Rezervace zájezdu Passo Tonale : 19. 2. - 22. 2. 2020   [POTVRZENO]

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Brna!

Cena tohoto zájezdu je 7800 Kč pro dospělé; 7500 Kč pro juniory do patnácti let; 6300 Kč pro děti do osmi let .

Passo Tonale Vám nabízí skvělé lyžování včetně ledovce Presena. Skipas platí i ve středisku Ponte di Legno. Obě střediska jsou propojena gondolou. Ubytování je ve městečku Ponte di Legno. Pokoje jsou pro jednoho, dva, tři, čtyři. V ceně zájezdu je polopenze. Velkou výhodou tohoto zájezdu je, že nemusíte doplácet prázdné lůžko, pokud jste sami. V ceně zájezdu jsou tři dny lyžování. Bohužel, první den po nočním přejezdu jdete lyžovat. Termíny jarních prázdnin pro Brno jsou velmi žádané a jiná možnost s autobusovou dopravou není k dispozici. Pokud byste nechtěli ihned po nočním přejezdu lyžovat, můžeme pro Vás zkusit nakombinovat zájezd s vlastní dopravou nebo s leteckou dopravou. Prosím, indikujte při rezervaci, zda jste sami, nebo chcete být s někým na pokoji. Odjezd z Brna je ve středu 19. února 2020 ve večerních hodinách. Lyžujete ve čtvrtek, v pátek, v sobotu. Ubytování je na dvě noci ze čtvrtka na pátek a z pátku na sobotu. Po lyžování v sobotu 22. února 2020 je odjezd směr Brno. Příjezd do Brna je brzo ráno v neděli 23. února 2020. Z ubytování jezdí skibus ke gondole do Ponte di Legno. Tato lanovka Vás vyveze přímo na Passo Tonale. Odjezdy a příjezdy busů uvedené na našich stránkách jsou u vícedenních zájezdů pouze orientační. Vícedenní zájezdy vypisujeme ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi a přesné časy se mohou lišit dle vytíženosti a trasy busu. V dostatečném předstihu před zájezdem Vám budou zaslány vouchery a přesně instrukce.

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 39% dívek a žen a 61% chlapců a mužů. Seznamování na našich zájezdech není povinné. Pro více informací a také pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Pavel Trčala Facebook

Pavel Trčala Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk, jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k nirváně odstředivé síly.

Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: pavel.trcala@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 737 449 818

Přihlašovaná osoba:

prihlašuji sebe na můj vlastní email přihlašuji dítě bez vlastního emailu

Osobní informace:

Pohlaví: Passo Tonale Passo Tonale
Jméno:
Příjmení:
Narozen:
Email:
Telefon:
Ulice:
Město:
PSČ:

Způsob platby:

zaplatím v autobuse mám předplacený voucher

Jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Prosím, sdělte nám, jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Nejedu poprvé a jsem CITY SKI recidivista
Tchýně mi přeposlala mailing CITY SKI
Viděla jsem CITY SKI inzerát v tisku
Slyšel jsem reklamu na CITY SKI v rádiu
Použila jsem Google a našla CITY SKI na internetu
Použila jsem Seznam a našel CITY SKI na internetu
Použil jsem Mozek a našel CITY SKI na internetu
Všimla jsem si CITY SKI reklamy na autobusech
Viděl jsem reklamu CITY SKI na šalině v Brně
Viděla jsem reklamu na CITY SKI na tramvaji v Praze
Viděl jsem některé video majitele CITY SKI
Jsem klientka CITY BEACH Brno nebo CITY WAKE Brno

Poznámka:

Pokud chcete zdarma lyže, pokud chcete zdarma instruktora, pokud jedete na běžky a chcete jen dopravu, pokud jste z lontu a chcete vyzvednout po cestě, pokud nám jen chcete říct, že nás prostě milujete, připravili jsme zde pro Vás pro tyto účely speciální chlívek:

Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Bohéma. Odjezdové místo je stanoviště autobusů před kavárnou Bohéma v přízemí Janáčkova divadla na ulici Rooseveltova. Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 19. 2. 2020 v 18:40. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 19:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v 18:55. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 20. 2. 2020 v 8:20. Odjezd ze střediska je 22. 2. 2020 v 19:00. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 8:20. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.

Pravidla rezervace:

Rezervací tohoto zájezdu souhlasím s pravidly uvedenými v rubrice Pravidla. Nadále souhlasím s použitím mých osobních údajů nezbytných pro rezervování zájezdu a zároveň potvrzuji jejich pravdivost a dávám souhlas k jejich následnému zpracování, předání a uložení za účelem přípravy, vyřízení a kontroly rezervace zájezdu a případného použití osobních údajů na rezervovaném zájezdu. Osobní údaje jsou použity pouze firmou CITY SPORTS s.r.o. a nejsou předávány třetím osobám. Osobní údaje budou použity v souladu s ustanoveními zákonu o ochraně osobních údajů, pokud nebude uvedeno jinak v sekci Pravidla. Potvrzuji, že jsem si přečetl sekci Pravidla na těchto internetových stránkách. S obchodními podmínkami a s podmínkami používání systému rezervací zájezdů CITY SKI jsem náležitě obeznámen/a a jsem plně odpovědný/á za jejich dodržení.

Souhlasím s pravidly CITY SKI

Souhlasím s GDPR
Kontolní otázka: kolik je 4 + 3