Se CITY SKI můžete jet lyžovat do těchto středisek:

Klínovec - z Prahy a z Plzně

www.klinovec.cz

=> 129 km z Prahy
=> cesta busem 1:50 hod
=> odjezd v 7:00 Dejvická

=> 109 km z Plzně
=> cesta busem 1:30 hod
=> odjezd v 7:00 Rondel

=> 500 metrů převýšení
=> 18 km sjezdovek

Klínovec je největší lyžařské středisko Krušných Hor, které v posledních letech prošlo totální modernizací. Pod nejvyšším krušnohorským vrcholem Klínovec na Vás čekají nejmodernější lanovky v České republice. Na severní straně hory již několik let funguje CineStar express s oranžovou bublinou. Na jižní straně Klínovce byla dokončena nová čtyřsedačka s převýšením 500 metrů a tři kilometry dlouhou sjezdovkou.

Autobusy CITY SKI Vás vozí z Prahy na Klínovec velmi rychle. Díky novým úsekům rychlostní silnice na Chomutov trvá cesta našimi pohodlnými busy pouze 1:40 hod. Z Plzně je cesta ještě rychlejší, a tak můžete být na vrcholku Krušných Hor jako jedni z prvních! Odjíždíme v sedm hodin ráno a velkou výhodou je, že lanovky na Klínovci otevírají až v devět hodin ráno, takže s námi budete na neposkvrňeném manšestru.

Krušné Hory tvoří naši západní hranici s Německem a vzhledem k faktu, že jsou první bariérou frontám z Atlantiku, zaručují tradičně dostatek sněhu. Z vrcholu Klínovce, kam Vás vyvezou čtyřsedačky z jeho jižní i severní strany, je nádherný výhled až do nížiny řeky Ohře.

Všichni účastníci zájezdu včetně skipasu víkendy a Vánoce: 900 Kč
Všichni účastníci zájezdu včetně skipasu všední dny: 900 Kč
Běžkaři a skialpinisté bez skipasu: 400 Kč

Rezervace

Špindlerův Mlýn - z Prahy a z Pardubic

www.skiareal.cz

=> 141 km z Prahy
=> cesta busem 2:00 hod
=> odjezd v 7:00 Palmovka

=> 101 km z Pardubic
=> cesta busem 1:39 hod
=> odjezd v 7:00 Hl. Nádr.

=> 496 metrů převýšení
=> 24 km sjezdovek

Špindlerův Mlýn nemusíme nikomu představovat, ale řekněme, že jste přijeli z Jú Es of Ej, znáte pouze Aspen a Vail a o tomto Sankt Moritzi České republiky jste ještě neslyšeli. Ano, na jedné straně je Špindl místem slavných a bohatých. Ale pozor, jim často jde jen o to, aby tam byli viděni, takže na sjezdovkách Vám zaclánět nebudou, protože, i když mají lyže drahé jako vaše auto, vlastně ani lyžovat neumějí.

Špindl je prostě Špindl a jeho horskou atmosféru nemůžete klonovat nikde jinde v ČR. Proč? Špindl má totiž specifické mikroklima. Od okolního světa ho oddělují relativně vysoké hory a jediné údolní spojení je přes úzký kaňon Labe. Takže, zatímco jinde je jaro, ve Špindlu se lyžuje.

Autobusy CITY SKI Vás vozí z Prahy do Špindlu v týdnu i o víkendu. Těšte se, že se novým majitelům střediska podaří překonat žabičkáře a dokončí dlouho plánované gondolové propojení částí Medvědín a Svatý Petr. Pokud se hodíte v práci marod a pojedete s námi brousit svahy například na Horní Mísečky, doporučujeme Vám používat lyžařskou kuklu. Zatímco v Praze je inverze, ve Špindlu svítí slunce. Vrátit se do práce s bronzovými otisky od lyžařských brýlí by pro Vaši kariéru nemuselo být přínosné.

