NEJVĚTŠÍ  POSKYTOVATEL JEDNODENNÍCH LYŽAŘSKÝCH ZÁJEZDŮ

:: CITY SKI VIDEOGALERIE ::

:: NAVŠTIVTE S NÁMI ČERVENOHORSKÉ SEDLO ::

Červenohorské Sedlo je klasika pro moravské lyžaře. Ale pozor, klasika modernizuje každým rokem! Na Sedle je nyní čtyřsedačka a zasněžování! Asi Vám nemusíme představovat nádherné výhledy na Jeseníky a výhodnou startovací polohu pro hřebenové tůry. Pokud jste na Sedlo jezdili za mlada, určitě se sem rádi vrátíte a objevíte modernizaci tohoto střediska. Jsou tu super podmínky pro závodní a sportovní lyžaře, ale i pro rodiny a začátečníky. Čéháčko nabízí také jedny z nejlepších freeride možností v ČR. Podívejte se na naše nové video.

:: VYZKOUŠELI JSME SÁÒKY V KOUTECH ::

Slyšeli jste o velkém středisku Kouty a chtěli byste se tam podívat? Avšak možná nelyžujete a nevíte, co byste tam dělali? Vydejte se na tůru a uvidíte větrné a vodní elektrárny. Nebo vyzkoušejte sáňky! Majitel CITY SKI Pavel Trčala pro Vás otestoval tříkilometrovou trasu od horní stanice až dolů do údolí. Je to fakt nářez!

:: JAK SE STÁT LYŽAŘEM ::

Chtěli byste se stát lyžařem nebo lyžařkou, ale nevíte, jak na to? V novém instruktážním videu Vás majitel CITY SKI Pavel Trčala provede celým procesem krok za krokem. Dozvíte se, jak se rozhodnout pro správné lyže a oblečení, jak trénovat před odjezdem na hory, jak správně voskovat. Pavel Vám také pomůže vybrat středisko a poradí Vám různé způsoby dopravy. Popíše Vám také, co dělat, když napadne prašan. Pokud chcete, aby sněžilo, tak sdílejte tohle video.

:: ZASEKNUTEJ NA LANOVCE :: STUHLECK ::

Asi každý lyžař sní o tom, že jednou zůstane zaseknutej v kabince s krásnou lyžařkou. Pavel Trčala byl vedoucím zájezdu CITY SKI do střediska Stuhleck, kde na lanovku spadl strom. Pavel si vyseděl dvě hodiny na sedačce patnáct metrů nad zemí než se k němu dostali s lanem a úvazkem. Dlouhou chvíli si krátil autentickou videoreportáží. Naštěstí to nedopadlo tak strašidelně jako v americkém filmu Frozen a záchránáři dostali všechny lyžaře dolů ještě před setměním. Díky.

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V PRAZE :: NÁPLAVKA ::

V rámci akce Apres Ski Praha byl pro návštěvníky přichystán pokus o rekord. Majitel firmy CITY SKI a městský lyžař Pavel Trčala se pokusil lyžovat na sněhu i na vodě během jedné jízdy. Pavel umí lyžovat na sněhu i na vodě, ale během jedné jízdy to ještě nezkoušel. Aby byl jeho pokus autentický, tento bláznivý lyžařský kousek před akcí netrénoval. Záludné nebylo jen převýšení mezi sněhem a vodní hladinou, ale také samotná jízda po vodě na těžkých lyžích na sníh s klasickým vázáním a kovovými hranami. Podívejte se na video, jak pokus o rekord dopadl.

:: SERIÁL KDO MAŽE TEN JEDE :: SJEZDOVÉ LYŽE ::

V novém seriálu CITY SKI Vám přinášíme instruktážní manuál, jak správně mazat. V první epizodě se věnujeme mazání sjezdových lyží. Reprezentantka CITY SKI Barbora Kovaříková potřebuje namazat lyže na závody, ale musí se učit na zkoušku. Naštěstí je po ruce Honza Páleníček, juniorský Mr. Olympia v naturální kulturistice a také servisman CITY SKI. Podívejte se, jak to Honza Báře namaže.

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ NA LONTU :: KUŘIM :: ÚNOR 2012 ::

V další epizodě nového seriálu Lyžování na lontu se podíváme do ložnicové komunity Kuřim. K dispozici zde nemají ani vlek, ani lanovku, ale jednu statnou koňskou sílu. Instruktorka CITY SKI Markéta Strnadlová a její kůň Mervin fungují jako pohon, aby Vám majitel CITY SKI Pavel Trčala mohl ukázat jak se lyžuje v Kuřimi.

