NEJVĚTŠÍ  POSKYTOVATEL JEDNODENNÍCH LYŽAŘSKÝCH ZÁJEZDŮ

::: CITY SKI TÝM :::

Iniciátor & organizátor: Pavel Trčala Jr.  Facebook Pavel Trčala

Pavel trčala  

Pavel Trčala je nezávislým konzultantem společností vyžadujících asistenci v komplexních zahraničních teritoriích. Pracoval v rizikivém managementu pro Control Risks v Londýně, v řízení projektů pro Světovou Banku v Africe a v ekonomickém výzkumu v Institutu mezinárodní ekonomie ve Washingtonu. Pavel vystudoval ekonomii na American University ve Washingtonu, mluví sedmi jazyky a při své práci i sportovních aktivitách navštívil více než 120 zemí. Navštivte jeho stránky: www.paveltrcala.cz

Instruktor Praha, Brno, Ostrava, Wroclaw: Pavel Trčala Jr.  Facebook Pavel Trčala

Pavel Trčala  

Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk pod heslem "lyžovat a ne pouze sjíždět svah", jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k této nirváně odstředivé síly.

Instruktorka Praha & více méně prezidentka: Hana Robinson  Facebook Hana Robinson

Hana Robinson  

Zpěvačka, skladatelka a host televizních pořadů, Hana přijímá roli vedoucí zájezdu, instruktorky a animátorky jako sourozeneckou výpomoc. Hana je totiž o rok a půl mladší a podstatně krásnější, milejší a sympatičtější dvojče majitele CITY SKI, Pavla Trčaly. Jako umělkyně disponuje vysoce vyvinutou trpělivostí a dokáže se laskavě věnovat i začátečníkům a lyžařským nemehlům a to i v angličtině. Hudbu Hany Robinson můžete slyšet v rádiu, v autobusech CITY SKI, nebo na: www.hanarobinson.cz

Instruktor Brno: Aleš Němčanský  Facebook Aleš Němčanský

Aleš Němčanský  

Specialista na slalomový oblouk Aleš dokáže učit lépe než kterákoli soudružka učitelka. I naprosté začátečnice neschopné pokrčit kolena a opřít se do oblouku pod Alešovou taktovkou změknou jako gymnastky. Často se novickám z Aleše kolena i podlamují a výuka lyžování přerůstá ve vzájemné sympatie. V rámci CITY SKI je Aleš také vůdčí monoski osobností a můžete ho vidět v našich videích. Vedle lyžování Vám Aleš rád dodá luxusní koupelnu. Více info na: www.sikovneruce.com

Instruktor Praha: Jonáš Fidler   Facebook Jonáš Fidler

Jonáš Fidler  

Jonáš se naučil jezdit na lyžích a na snowboardu z velmi prozaického důvodu. Potřeboval se totiž dostat do školy! Jako kluk bydlel na horách a po sněhu se do školy dostal nejrychleji. Jako certifikovaný instruktor snowboardu Vás naučí luxusně kárvovat sjezdovku na jednom prkně. Jako bývalý policista a aktivní kulturista se postará i o Vaše bezpečí a na lanovce Vám poradí jak správně trénovat v posilovně.

Instruktorka Praha: Zuzana Pajdlová  Facebook Zuzana Pajdlová

Zuzana Pajdlová  

Absolventka Vysoké školy ekonomické, Zuzana je nabita pozitivní energií a rozdává úsměvy kam se podívá. Lyžařkou je od svých tří let a snaží se své lyžařské umění vypilovat k dokonalosti. Hory, sníh, lyže a vše co k tomuto fantastickému sportu patří, miluje stejně jako tanec, trekking, jógu, relaxaci, meditaci a lidi s upřímným úsměvem na tváři. Pokud budete chtít, ráda Vám bude pomocnicí při snaze o vykouzlení carvingového oblouku či jogového pozdravu slunci.

Instruktorka Brno: Gabriela Škodová  Facebook Gabriela Škodová

Gabriela Škodová  

Gabriela lyžuje od dětství a podařilo se jí kvalifikovat do finále v závodech S ČT Sport na vrchol. Pokud není na sjezdovce, tak ji najdete v sedle koně. Gábi Vás může naučit lyžovat a pokud budou Vaše klouby a svaly unavené, tak se jen položte o víc se nestarejte, protože se Vám budou věnovat vyškolené ruce profesionální masérky.