Všichni účastníci zájezdu včetně skipasu hlavní sezona: 1100 Kč
Všichni účastníci zájezdu vedlejší sezona: 950 Kč
Běžkaři a skialpinisté bez skipasu: 400 Kč

Rezervace

Ještěd - z Prahy

www.jested.cz

=> 107 km z Prahy
=> cesta busem 1:10 hod
=> odjezd v 7:00 Palmovka

=> 400 metrů převýšení
=> 10 km sjezdovek

Ski areál Ještěd je součástí komplexu, který měl tu čest hostit Mistrovství světa v lyžování, a tak nabízí infrastrukturu opravdu na světové úrovni. Ještěd se nachází na okraji Liberce a je jediné lyžařské středisko v České republice, do kterého můžete přijet tramvají z krajského města. Možná jste nevěděli, že pohoří, ve kterém se Ještěd nachází, se jmenuje Ještědský hřbet. Vrchol ještědu je nezaměnitelný se svým slavným vysílačem, oceněným v mezinárodních architektonických soutěžích.

Pod nejvyšším vrcholem pohoří Ještědský hřbet si také opravdu dobře zalyžujete. Nahoru Vás komfortně odvezou tři lanovky nebo čtyři vleky. Z vrcholu Ještědu je fenomenální výhled do metropolitní oblasti Liberce. Když budete lyžovat a dívat se shora na město, budete si připadat jako ve Vancouveru!

Autobusy CITY SKI Vás vozí z Prahy na Ješted rychleji, než byste přejeli z jedné strany Hlavního města na druhou. Díky dálnici do Liberce trvá cesta našimi pohodlnými busy pouze 1:10 hod.

Liberec se může chlubit svým aquaparkem Babylon a byla by velká škoda zavítat za lyžováním na sever Čech a nezkusit také relax v bazénech. CITY SKI nabízí na Ještěd své klasické balíčky BUS + SKIPAS a také BUS + SKIPAS + AQUAPARK. Navštivte rubriku Termíny pro informace o aktuálně vypsaných zájezdech s návštěvou aquaparku.

Všichni účastníci zájezdu včetně skipasu: 700 Kč
Běžkaři a skialpinisté bez skipasu: 400 Kč

Rezervace

Rokytnice - z Prahy a z Pardubic

www.skiareal-rokytnice.cz

=> 124 km z Prahy
=> cesta busem 1:50 hod
=> odjezd v 7:00 Palmovka

=> 102 km z Pardubic
=> cesta busem 1:40 hod
=> odjezd v 7:00 Zim. Stad.

=> 652 metrů převýšení
=> 12 km sjezdovek

Rokytnice nad Jizerou je bezkonkurenční číslo jedna mezi středisky v České republice v kategorii převýšení. Žádné jiné středisko mezi Krušnými horami a Beskydami Vám nenabídne kontinuální převýšení 652 m. Navíc, Rokytnice hraje prim i v délce sjezdovek. Místní Turistická sjezdovka, která je modrá, ale velmi svižná, dosahuje délky 3 185 m. Delší sjezdovku, která by byla po celou svou délku lyžovatelná, Vám nenabídne žádné jiné domácí lyžařské středisko. Obrovskou výhodou Rokytnice je jižní orientace tohoto střediska. Pokud nejste tedy milovníky ledu a stínu, budete nadšeni z faktu, že v Rokytnici uvidíte sluníčko od rána až po poslední sedačku dne.

Žluté autobusy CITY SKI Vás vozí z Prahy do Rokytnice rychlostí světla. Jezdíme po čtyřproudové rychlostní silnici až do Turnova, kde odbočíme na Železný Brod. Našimi pohodlnými autobusy trvá cesta pouze 1:50 hod. Z Pardubic je to ještě blíže, a tak můžete být ráno jedni z prvních na svazích Lysé Hory. Jako dárek pro klienty CITY SKI Vás bude čekat časopis SNOW, aby Vám cesta rychleji utekla.