:: CITY SKI :: LYŽAŘI VOLÍ KARLA :: LEDEN 2013 ::

Tým CITY SKI podporoval účast v prezidentských volbách. V tomto instruktážním videu CITY SKI se dozvíte, jak přistupovat k volbám a proč jsme považovali Karla Schwarzenberga za jediného kandidáta, který by mohl pomoci lyžařům. Bohužel Karel nebyl zvolen, ale můžete se podívat, jak jsme mu fandili.

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V PRAZE :: PETŘÍN :: LISTOPAD 2012 ::

Pokud jste z Prahy, tak je to možná právě na Petříně, kde jste v rámci fakultativního výletu mateřské školky prováděli Vaše první lyžařské pokusy. Lyžařské středisko Petřín nabízí úctyhodných 130 metrů převýšení a jako jediný areál zimních sportů v Hlavním Městě ČR se může pyšnit lanovkou. V tomto dílu lyžuje majitel CITY SKI Pavel Trčala na sněhu, na listí, na trávě a dokonce i na skále, podle níž Petřín získal své jméno.

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V PRAZE :: PRAŽSKÝ HRAD :: ŘÍJEN 2012 ::

V Praze napadlo, a tak tým CITY SKI využil příznivých sněhových podmínek k natočení prvního dílu nového seriálu Lyžování v Praze a to přímo na Pražském Hradě. V tomto dílu lyžuje majitel CITY SKI Pavel Trčala, ale také například Prezident Republiky Václav Klaus.

:: CITY SKI INSTRUKTOR :: ALEŠ NĚMČANSKÝ :: ZÁŘÍ 2012 ::

Nejlepší instruktor CITY SKI Aleš Němčanský měl právě narozeniny, a tak jsme mu udělali speciální video. Pokud Aleše znáte, jistě s ním rádi zavzpomínáte. Pokud Aleše ještě neznáte, tak ho po shlédnutí tohoto videa jistě budete chtít brzy poznat.

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ NA LONTU :: PŘEDKLÁŠTEŘÍ :: ZÁŘÍ 2012 ::

Ke konci léta neodmyslitelně patří Mistrovství České republiky v travním lyžování. Letos dokonce s mezinárodní účastí až z Japonska. A na startu nechyběl ani majitel CITY SKI Pavel Trčala a jak jinak, v obleku! V tomto novém seriálu Lyžování na lontu uvidíte mimoměstské lyžařské možnosti v okolí naší jihomoravské metropole. Pokud jste ještě nikdy neviděli travní lyžování, teď máte šanci.

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V BRNĚ :: ZVONAŘKA :: ČERVENEC 2012 ::

I v létě natáčíme nové díly seriálu Lyžování v Brně. Nejnovější epizoda je z Autobusového nádraží Zvonařka. Podívejte se, jak majitel CITY SKI Pavel Trčala jezdí po asfaltu i v terénu. Jako lanovka funguje Pavel Kejmar, Super Motard vicemistr Evropy.

:: CITY SKI NA ZÁVODECH RED BULL SKILLS ::

Na konci března 2012 se v Lenzerheide konal historicky první závod Red Bull Skills. Na sjezdovce světového poháru a také s učastí závodníků ze svěáku se jely všechny ctyři alpské disciplíny v jedné trati. Pavel Trčala reprezentoval CITY SKI jako jediný závodník z České republiky a provede Vás zákulisím závodu:

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V BRNĚ :: PRIGL ::

Venku možná mrzne až praští a někteří méně odolní jedinci se odhlašují ze zájezdů CITY SKI, protože se bojí mrazu. Majitel CITY SKI, Pavel Trčala, který měl to štěstí stanout jako nejmladší Čechoslovák na vrcholu Mount Everestu, se zimy nebojí a surfuje si jen tak v kraasech na Brněnské přehradě. Jeho kolega, známý brněnský nudista a monolyžař Aleš Němčanský, dokonce využívá slunného počasí k opalování.

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V BRNĚ :: NÁMĚSTÍ SVOBODY ::

Seriál o lyžování v Brně je zpět se zbrusu novou episodou. Tentokrát jsme připravili speciální díl pro Vás milovníky bílé stopy. Areál pro běžecké disciplíny na Náměstí Svobody je vhodný jak pro bruslení, tak pro klasický styl. Vaším kultovním průvodcem bude majitel CITY SKI Pavel Trčala. Lyžování na Náměstí Svobody je v rámci kampaně Žít Brno zcela ZDARMA!

