Rezervace zájezdu Sella Nevea : 27. 2. - 1. 3. 2020   [POTVRZENO]

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Brna!

Cena tohoto zájezdu je 8600 Kč pro dospělé; 8100 Kč pro juniory do patnácti let; 6300 Kč pro děti do šesti let.

Sella Nevea je klenot. Toto středisko je rájem všech milovníků freeridu a také nadšenců dlouhých sjezdů. Do areálů bylo nainvestováno z dotačních fondů lanovky jsou tu velmi moderní a vysokokapacitní. Středisko však neleží u žádné hlavní trasy, a možná právě proto jsme tu ještě nikdy nezažili frontu. Kombinací rychlé kabinky a vysokokapacitní kabiny velmi rychle vylétnete o tisíc metrů výše. Pak Vás čekají prašanové svahy a kuloáry. Bez nadsázky se toto lyžování dá srovnat s helikoptérovým lyžováním. Na své si přijdou i milovníci dlouhých sjezdů po sjezdovkách. Ne náhodou se ve středisku často pořádají závody ve sjezdu a v Super-G. Sředisko je propojeno také se slovinskou stranou Kanin, kde si užijete pohodové jižní svahy s výhledy na Jaderské moře. Pokud chcete sto kilometrů sjezdovek, jeďte s námi na Passo Tonale. Pokud chcete nádhernou horskou scenerii bez davů a ubytování přímo u sjezdovky, volte tento zájezd. Skipas platí i v nedalekém středisku Tarvisio, kam je možné vyrazit autobusem druhý lyžařský den na fakultativní výlet. Ubytování je na hotelu přímo ve středisku Sella Nevea. Pokoje jsou pro jednoho, dva, tři, čtyři. V ceně zájezdu je polopenze. Bohužel v tomto termínu nám naše partnerská cestovní kancelář neumožňuje poskytovat prázdná lůžka na pokoji bez doplatku. Pokud jste sami, budeme se pro Vás snaži najít parťáka na pokoj. V ceně zájezdu jsou tři dny lyžování. Obrovskou výhodou tohoto zájezdu je, že cestovat budete přes den, takže nemusíte strávit noc v autobuse. Do střediska Sella Nevea přijedeme ve čtvrtek večer, najíte se, vyspíte a až potom jdete lyžovat v pátek ráno. Od hotelu je to k lanovce pěšky jen pár minut. V neděli po lyžování vyrazíme zpět směr Brno. Domů přijíždíme většinou před půlnocí, takže můžete jít v pondělí normálně do práce nebo do školy. Více informací o zájezdech do Itálie nalezneta na: www.cityski.cz/italie

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 43% dívek a žen a 57% chlapců a mužů. Seznamování na našich zájezdech není povinné. Pro více informací a také pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Pavel Trčala Facebook

Pavel Trčala Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk, jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k nirváně odstředivé síly.

Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: pavel.trcala@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 737 449 818

Přihlašovaná osoba:

prihlašuji sebe na můj vlastní email přihlašuji dítě bez vlastního emailu

Osobní informace:

Pohlaví: Sella Nevea Sella Nevea
Jméno:
Příjmení:
Narozen:
Email:
Telefon:
Ulice:
Město:
PSČ:

Způsob platby:

zaplatím v autobuse mám předplacený voucher

Jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Prosím, sdělte nám, jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Nejedu poprvé a jsem CITY SKI recidivista
Tchýně mi přeposlala mailing CITY SKI
Viděla jsem CITY SKI inzerát v tisku
Slyšel jsem reklamu na CITY SKI v rádiu
Použila jsem Google a našla CITY SKI na internetu
Použila jsem Seznam a našel CITY SKI na internetu
Použil jsem Mozek a našel CITY SKI na internetu
Všimla jsem si CITY SKI reklamy na autobusech
Viděl jsem reklamu CITY SKI na šalině v Brně
Viděla jsem reklamu na CITY SKI na tramvaji v Praze
Viděl jsem některé video majitele CITY SKI
Jsem klientka CITY BEACH Brno nebo CITY WAKE Brno

Poznámka:

Pokud chcete zdarma lyže, pokud chcete zdarma instruktora, pokud jedete na běžky a chcete jen dopravu, pokud jste z lontu a chcete vyzvednout po cestě, pokud nám jen chcete říct, že nás prostě milujete, připravili jsme zde pro Vás pro tyto účely speciální chlívek:

Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Uhelná. Autobus bude přistaven u vysoké cihlové zdi železničního náspu mezi železářstvím VICHR a obchodním domem TESCO. O nedělích a svátcích můžete parkovat ZDARMA přímo před obchodním domem TESCO. V sobot Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 27. 2. 2020 v 7:40. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 8:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v 7:55. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 27. 2. 2020 v 16:00. Odjezd ze střediska je 1. 3. 2020 v 17:00. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 1:00. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.

Pravidla rezervace:

Rezervací tohoto zájezdu souhlasím s pravidly uvedenými v rubrice Pravidla. Nadále souhlasím s použitím mých osobních údajů nezbytných pro rezervování zájezdu a zároveň potvrzuji jejich pravdivost a dávám souhlas k jejich následnému zpracování, předání a uložení za účelem přípravy, vyřízení a kontroly rezervace zájezdu a případného použití osobních údajů na rezervovaném zájezdu. Osobní údaje jsou použity pouze firmou CITY SPORTS s.r.o. a nejsou předávány třetím osobám. Osobní údaje budou použity v souladu s ustanoveními zákonu o ochraně osobních údajů, pokud nebude uvedeno jinak v sekci Pravidla. Potvrzuji, že jsem si přečetl sekci Pravidla na těchto internetových stránkách. S obchodními podmínkami a s podmínkami používání systému rezervací zájezdů CITY SKI jsem náležitě obeznámen/a a jsem plně odpovědný/á za jejich dodržení.

Souhlasím s pravidly CITY SKI

Souhlasím s GDPR
Kontolní otázka: kolik je 4 + 3