Rokytnice leží na pomezí pohoří Jizerské Hory a Krkonoše a z vrcholu Lysé Hory jsou neuvěřitelné výhledy jak na hory, tak na nížiny české kotliny. Horní stanice lanovky je ve výšce 1320 metrů, což je nejvýše v České republice, takže o sníh tu nemají nouzi.

Všichni účastníci zájezdu včetně skipasu: 800 Kč
Běžkaři a skialpinisté bez skipasu: 400 Kč

Rezervace

Pozor! Nepravidelně organizujeme z Prahy také poznávací lyžařské zájezdy do moravských a rakouských středisek. Sledujte naši aktuální nabídku.

Kouty - z Brna, Olomouce, Ostravy, UH, Zlína

www.kouty.cz

=> 159 km z Brna
=> cesta busem 1:55 hod
=> odjezd v 7:00 Zvonařka

=> 121 km z Ostravy
=> cesta busem 1:50 hod
=> odjezd v 7:00 Dům Kultury

=> 500 metrů převýšení
=> 6 km sjezdovek

Kouty Vám nabídnou mírné, prudké a hlavně dlouhé sjezdovky s převýšením 500 metrů. Kouty patří k největším střediskům na Moravě a zároveň jsou prvním ski areálem v České republice, které postavilo šestisedačkovou lanovkou.

Jeseníky jsou nejvyšší hory na Moravě a mají často nejvíce sněhu ze všech pohoří České republiky. Přímo nad střediskem Kouty se nachází jeden ze sedmi divů České republiky, přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně.

Středisko se stále vylepšuje. Například původně odkloněný svah v horní části byl srovnán a nyní nabízí exkluzivní terén na tréning Vašich carvingových oblouků.

Po dálnici přes Olomouc jsou Kouty z Brna pouze 159 km a naším komfortním busem trvá cesta pod dvě hodiny. Z Ostravy je cesta ještě kratší, takže z obou měst budete na devátou na svahu. Jako dárek od střediska Kouty dostanete k našemu balíčku možnost zdarma vyzkoušet lyže Elan, Blizzard, nebo Nordica během akcí, které jsou normálně pouze pro členy Active Clubu.

Všichni účastníci zájezdu včetně skipasu: 800 Kč
Běžkaři a skialpinisté bez skipasu: 400 Kč

Rezervace

Červenohorské Sedlo - z Brna, Olomouce, Ostravy, UH, Zlína

www.skiklub-su.cz

=> 164 km z Brna
=> cesta busem 2:05 hod
=> odjezd v 7:00 Zvonařka

=> 130 km z Ostravy
=> cesta busem 2:00 hod
=> odjezd v 7:00 Dům Kultury

=> 300 metrů převýšení
=> 6 km sjezdovek

Červenohorské Sedlo je klasika pro moravské lyžaře. Ale pozor, klasika modernizuje každým rokem! Na Sedle je nyní čtyřsedačka a zasněžování! A úplnou novinkou je most spojující jižní a severní svahy. Pokud nechcete, nemusíte riskovat Vaše reprodukční orgány na známém kulotrhu Poma. Nyní si můžete odpočinout na lanovce. Možná však rádi točíte jednu jízdu za druhou a právě pro Vás tu nechali Pomu u červené sjezdovky, která Vás vyveze nahoru rychleji než jakýkoli jiný typ vleku. Kdo opravdu miluje lyžování, ten zvládne i Pomu. Navíc, na vleku Poma lyžujete a posilujete svaly i při jízdě nahoru.

Asi Vám nemusíme představovat nádherné výhledy na Jeseníky a výhodnou startovací polohu pro hřebenové tůry. Pokud jste na Sedlo jezdili za mlada, určitě se sem rádi vrátíte a objevíte modernizaci tohoto střediska. Ze všech našich partnerských středisek nabízí sedlo nejvíce přírodního sněhu. Lyžovat na sněhu od Boha je božské a ten rozdíl zatraceně poznáte, i když nejste freeride profíci. Abychom nezapomněli, Červenohorské Sedlo nabízí jedny z nejlepších freeride možností v ČR.