:: VEČERNÍ LYŽOVÁNÍ STUPAVA :: BUS + SKIPAS = 300 Kč ::

CITY SKI právě přidalo další areál do svého portfolia a začíná pravidelné zájezdy na večerní lyžování do střediska Stupava. Tento moravský ledovec využil inverze k zasněžování a je v provozu už dva týdny. Minulý víkend tým CITY SKI vyzkoušel sjezdovky a garantuje Vám kvalitní sněhovou pokrývku. Cena zájezdu je 300 Kč a zahrnuje bus, skipas, instruktora a půjčení lyží pro zahraniční účastníky.

:: KONKURZ NA NEJKRÁSNĚJŠÍ ÚČASTNICI ZÁJEZDU ::

Lyžařky pozor! Chcete lyžovat celou sezonu úplně zadarmo a ušetřit tak až úžasných 46400 Kč? Ano, to je skoro padesát litrů, které byste utratila, pokud byste se zúčastnila všech zájezdů CITY SKI v nadcházející zimní sezóně. Staňte se nejkrásnější účastnicí zájezdu CITY SKI a budete mít právo zúčastnit se každého zájezdu bez placení. Podívejte se na úvodní video této reality show, ve kterém se Vám již představí tři první kandidátky!

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V BRNĚ :: BVV ::

Brněnské veletrhy a výstavy jsou bezesporu jedním ze symbolů Brna. I když dnes finančně patří naším západním sousedům, každý Brňák je na ně pyšný. Bylo by nemyslitelné, abychom v našem seriálu o lyžování po Brně vynechali tento stánek brněnského byznys života. A propo, podívejte se, jaký byl stánek CITY SKI na veletrhu SPORT LIFE a jak majitel CITY SKI, Pavel Trčala, skákal jako Aleš Valenta.

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V BRNĚ :: ČERNOVICE ::

Náš lyžařský seriál objevující a detailně popisující brněnská lyžařská střediska se stává populární a nyní Vám přinášíme zbrusu novou epizodu z Černovic. Sjezdovky v černovické pískovně nabízejí různé druhy povrchů a obtížností, aby mohly uspokojit různé schopnosti a dovednosti napříč lyžařským spektrem. Váš průkopník nových ski spotů v rámci Brna a majitel CITY SKI pan Pavel Trčala, musel nejprve uniknout z nedalekého specializovaného léčebného ústavu, aby Vám mohl toto pěkné místo představit.

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V BRNĚ :: HÁDY ::

Po úspěchu našeho prvního videa o lyžování na Špilberku jsme se rozhodli pro Vás připravit pravidelný seriál o lyžování v Brně. V této epizodě Vám ukážeme doslova asi nejdrsnější svah - tedy kaskády lomu Hády. Možná bydlíte v Líšni a znáte Hády jako romantickou vyhlídku na Brno. Možná znáte tento useknutý kopec jen z dálky jako severovýchodní dominantu Brna. Podívejte se na video a poznáte, jaké jsou Hády pod skluznicí:

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V BRNĚ :: ŠPILBERK ::

Čágo lyžařkyně a snoubordeláci, tak co, už jste nachystaní na sezónu? Řekněme si to na rovinu, těšíte se jak sviňa, ale sníh nikde! K tomu, v kanclu je nuda, jenomže volno, abyste vypadli na čtyři dny na ledovec do Tyrolska Vám nedaj. Pokud ale fakt rádi jezdíte, tak si krátkej sjezdík najdete přímo v centru Brna! Pro inspiraci se podívejte, jak jezdíme na Špilasu:

:: VODNÍ LYŽOVÁNÍ A WAKEBOARDING BRATISLAVA ::

Během léta organizujeme vodnolyžařské výlety CITY SKI do Bratislavy! Jezdíme na vodních lyžích, na wakeboardu, na kole, na bruslích. Hrajeme beach volejbal, plaveme v Dunaji a SEX ON THE BEACH je vždy ZDARMA! To vše, jako obvykle za naši legendární cenu BUS + SKIPAS = 600 Kč nebo BUS + SKIPAS = 700 Kč.