Instruktorka Praha: Tereza Dietzová  Facebook Tereza Dietzová

Tereza Dietzová  

Specialistka na lidské zdroje, absolventka Vysoké škole ekonomické, všestranná sportovkyně a nadšená cestovatelka Vám ráda poradí s technikou lyžování i snowboardingu. Terka sportuje za jakéhokoliv ročního období i počasí. V létě hraje beach volejbal, jezdí na kole a dokonce i surfuje! V dobré náladě ji udržuje taky badminton, squash a běh. Terka má zkušenosti z pracovních stáží v USA, Nizozemí a Německu a nikdy neztrácí naději a optimismus.

Instruktor Praha & Brno: Savgan Foti  Facebook Savgan Foti

Savgan Foti  

Savgan se naučil lyžovat v lesích pohoří Vihorlat na východě Slovenska a v roce 1984 na Olympijských hrách v Sarajevu málem vyhrál sjezd. Během jízdy se však zastavil u plavovlasé slovinské faninky, aby ji podepsal tričko. Nakonec z toho bylo čtvrté místo, což byl i tak obrovský úspěch pro československou výpravu a Savgan za něj od Okresního podniku bytového hospodářství Brno dostal byt na ulici Bratislavské. I když v Brně bydlí již třicet let, kategoricky odmítá jiné jazyky a zájezdy tak vede pouze v rodné slovenštině.

Instruktorka Brno: Zdeňka Ondračková  Facebook Zdeňka Ondračková

Zdeňka Ondračková  

Zdeňka vystudovala Technickou univerzitu v Liberci, kde mohla na svah jezdit šalinou, i když tam tomuto dopravnímu prostředku říkají tramvaj. Svou zálibu v matematice nyní uplatňuje jako učitelka na gymnáziu. Zdeňka Vás naučí lyžovat, ale můžete si u ní zamluvit také například doučování. V létě jezdí ráda na kole a ke štěstí jí stačí, když se může jen tak proběhnout.

Instruktorka Praha: Monika Němečková  Facebook Monika Němečková

Monika Němečková  

Absolventka gymnázia Nad Štolou v Praze a dá li Bůh i budoucí medička. Milovnice sportu Monika má hory v lásce od narození díky tomu, že vyrůstala v Krkonoších, kde rodiče měli lyžařský areál. Monika i nyní lyžuje téměř každý den, protože rodiče pokračují v jejich lyžařském podnikání v Chotouňi nedaleko Prahy. Díky tomuto zázemí pro Vás bude Monika ideální trenérkou a to jak na snowboardu, tak na lyžích. Mimo sníh Moniku potkáte v hale při tréninku na zápase Extraligy stolního tenisu.

Instruktorka Brno: Lucie Hofmannová  Facebook Lucie Hofmannová

Lucie Hofmannová  

Čerstvá absolventka Fakulty sportovních studií Masarykovy Univerzity a nadšená tanečnice, Lucie je sportovkyní ve dne i v noci. Během studií strávila semestr v Nizozemí. Již sedm let se jako instruktorka lyžování věnuje zejména těm nejmenším lyžařům. Vedle lyžování Vás Lucie večer může naučit zumbu nebo bossu. Pokud Vás Lucie na zájezdě nadchne a budete ji chtít pozvat na rande, stačí sehnat lístky na Kometu; jako správná brněnská patriotka nepropásne Lucie jediný zápas!

Instruktorka Praha, Brno, Pardubice: Markéta Strnadlová  Facebook Markéta Strnadlová

Markéta Strnadlová  

Studentka Markéta vnáší do zájezdů CITY SKI bezprecedentí optimismus, dobrou náladu a smysl pro humor. Pokud Vám dívka dala kopačky, naštval Vás šéf, nebo na Vás jdou zimní chmury, zúčastněte se zájezdu s Markétou a rozhodně přijdete na jiné myšlenky. Markéta je také úspěšná skálolezkyně a cestovatelka a ve volném čase se věnuje jízdě na koni. Může Vás naučit jak lyžování, tak snowboarding a to česky i anglicky. Markéta studuje fyzioterapii, takže možná dostanete i masáž jako bonus!