Na Červenohorské Sedlo je to z Brna pouze 164 km a naším komfortním busem trvá cesta z Brna přes Olomouc dvě hodiny. Z Ostravy jezdíme přes Opavu a cesta je ještě rychlejší. Nově vozíme i lyžaře ze Zlína. Rezervujte si u nás sedadlo na Sedlo již dnes.

Všichni účastníci zájezdu včetně skipasu: 700 Kč
Běžkaři a skialpinisté bez skipasu: 400 Kč

Rezervace

Kopřivná - z Brna, Olomouce, Ostravy

www.koprivna.cz

=> 148 km z Brna
=> cesta busem 1:55 hod
=> odjezd v 7:00 Zvonařka

=> 83 km z Ostravy
=> cesta busem 1:20 hod
=> odjezd v 7:00 Dům Kultury

=> 300 metrů převýšení
=> 2.5 km sjezdovek

Kopřivná je zbrusu nové středisko pod Pradědedem. Pýchou Kopřivné je nová čtyřsedačka Leitner, která Vás vyveze na vrchol za pouhých pět minut. Navíc, v oblasti Karlov a Malá Morávka jsou propojeny v jednotném skipasu, který z tohoto údolí dělá největší lyžařské středisko České republiky. Vozit se můžete na celkem šesti čtyřsedačkových lanovkách. Od příští sezony budou sjezdovky propojeny bez nutnosti sundávat lyže.

A celou dobu lyžujete pod Pradědem, tedy pod Moravským ledovcem. O sníh tady opravdu není nouze. Využijte zejména našich zájezdů z Ostravy na večerní lyžování. K tomu Vám bude sloužit nejdelší osvětlená sjezdovka na Moravě v délce 1350 metrů. Abychom nezapomněli, na Kopřivné opravdu investovali do infrastruktury, takže tu naleznete zázemí jako v Alpách.

Všichni účastníci zájezdu včetně skipasu: 700 Kč
Běžkaři a skialpinisté bez skipasu: 400 Kč

Rezervace

Dolní Morava - z Brna, Olomouce, Pardubic

www.dolnimorava.cz

=> 130 km z Brna
=> cesta busem 1:55 hod
=> odjezd v 7:00 Veveří
=> 92 km z Pardubic
=> cesta busem 1:30 hod
=> odjezd v 7:00 Hl. Nádr.
=> 85 km z Olomouce
=> cesta busem 1:30 hod
=> odjezd v 7:00 Globus
=> 500 metrů převýšení
=> 11 km sjezdovek

Dolní Morava nadchne každého carvera svou osmdesát metrů širokou modrou sjezdovkou a každého slalomáře svou nejprudší sjezdovkou v České republice. Novinkou je sjezdovka na Slamník do výšky 1232 metrů. Dolní Morava tak má vrcholovou stanici ve stejné výšce jako nejvyšší střediska v Krkonoších.

Pohoří Králický Sněžník je pro nás Moraváky více než symbolické. Právě v údolí ski areálu se začíná cesta řeky Moravy, která jako aorta vyživuje celou naši Moravskou zemi od hranic s Polskem až po Děvín na Slovensku. Nad Dolní Moravou můžete hodit z kopce tři sněhové koule; jedna roztaje do Baltu, druhá do Severního Moře a třetí do Moře Černého.

Buďte hrdí Moraváci a pojeďte s námi navštívit Dolní Moravu, lyžařské středisko, které bylo vždy úzce spojeno s naší největší moravskou metropolí. Díky investicím a inovacím brněnských majitelů, které ve středisku proběhly od roku 2010, na Dolní Moravě poznáte snad jen stromy kolem sjezdovky. Byly postaveny nové lanovky, sjezdovky, hotely, horské chaty.

Na Dolní Moravu je to z Brna pouze 130 km a naším komfortním busem trvá cesta dvě hodiny. Z Pardubic a Olomouce je to ještě blíže, a tak můžete být ráno jedni z prvních pod Králickým Sněžníkem. Jako dárek od střediska dostanete k našemu balíčku možnost vyzkoušet novou sáňkařskou dráhu.

