mohou lišit dle vytíženosti a trasy busu. V dostatečném předstihu před zájezdem Vám budou zaslány vouchery a přesné instrukce.

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 60% dívek a žen a 40% chlapců a mužů. Seznamování na našich zájezdech není povinné. Pro více informací a také pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Pavel Trčala Facebook

Pavel Trčala Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk, jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k nirváně odstředivé síly.

Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: pavel.trcala@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 737 449 818

Přihlašovaná osoba:

prihlašuji sebe na můj vlastní email přihlašuji dítě bez vlastního emailu

Osobní informace:

Pohlaví: Passo Tonale Passo Tonale
Jméno:
Příjmení:
Narozen:
Email:
Telefon:
Ulice:
Město:
PSČ:

Způsob platby:

zaplatím v autobuse mám předplacený voucher

Jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Prosím, sdělte nám, jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Nejedu poprvé a jsem CITY SKI recidivista
Tchýně mi přeposlala mailing CITY SKI
Viděla jsem CITY SKI inzerát v tisku
Slyšel jsem reklamu na CITY SKI v rádiu
Použila jsem Google a našla CITY SKI na internetu
Použila jsem Seznam a našel CITY SKI na internetu
Použil jsem Mozek a našel CITY SKI na internetu
Všimla jsem si CITY SKI reklamy na autobusech
Viděl jsem reklamu CITY SKI na šalině v Brně
Viděla jsem reklamu na CITY SKI na tramvaji v Praze
Viděl jsem některé video majitele CITY SKI
Jsem klientka CITY BEACH Brno nebo CITY WAKE Brno

Poznámka:

Pokud chcete zdarma půjčit lyže, pokud jedete na běžky a chcete jen dopravu, pokud jste z lontu a chcete vyzvednout po cestě, pokud se přihlašujete na vícedenní zájezd a chcete nám napsat, s kým ráčíte být na pokoji, pokud nám jen chcete říct, že nás prostě milujete, připravili jsme zde pro Vás pro tyto účely speciální chlívek:

Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Opatov. Stanice Metra Opatov. Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 17. 3. 2020 v 20:40. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 21:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v 20:55. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 18. 3. 2020 v 7:00. Odjezd ze střediska je 21. 3. 2020 v 19:00. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 5:00. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.

Pravidla rezervace:

Rezervací tohoto zájezdu souhlasím s pravidly uvedenými v rubrice Pravidla. Nadále souhlasím s použitím mých osobních údajů nezbytných pro rezervování zájezdu a zároveň potvrzuji jejich pravdivost a dávám souhlas k jejich následnému zpracování, předání a uložení za účelem přípravy, vyřízení a kontroly rezervace zájezdu a případného použití osobních údajů na rezervovaném zájezdu. Osobní údaje jsou použity pouze firmou CITY SPORTS s.r.o. a nejsou předávány třetím osobám. Osobní údaje budou použity v souladu s ustanoveními zákonu o ochraně osobních údajů, pokud nebude uvedeno jinak v sekci Pravidla. Potvrzuji, že jsem si přečetl sekci Pravidla na těchto internetových stránkách. S obchodními podmínkami a s podmínkami používání systému rezervací zájezdů CITY SKI jsem náležitě obeznámen/a a jsem plně odpovědný/á za jejich dodržení.

Souhlasím s pravidly CITY SKI

Souhlasím s GDPR
Kontolní otázka: kolik je 4 + 3