Instruktor Brno: Tomáš Pánek  Facebook Tomáš Pánek

Tomáš Pánek  

Absolvent oboru Aplikovaná tělovýchova na Univerzitě Palackého v Olomouci, Tomáš byl také Erasmus studentem v Portugalsku a jako sportovní instruktor pracuje s klienty indoor i outdoor. V indoor aktivitách ho můžete potkat jako osobního trenéra a lektora spinningu. Ve venkovním prostředí pracuje jako instruktor lyžování a snowboardingu a to také pro gymnázia a střední školy. Nyní můžete využít jeho zkušeností s výukou jízdy na snb a ski a zdokonalit své umění na svahu se CITY SKI.

Instruktorka Praha, Brno: Lucie Zelená  Facebook Lucie Zelená

Lucie Zelená  

Bývalá juniorská reprezentantka ve sjezdovém lyžování, pracovala jako profesionální instruktorka lyžování a freeridingu ve švýcarském Verbier, ale například také jako instruktorka windsurfingu v Egyptě. Lucie mluví anglicky, německy a francouzsky a má za sebou úspěšnou kariéru jako palubní průvodce u ČSA. Pokud chcete zdokonalit Váš carvingový oblouk, nebo na lanovce probrat plány na Vaši letní dovolenou u moře, Lucie bude pro vás ideální lektorkou.

Instruktorka Praha: Veronika Vilímková  Facebook Veronika Vilímková

Veronika Vilímková  

Veronika je absolventkou právnické fakulty v Praze a během studia se podívala na Erasmus do Francie. Dnes vyučje nejen právo, ale také lyžování. Miluje totož lyžování od svých dvou a půl let. A miluje také delfíny. Vzhledem k tomu, že bydlí v zemi bez moře, lyžování si užívá přeci jen častějí než plavání s delfíny, i když procestovala Ameriku i ostrovy v Tichomoří. Veronika má potřebné zkušenosti a trpělivost s výukou dětí a začátečníků, ale naučí vás i carving a to v v češtině, angličtině či francouzštině.

Instruktor Praha a Plzeň: Pavel Konopík  Facebook Pavel Konopík

Pavel Konopík  

Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu v Praze, kterému není cizí žádné sportovní odvětví. Jeho srdci však najvíce učarovaly zasněžené vrcholky hor. Pavel dvakrát pracoval jako plavčík ve Spojených státech, kde se zdokonalil v anglickém jazyce a získal zkušenosti při práci s lidmi. Pavel také vypomáhá jako fotbalový trenér u nejmladších kategorií v FC Viktorii Plzeň, a proto mu nedělá problém věnovat se celý den i těm nejmenším lyžařům a snowboardistům.

Instruktorka Praha: Magda Klemmová  Facebook Magda Klemmová

Magda Klemmová  

Studentka Vysoké školy ekonomické a aktivní závodní lyžařka Magda bude Vaší společnicí na zájezdech CITY SKI z Prahy. Magda je sportovní multitalent a vedle lyžování se věnuje také beach volejbalu a vodním sportům. Magda dodává přidanou hodnotu zejména na speciálních zájezdech SKI & DANCE, které jsou spojeny s diskotékou, protože její párty výdrži nemůže konkurovat ani tančící stroj. Magda Vás může naučit lyžování i snowboarding a to česky, moravsky, anglicky, francouzsky, rusky.

Instruktorka Praha, Brno, Olomouc: Barbora Kovaříková  Facebook Barbora Kovaříková

Barbora Kovaříková  

Vítězka seriálu S ČT Sport na vrchol a také týmová gymnastka Barča Vám zkontroluje Váš lyžařský styl a ještě Vás naučí nějakou gymnastickou kreaci. Barča lyžuje tak dobře, že v závodech s ČT Sport na vrchol dávala na frak i mužům. Pokud jste ješitný chlap, dejte si pozor, abyste s ní nejeli ve stejné trati. Barča aktuálně studuje Vysokou školu ekonomickou v Praze a je také velmi šikovná za kamerou či v postprodukci fotografií. Může Vás naučit lyžování česky, moravsky, anglicky, či španělsky.

Instruktor Brno: Michal Pavelek  Facebook Michal Pavelek

Michal Pavelek  

Brněnský patriot, architekt a stavař milující H2O ve všech skupenstvích. Dříve lyžoval v boulích a volném terénu a po mnoha operacích kolen objevil kouzlo manšestru. Rád cestuje jako baužkář. Na lanovce Vám povypráví o cestách jihovýchodní Asií, Tibetem, Čínou. Mimo sportovních aktivit se věnuje pěstování citrusů v nádobách a jeho kolekce byla americkými experty z oblasti označena jako jedna z nejhezčích v nesubtropické části Evropy. Můžete je obdivovat i Vy: www.citrusy.estranky.cz

Instruktor Praha: Michal Macek  Facebook Michal Macek

Michal Macek  

Michal miluje hory v zimě i v létě. Přes zimu lyžuje a v létě vede turistický oddíl. Zvládá lyže, snowboard i krátké snowblady. Naučí Vás i funcarving. Michal má zkušenosti s vedením oddílu a trpělivost, a tak mu můžete svěřit do výuky i budoucího lyžaře či lyžařku.