Všichni sjezdaři včetně skipasu hlavní sezona: 900 Kč

Všichni sjezdaři včetně skipasu vedlejší sezona: 800 Kč
Běžkaři a skialpinisté bez skipasu: 400 Kč

Rezervace

Červená Voda - z Brna, Pardubic, Olomouce

www.skiparkcervenavoda.cz

=> 110 km z Brna
=> cesta busem 1:45 hod
=> odjezd v 7:00 Veveří
=> 91 km z Pardubic
=> cesta busem 1:30 hod
=> odjezd v 7:00 Hl. Nádr.
=> 73 km z Olomouce
=> cesta busem 1:10 hod
=> odjezd v 7:00 Globus
=> 400 metrů převýšení
=> 11 km sjezdovek

Lyžařské středisko Ski Park Červená Voda Vás nadchne svou dva kilometry dlouhou červenou sjezdovkou a nově i druhou modrou sjezdovkou. Díky propojení s přívětívými sjezdovkami na druhé straně Bukové Hory v Čenkovicích je středisko velmi vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro lyžaře, kteří upřednostňují méně strmé sjezdovky. Převýšení tohoto střediska je 400 metrů, tedy stejné jako například na Hochkaru v Rakouských Alpách.

Středisko se nachází v jižním výběžku Orlických hor. Od horní stanice lanovky si můžete dát značenou tůru na běžkách na Suchý Vrch. Celkem v této oblasti naleznete desitky kilometrů upravovaných běžeckých tras.

Do Červené Vody je to z Brna pouze 110 km a naším komfortním busem trvá cesta méně než dvě hodiny. Z Pardubic a Olomouce je to ještě blíže, a tak můžete být ráno jedni z prvních na svazích Bukové Hory.

Všichni sjezdaři včetně skipasu: 800 Kč
Všichni sjezdaři včetně skipasu: 700 Kč
Běžkaři a skialpinisté bez skipasu: 400 Kč

Rezervace

Kyčerka - z Brna a z Ostravy

www.skiarealkycerka.cz

=> 150 km z Brna
=> cesta busem 1:55 hod
=> odjezd v 7:00 Zvonařka

=> 77 km z Ostravy
=> cesta busem 1:10 hod
=> odjezd v 7:00 Dům Kultury

Kyčerka nabízí pohodovou lyžovačku na svazích pohoří Javorníky v malebném prostředí Velkých Karlovic. Pokud chcete pilovat Váš carvingový oblouk na ideálně skloněné sjezdovce, Kyčerka je tím pravým resortem pro Vás. Na Kyčerce sice nenajdete sedačkovou lanovku, ale na kopec Vás vyveze celkem devět vleků a k dispozici máte osm sjezdových tratí. Díky absenci lanovky a vysokému počtu tratí, zde nikdy nenajdete přeplněné sjezdovky.

Javorníky tvoří hranici se Slovenskem a jejich nejvyšším vrcholem je 1071 metrů vysoký Velký Javorník. Celé pohoří je také vyhledávaným cílem pro běžecké lyžování.

Všichni sjezdaři včetně skipasu: 700 Kč
Běžkaři a skialpinisté bez skipasu: 400 Kč

Rezervace

Bílá - z Brna a z Ostravy

www.skibila.cz

=> 160 km z Brna
=> cesta busem dvě hodiny
=> odjezd v 7:00 Brno Veveří

=> 57 km z Ostravy
=> cesta busem 50 minut
=> odjezd v 7:00 Ostrava Dům Kultury

=> 250 metrů převýšení
=> 5 km sjezdovek

Lyžařské středísko Bílá v Beskydech se nachází v údolí Bílé Ostravice pod vrcholem Zbojnická. Středisko je známým centrem závodního lyžování a pravidelně se zde pořádají mezinárodní lyžařské pretěky. Areál je dobře dostupný od silnice první třídy číslo E442 spojující Moravu a Slovensko. Historie lyžařského střediska sahá až k roku 1965. Sjezdovky tu najdete jak pro začátečníky tak pro středně pokročilé. Součástí areálu je i snowpark a středisko nabízí večerní lyžování. Bílá je tradiční destinací pro Ostravské ski a snb nadšence. Ostravským lyžařům nemusíme Bílou představovat. Díky nové dálnici z Brna do Kroměříže nabízí nyní CITY SKI tuto destinaci i pro lyžaře z Brna.

