NEJVĚTŠÍ  POSKYTOVATEL JEDNODENNÍCH LYŽAŘSKÝCH ZÁJEZDŮ

:: CITY SKI ÚVOD ::

:: OBECNÉ INFORMACE O CITY SKI ::

Možná jste na naše stránky zabrousili poprvé, možná jste pravidelnými klienty a chcete si přečíst více o historii a filozofii CITY SKI. Rádi bychom Vám poděkovali za Vaši přízeň a na této stránce se pokusíme Vám dodat veškeré obecné informace. Pro konkrétní informace, prosím, navštivte naše specializované rubriky.

:: CO JE TO CITY SKI ::

CITY SKI je jednou z vlajkových lodí společnosti CITY SPORTS s.r.o., která, jak název napovídá, se zaměřuje na poskytování sportovního vyžití pro obyvatele měst. Hlavním cílem CITY SKI je nabídnout komfortní, jednoduše rezervovatelný, finančně dostupný a zábavný způsob jednodenního lyžařského vyžití od A do Z. Ráno Vás naložíme do našeho autobusu a Vy se již nemusíte o nic starat. Cestou Vás pobavíme naší show, pustíme Vám zábavná videa, dáme Vám jako dárek časopis, najdeme Vám partnera na lyžování a možná i na život a na vybraných zájezdech Vás dokonce posadíme s VIP hosty z řad sportovních a společenských celebrit. Nemusíte stát frontu na permanentku, protože tu dostanete přímo od nás. V případě zájmu Vám půjčíme lyže a poskytneme instruktora a to zcela ZDARMA jako poděkování za Vaši přízeň.

:: V NAŠEM OBORU JSME NEJVĚTŠÍ V ČESKÉ REPUBLICE ::

Díky naší bezprecedentní péči o zákazníka je CITY SKI největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v České republice a to jak pro lyžování na sněhu, tak na vodní lyžování. Naší hlavní prioritou jsou jednodenní lyžařské zájezdy. V tomto oboru jsme naprostá jednička. Jako lyžařští patrioti směřujeme absolutní většinu zájezdů na naše české a moravské hory. Pro zpestření služeb pro klienty občasně nabízíme také víkendové a týdenní lyžařské pobyty na slovenských, rakouských, italských, francouzských a balkánských horách. Na Moravě naše zájezdy poskytujeme z Brna, Olomouce, Ostravy. V Čechách Vás vyvezeme na hory z Prahy, Plzně, Pardubic. V současné době také rozjíždíme aktivity pro polské lyžaře z Wroclawi a německé snowboardisty z Drážďan a Lipska. Všechny tyto klienty vozíme především na naše hory a dáváme tak práci našim lidem a to zejména v pohraničí, tedy tam, kde pracovních příležitostí není nikdy dost.

Se CITY SKI můžete jet lyžovat z těchto odjezdových měst:

:: NÁŠ KLIENT MUSÍ MÍT NEJ KOMFORT ::

Snažíme se dělat zájezdy americkým stylem a našim klientům se to líbí. V části Evropy, ve které žijeme, ať se rozhodnete ji nazvývat střední či východní, se často stává, že úroveň služeb může být jaksi, diplomaticky řečeno, kolísavá. Už se Vám někdy stalo, že paní v obchodě, řidič trolejbusu, nebo pracovnice na úřadě měli špatnou náladu a dali Vám to vyžrat? To se Vám se CITY SKI nestane. Náš recept je jednoduchý; všichni naši instruktoři a instruktorky se o Vás starají především z lásky k lyžování.

:: VY LYŽUJETE, MY ŘÍDÍME ::

Nechte starosti s řízením pěkně doma v garáži a užijte si komfortu našeho skibusu. Pohodlně se uvelebte, klidně se napijte svařeného vína pro zahřátí na svahu, nebo zapijte dobrou lyžovačku dobrým pivkem v autobuse. Nebo si prostě hoďte šlofíka, abyste byli večer čilí na společenský život zpátky ve Vašem městě. Ano, Vaše město je totiž méně než dvě hodiny jízdy busem CITY SKI od hor. Sice nebydlíte v Innsbrucku, Liberci, nebo v Sofii, kde byste mohli do lyžařského střediska dojet hromadnou, ale Česká republika je na tom distancí hory versus města relativně dobře. Představte si, že bydlíte ve Varšavě, Londýně, nebo Paříži. Zalyžovat si na jeden den by bez použití soukromého tryskáče bylo pro Vás nereálné. A tryskáč netryskáč, prosimvás, zapomeňte na auto. Ať je model Vašeho vozidla Škoda Favorit 136 GLX nebo Porsche Cayenne GTS, nechte ho radši stát pěkně v suchu a v teple v garáži a svezte se na hory s námi. Garantujeme Vám pohodu a dobrou zábavu.

CITY SKI BUS

:: LYŽOVÁNÍ S NÁMI NESMÍ BÝT DRAHÉ ::

Všem ski a snow nadšencům nabízíme časově a finančně dostupné lyžování. Naše balíčky BUS + SKIPAS = 600 Kč nebo BUS + SKIPAS = 700 Kč za celodenní lyžování a BUS + SKIPAS = 300 Kč nebo BUS + SKIPAS = 400 Kč za večerní lyžování nabízejí radost na lyžích nebo na snowboardu, kterou si mohou dovolit opravdu všichni milovníci sjíždění po sněhu. A znovu si dovolíme mezinárodní srovnání. Představte si, že například ve Spojených státech by Vás takový balíček skipasu a dopravy stál v přepočtu dva až tři tisíce korun na jeden den. A pozor, často by se jednalo o střediska s mnohem menším převýšením a mnohem méně kvalitnějšími lanovkami než nabízejí naše hory.