Instruktor Ostrava: Pavel Chytřinský  Facebook Pavel Chytřinský

Pavel Chytřinský  

Vášnivý lyžař, Pavel nedokáže odolat přílivu adrenalinu při krájení oblouků na ranním manšestru. Jako držitel licence APLŠ dokáže udělat krále sjezdovek i z naprostých nelyžařů. S jeho bezednou trpělivostí naučí lyžařskému umění i nekonečné začátečníky. Pavel umí také zachytit a zvěčnit nezapomenutelné okamžiky Vašich zimních radovánek. Vedle lyžování se totiž profesionálně věnuje svatební fotografii. Pokud jste našli nevěstu či ženicha, můžete si objednat jeho služby na: www.profistudio.cz

IT & Kameraman: Pavel Vermouzek  Facebook Pavel Vermouzek

Pavel Vermouzek  

Špičkový profesionál v oboru počítačových sítí, Pavel patří k průkopníkům počítačových technologíí v Brně a svou první síť postavil ve věku, kdy si jeho vrstevníci ještě hráli s igráčky. Pavel je nadšeným snowboardistou a jeho schopnosti jsou vítány zejména za kamerou a před počítačem. Garantuje instantní dokumentaci Vašich snow zážitků a její okamžitý transfer jak do monitorů autobusu, tak do Vašich FB účtů. Pokud chcete vědět cokoli o čemkoli obsahující nuly a jedničky, zeptejte se Pavla.

IT & Kameraman: Jan Vermouzek  Facebook Jan Vermouzek

Jan Vermouzek  

Expert na databáze, Honza je mozek v pozadí našeho sofistikovaného rezervačního systému. Vedle práce v IT je Honza také absolventem Institutu tvůrčí fotografie Slezské univerzity v Opavě. V tomto oboru také spolupracuje s Wannieck Gallery Brno, která je největší galerií současného umění v České republice. V roce 2011 získal druhou cenu Czech Press Photo v kategorii Každodenní život. Jak příjmení napovídá, Pavel a Honza jsou druhým sourozeneckým duem v rámci našeho týmu.

Pavel Trčala při tréningu obřího slalomu

Majitel firmy CITY SKI, Pavel Trčala při tréningu obřího slalomu. Pro opravdové nadšence nabízíme i tréning v brankách s profesionálním reprezentačním trenérem.

Účastnice týdne:
Účastnice týdne
Účastník týdne:
Účastník týdne
ZDARMA:

ČASOPIS SNOW
PUJČENÍ LYŽÍ
INSTRUKTOR
SEZNAMKA
ZÁBAVA
DRINK
POHOŘÍ:

KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK
ORLICKÉ HORY
KRUŠNÉ HORY
KRKONOŠE
JESENÍKY
KARPATY
BESKYDY
TATRY
ALPY
MORAVA:

VELKÉ MEZIŘÍČÍ
DOLNÍ MORAVA
ČERVENÁ VODA
NOVÉ MĚSTO
ČH SEDLO
NĚMČICKY
STUPAVA
KYČERKA
KARASÍN
KOUTY
BÍLÁ
ČECHY:

ČESKÁ TŘEBOVÁ
ROKYTNICE
HARRACHOV
KLÍNOVEC
JEŠTED
DEŠTNÉ
ŠPINDL
ŘÍČKY
RAKOUSKO:

NIEDERALPL
SEMMERING
LACKENHOF
STUHLECK
PRÄBICHL
HOCHKAR
SLOVENSKO:

TATRANSKÁ LOMNICA
MARTINSKÉ HOLE
ŠTRBSKÉ PLESO
JASNÁ CHOPOK
VELKÁ RACA
VRÁTNA
ITÁLIE:

PASSO TONALE
LIVIGNO
BORMIO
FRANCIE:

VAL THORENS
LES ARCS
RISOUL

VODNÍ LYŽOVÁNÍ:

BRATISLAVA
CHOMUTOV
OSTRAVA
VÍDEN