Všichni sjezdaři včetně skipasu: 700 Kč
Běžkaři a skialpinisté bez skipasu: 400 Kč

Rezervace

Stupava - z Brna

www.stupava.cz

=> 56 km z Brna
=> cesta busem 50 minut
=> 100 metrů převýšení

=> 1 km sjezdovek
=> odjezd v 16:30 Brno

Lyžařské středísko Stupava v pohoří Chřiby je známým centrem lyžování na Jižní Moravě. Lyžařský areál nabízí čtyři vleky a je vhodný pro začínající i pokročilé lyžaře. V areálu naleznete kvalitní půjčovnu, servis, lyžařskou a snowboardovou školu a restauraci. CITY SKI pořádá na Stupavu pravidelné zájezdy na večerní lyžování. Tyto zájezdy bývají většinou ve středu. Prosím sledujte rubriku Termíny pro aktuální zájezdy. I když je Stupava relativně nízko položená, tradičně nabízí lyžování jako první na Moravě a velmi často také uzavírá sezonu. Místní údolní mikroklima totiž umožňuje vyrábět a uchovat sníh, i když jinde taje.

Všichni sjezdaři včetně skipasu: 400 Kč

Rezervace

Česká Třebová Peklák - z Brna

www.peklak.cz

=> 90 km z Brna
=> cesta busem 1:30 hod

=> 150 metrů převýšení
=> 2 km sjezdovek
=> odjezd v 16:00 Brno

Lyžařské středísko Peklák se nachází přímo ve městě Česká Třebová. CITY SKI nabízí do tohoto centra zájezdy autobusem i vlakem a to také s možností kombinace lyžování a aqua parku. Středisko nabízí dva vleky, výborné osvětlení, snow park, ve kterém se vyřádí snowboardisti i freeskieři a také dětskou sjezdovku. Cesta z Brna trvá autobusem CITY SKI hodinu a půl nebo CITY SKI poskytuje také balíček dopravy vlakem. Cesta vlakem je rychlá a pohodlná bez nebezpečí zpoždění kvůli provozu na frekventované silnici Brno - Svitavy.

Všichni sjezdaři včetně skipasu: 400 Kč

Rezervace

Stuhleck - z Brna, Zlína, UH

www.stuhleck.at

=> 230 km z Brna
=> cesta busem 2:45 hod
=> odjezd v 6:00 Brno Zvonařka

=> 285 km ze Zlína
=> cesta busem 3:45 hod
=> odjezd v 5:00 Zlín Malenovice

=> 1000 metrů převýšení
=> 24 km sjezdovek

Lyžařské středisko Stuhleck je největší středisko v Rakouských Alpách v dojezdové vzdálenosti jednodenních lyžařských zájezdů z jižní Moravy. Stuhleck Vás uchvátí převýšením tisíc metrů, které na našich horách nenajdete.

Středisko se nachází nedaleko hranice spolkových zemí Štýrsko a Dolní Rakousko ve Východních Alpách. Z horní stanice lanovky se nabízí výhled na nedaleké dvoutisícovky Schneeberg a Raxalpe.

Na Stuhleck je to z Brna pouze 230 km a většina cesty vede po kvalitní nové dálnici. Nový obchvat Vídně nám umožňuje dostat se na svah méně než za tři hodiny jízdy z Brna, včetně zastávky. Ze Zlína trvá cesta méně než čtyři hodiny.