:: MILUJEME LYŽOVÁNÍ ::

Naše rychlé a pohodlné autobusy Vás vozí na hory za pouhé dvě hodiny, a někdy i za hodinu, dle střediska a odjezdového místa, za cenu, které nekonkuruje žádná jiná obdobná služba. Naše absolutní péče o klienta včetně zdarma půjčení lyží, zdarma služeb instruktora a celkového cestovního entertainmentu je naprosto unikátní ve svém oboru. Všechno to děláme z jediného důvodu. Milujeme totiž lyžování.

:: VÝHODY CITY SKI ::

Pohodlná, zábavná a bezstarostná cesta z centra města, tedy z Brna, z Prahy, z Ostravy, z Pardubic, z Olomouce, z Plzně, VIP parkování přímo u lanovky, žádné čekání ve frontě na skipas, instruktor a půjčení lyží zdarma - to jsou výhody CITY SKI. Všechny tyto služby získáte v našem balíčku za bezkonkurenční cenu 600 Kč nebo 700 Kč dle střediska. V naší základní pravidelné nabídce je více než tucet nejlepších středisek České Republiky a nepravidelně nabízíme další pro zpestření Vašich lyžařských zážitků.

:: DOSTATEK SNĚHU NA HORÁCH ::

Možná váháte, zda vyrazit na hory, protože si nejste jisti kvalitou sněhové pokrývky. Zvláště když ve velkých městech není po sněhu ani památky. Brno, Praha, Ostrava, Pardubice, Olomouc, Plzeň - to jsou velká města, která vyrostla tam, kde byly v naší zeměpisné šířce přívětivé podmínky pro zemědělství, tedy ve výšce dvě stě až tři sta metrů nad mořem. Lanovky středisek, do kterých jezdíme, Vás vyvezou o tisíc metrů výše! Všechna naše partnerská střediska investovala mnoho prostředků do moderních zasněžovacích systémů. Takže, i když ve Vašem městě můžete jezdit na kole, na svazích Jeseníků, Orlických Hor, Králického Sněžníku, či Krušných Hor, na které Vás autobusy CITY SKI přivezou za pouhé dvě hodiny, můžete brázdit svahy po perfektně připravených sjezdovkách. Tomu se říká, vyžrat z obou světů, tedy ze světa nížin a ze světa hor, to nejlepší!

Pavel Trčala v čerstvém prašanu

:: KAM JEZDÍME ::

Pokud se chcete dozvědět detailní informace o střediscích, do kterých pravidelně jezdíme, prosím, klikněte na rubriku Střediska. V této rubrice naleznete vzdálenosti z Vašeho města, počty lanovek, kilometry sjezdovek, mapky a také popisy a u některých středisek i naše videa.

:: REVOLUCE JEDNODENNÍHO LYŽOVÁNÍ ::

Byla to CITY SKI, která přinesla jednodenní revoluci pro všechny nadšence do lyžování a snowboardingu a jsme rádi, že můžeme přibrat na palubu i Vás. Díky investicím do stávajících středisek a rozvoji nových středisek kvalitní lyžování nebylo nikdy tak blízko na dosah jednodenního zájezdu z moravských a českých měst.

:: CITY SKI VÁS VEZME NA LYŽE V ZIMĚ I V LÉTĚ ::

Žluté busy CITY SKI nezahálejí ani v létě. Vozíme Vás tam, kde klouzání na vodě funguje za vlekem. Z Brna jezdí naše busy do Bratislavy a z Prahy do Chomutova. Nevadí, že nemáte výbavu a na vodě neumíte. Půjčíme Vám lyže nebo wakeboard a naučíme Vás jezdit. Pozor, tento sport je vysoce návykový!

CITY SKI Vodní lyžováni Bratislava Zlaté Piesky

:: REZERVUJTE A BOOKUJTE ::

Takže, nyní víte vše obecné o CITY SKI. Stlačte tedy milostivě Váš pravý ukazováček nad rubrikou Rezervace a my se na Vás budeme těšit na jednom z našich zájezdů.

Účastnice týdne:
Účastnice týdne
Účastník týdne:
Účastník týdne




ZDARMA:

ČASOPIS SNOW
PUJČENÍ LYŽÍ
INSTRUKTOR
SEZNAMKA
ZÁBAVA
DRINK
POHOŘÍ:

KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK
ORLICKÉ HORY
KRUŠNÉ HORY
KRKONOŠE
JESENÍKY
KARPATY
BESKYDY
TATRY
ALPY
MORAVA:

VELKÉ MEZIŘÍČÍ
DOLNÍ MORAVA
ČERVENÁ VODA
NOVÉ MĚSTO
ČH SEDLO
NĚMČICKY
STUPAVA
KYČERKA
KARASÍN
KOUTY
BÍLÁ
ČECHY:

ČESKÁ TŘEBOVÁ
ROKYTNICE
HARRACHOV
KLÍNOVEC
JEŠTED
DEŠTNÉ
ŠPINDL
ŘÍČKY
RAKOUSKO:

NIEDERALPL
SEMMERING
LACKENHOF
STUHLECK
PRÄBICHL
HOCHKAR
SLOVENSKO:

TATRANSKÁ LOMNICA
MARTINSKÉ HOLE
ŠTRBSKÉ PLESO
JASNÁ CHOPOK
VELKÁ RACA
VRÁTNA
ITÁLIE:

PASSO TONALE
LIVIGNO
BORMIO
FRANCIE:

VAL THORENS
LES ARCS
RISOUL

VODNÍ LYŽOVÁNÍ:

BRATISLAVA
CHOMUTOV
OSTRAVA
VÍDEN