:: VODNÍ LYŽOVÁNÍ V BRNĚ NA SVRATCE U OLYMPIE ::

To, že je venku třicet stupnů a sníh je jenom v televizi neznamená, že budeme provozovat pouze SEX ON THE BEACH. Brněnská komunita CITY SKI žije i v létě. My prostě lyžujeme celý rok! Tento sport je vysoce návykový, a proto se necháme tahat improvizovaně za autem i u nás v Brně. Podívejte se, jak majitel CITY SKI Pavel Trčala jezdí na řece Svratce nedaleko brněnské Olympie:

:: SKI & SURF BIRTHDAY ::

Když majitel CITY SKI Pavel Trčala slaví narozeniny, tak nejde chlastat do hospody, ale dělá své dva nejoblíbenější sporty v jeden den. Vůbec mu přitom nevadí, že jeden sport je zimní a druhý je letní. Tato anabáze se Pavlovi podařila v různých exotických lokacích kolem světa v místech, kde mají hory nedaleko moře. Podívejte se, jestli se mu to povedlo i patrioticky u nás na Jižní Moravě.

:: ČESKÝ SKI REKORD ::

Zpěvačka a skladatelka Hana Robinson a její bratr lyžař a horolezec Pavel Trčala lyžovali v sedmi českých a moravských pohořích v jeden den a ustanovili tak nový rekord. Řidičem této mise byl mistr světa v rallye Martin Prokop. Rekord propagoval lyžování v ČR pod záštitou agentury CzechTourism dle sloganu “Všude dobře, doma nejlíp”. Výtěžek rekordu podpořil nadační fond Impuls na pomoc pacientům s roztroušenou sklerézou. Celý rekord byl sledován krajskými zpravodajskými štáby Televize Nova a diváci byli během dne informováni o postupu týmu. Pod závěrečnou sjezdovkou čekal na účastníky přenosový vůz, díky němuž byla reportáž ukončena živým vstupem do pořadu Televizní Noviny, nejsledovanější zpravodajské relace v zemi. Videozáznam reportáže v Televizních Novinách můžete vidět zde:

:: CITY SKI URBAN PROMO VIDEO ::

Podívejte se, jak funguje partyzánský marketing přímo v centru Brna v dopravních prostředcích emhádé.

:: CITY SKI DOLNÍ MORAVA PROMO VIDEO ::

Pokud jste ještě nebyli na Dolní Moravě a chcete si udělat obrázek o tom, jaké tam mají pisty, mrkněte na naše video, ve kterém Vám Pavel Trčala představí středisko, klienty CITY SKI, ale také například mnohonásobného mistra světa v travním lyžování, Honzu Němce.

:: CITY SKI KOUTY PROMO VIDEO ::

Areál Kouty je největší na Moravě a v tomto videu ho můžete vidět z ptačí perspektivy, z lanovky, i přímo ze sjezdovky. Speciální kapitolu tvoří krásné lyžařkyně CITY SKI, které se v tomto videu ladně spouštějí dolů do údolí.

Účastnice týdne:
Účastnice týdne
Účastník týdne:
Účastník týdne
ZDARMA:

ČASOPIS SNOW
PUJČENÍ LYŽÍ
INSTRUKTOR
SEZNAMKA
ZÁBAVA
DRINK
POHOŘÍ:

KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK
ORLICKÉ HORY
KRUŠNÉ HORY
KRKONOŠE
JESENÍKY
KARPATY
BESKYDY
TATRY
ALPY
MORAVA:

VELKÉ MEZIŘÍČÍ
DOLNÍ MORAVA
ČERVENÁ VODA
NOVÉ MĚSTO
ČH SEDLO
NĚMČICKY
STUPAVA
KYČERKA
KARASÍN
KOUTY
BÍLÁ
ČECHY:

ČESKÁ TŘEBOVÁ
ROKYTNICE
HARRACHOV
KLÍNOVEC
JEŠTED
DEŠTNÉ
ŠPINDL
ŘÍČKY
RAKOUSKO:

NIEDERALPL
SEMMERING
LACKENHOF
STUHLECK
PRÄBICHL
HOCHKAR
SLOVENSKO:

TATRANSKÁ LOMNICA
MARTINSKÉ HOLE
ŠTRBSKÉ PLESO
JASNÁ CHOPOK
VELKÁ RACA
VRÁTNA
ITÁLIE:

PASSO TONALE
LIVIGNO
BORMIO
FRANCIE:

VAL THORENS
LES ARCS
RISOUL

VODNÍ LYŽOVÁNÍ:

BRATISLAVA
CHOMUTOV
OSTRAVA
VÍDEN