Dospělí včetně skipasu: 1700 Kč
Junioři do devatenácti let včetně skipasu: 1600 Kč
Děti do patnácti let včetně skipasu: 1200 Kč
Děti do šesti let včetně skipasu: 700 Kč
Běžkaři a skialpinisté bez skipasu: 800 Kč

Rezervace

Semmering - z Brna, Zlína, UH

www.zauberberg.at

=> 220 km z Brna
=> cesta busem 2:45 hod
=> odjezd v 6:00 Brno Zvonařka

=> 275 km ze Zlína
=> cesta busem 3:45 hod
=> odjezd v 5:00 Zlín Malenovice

=> 400 metrů převýšení
=> 12 km sjezdovek

Lyžařské středisko Semmering je tradičním dějištěm Světového poháru ve sjezdovém lyžování. Pro lyžaře z jižní Moravy je to velmi dobře známá a oblíbená destinace. Semmering Vás nadchne kabinkovou lanovkou, kterou žádné jiné blízké alpské středisko nenabízí.

Středisko se nachází přímo na hranici spolkových zemí Štýrsko a Dolní Rakousko ve Východních Alpách. U horní stanice lanovky je rozhledna, ze které je nádherný výhled na nedaleké dvoutisícovky Schneeberg a Raxalpe.

Na Semmering je to z Brna pouze 220 km a většina cesty vede po kvalitní nové dálnici. Nový obchvat Vídně nám umožňuje dostat se na svah méně než za tři hodiny jízdy z Brna, včetně zastávky. Ze Zlína trvá cesta méně než čtyři hodiny.

Dospělí včetně skipasu: 1500 Kč
Junioři do 19 let včetně skipasu:: 1400 Kč
Děti do 15 let včetně skipasu:: 1100 Kč
Běžkaři a skialpinisté bez skipasu: 800 Kč

Rezervace

Bratislava Zlaté Piesky - z Brna

http://www.wakelake.sk/

=> 130 km z Brna
=> cesta busem dvě hodiny

=> délka vleku je 950 metrů
=> odjezd v 8:00

Zlaté Piesky jsou tradičním centrem pro vodní lyžování a wakeboarding. Díky dálníčnímu spojení a blízkosti Brnu jsou ideálním cílem pro kvalitní jednodenní vydovádění na vodě. Během dopoledních hodin je vlek rezervován pouze pro klienty CITY SKI.

Vlek na vodní lyžování na Zlatých Pieskoch má pět sloupů a je tedy vhodný i pro začátečníky. Naši partneři z místního Wakeboard Clubu Vám půjčí veškeré vybavení potřebné pro jízdu na vleku. Můžete se tedy svézt na lyžích i na wakeboardu.

Odpoledne po lyžování Vám umožníme návštěvu Bratislavy nebo projížďku na bruslích kolem Dunaje. V Bratislave najdete zázemí na světové úrovni. Hned u vody na Vás čeká bar s luxusním výhledem na vodní hladinu.

Všichni lyžaři a wakeboardisté včetně skipasu: 800 Kč

Rezervace

Pasohlávky - z Brna

http://www.wakemerkur.cz/

=> 41 km z Brna
=> cesta busem 40 minut

=> délka vleku je 750 metrů
=> odjezd v 9:00

Vlek na vodní lyžování a wakeboarding v areálu kempu Merkur v Pasohlávkách je nejmodernějším vlekem svého druhu v České republice. Vedle standartního okružního vleku je také k dispozici malý liniový vlek pro začátečníky či pro trénink triků. Vedle vyžítí na vodě můžete také využít naší nabídky ve spojení s návštěvou aquaparku. Tyto kombinované zájezdy s koupačkou jsou velmi populární zejména pro školní skupiny.

Večer po lyžování nabídneme větším školákům možnost návštěvy vinných sklípků v okolí. Tyto kombinované zájezdy s chlastačkou jsou velmi populární zejména pro firemní skupiny.

Všichni lyžaři a wakeboardisté včetně skipasu: 800 Kč

Rezervace