NEJVĚTŠÍ  POSKYTOVATEL JEDNODENNÍCH LYŽAŘSKÝCH ZÁJEZDŮ

:: CITY SKI SLUŽBY ::

:: SLUŽBY PRO LYŽAŘSKOU VEŘEJNOST ::

Hlavním produktem CITY SKI pro veřejnost jsou pravidelné jednodenní lyžařské zájezdy. Jako největší poskytovatel jednodenních lyžařských zájezdů v České Republice jezdí CITY SKI na hory pravidelně každý víkend. Pro lyžaře a snowboardisty, kteří jsou rentiéři, nebo si prostě chtějí užít kvalitní lyžování v týdnu, nabízíme zájezdy i ve všední dny. Pravidelně vypisujeme také zájezdy na večerní lyžování. Prosím, napište nám email a přihlásíme Vás do naší databáze lyžařů a budete v obraze, kam a kdy jedeme příště. Každé pondělí během sezóny Vás budeme informovat o nabízených zájezdech na následující týden až dva týdny.

Klientka CITY SKI ve středisku Dolní Morava

Z Prahy jezdíme pravidelně do areálů Klínovec v Krušných Horách, Rokytnice v Jizerských Horách, Špindlerův Mlýn v Krkonoších a areálu Ještěd v pohoří Ještědský Hřbet.

Z Brna jezdíme pravidelně do areálu Dolní Morava v pohoří Králický Sněžník, do areálu Červená Voda v Orlických Horách, do areálů Kouty a Červenohorské Sedlo v pohoří Jeseníky a do areálu Stuhleck ve Fischbacherských Alpách.

Z Ostravy jezdíme pravidelně do areálů Kouty a Červenohorské Sedlo v pohoří Jeseníky, do areálu Vrátna v pohoří Malá Fatra, do areálu Jasná v pohoří Nízké Tatry.

Z Pardubic jezdíme pravidelně do areálu Dolní Morava v pohoří Králický Sněžník, do areálu Červená Voda v Orlických Horách, do areálu Rokytnice v Jizerských Horách.

Z Olomouce jezdíme pravidelně do areálu Dolní Morava v pohoří Králický Sněžník, do areálu Červená Voda v Orlických Horách, do areálů Kouty a Červenohorské Sedlo v pohoří Jeseníky.

Pro varietu zařazujeme také jednodenní zájezdy například do areálů Kyčerka v pohoří Javorníky a Bílá v Beskydech nebo víkendové zájezdy do kombinací středisek na Moravě, v Čechách, v Rakousku a na Slovensku. Několikrát za sezonu vypisujeme také zájezdy do vysokých hor a velkých středisek Itálie, Francie, Švýcarska.

Součástí našich balíčků dopravy a lyžování je vždy:

=> zpáteční jízdenka komfortním autobusem z Prahy, Brna, Ostravy do lyžařského areálu
=> časopis SNOW pro optimální naladění před Vašimi aktivitami na sněhu
=> celodenní permanentka v nejmodernějších střediscích v České republice nebo v zahraničí

Jako poděkování za Vaši přízeň dostanete tyto dárky od CITY SKI:

=> odborný dohled kvalitních instruktorů jak na lyžování, tak na snowboarding
=> půjčení lyží přednostně pro začátečníky a zahraniční účastníky

Všechny tyto výlety si můžete bookovat v rubrice Rezervace.

:: SLUŽBY PRO FIRMY A SKUPINY ::

Pro korporátní klientelu a skupiny nabízí CITY SKI možnost organizace lyžařských zájezdů z Prahy, z Brna, z Ostravy, Pardubic, Olomouce, Plzně, Hradce Králové a to dle požadavků zadavatele. Na speciální přání organizuje i zájezdy z dalších krajských a okresních měst. Pokud chcete odměnit své zaměstnance zajímavým benefitem, rádi pro vás zorganizujeme lyžařský zájezd ve Vámi preferovaném termínu. Firmy využívají našich služeb jak pro privátní intrafiremní akce, tak pro networking se svými klienty a partnery.

Pokud je Vaše firma dostatečně velká a naplní autobus, budete mít Vy a Vaši zaměstnanci naprosté soukromí. Jezdí s námi však také firmy, které mají například pouze dvacet lyžujících zaměstnanců. V takovém případě buď pošleme náš mikrobus, nebo dáme avízo našim klientům a velký autobus doplníme tak, abychom mohli poskytnout naši garantovanou cenu BUS + SKIPAS = 600 Kč nebo BUS + SKIPAS = 700 Kč, dle střediska. Podle Vašeho zadání Vám můžeme připravit jednodenní nebo vícedenní trip včetně dopravy, skipasů, ubytování, motivačních přednášek, instruktorů a teambuildingu pro Vaše pracovníky. Ceny z krajských a okresních měst, které nejsou našimi odjezdovými centrálami mohou být nižší nebo vyšší, dle vzdálenosti Vašeho sídla firmy od Vámi zvoleného lyžařského střediska.

Prosím kontaktujte nás přímo telefonicky nebo via email pro speciální rezervace dle těchto Vašich požadavků.

:: SLUŽBY PRO NEZADANÉ ::

Splníme každé Vaše lyžařské přání, co se týče organizace a logistiky. Díky našim kontaktům s vlekaři můžeme dokonce zařídit, abyste si nasedli na sedačku zároveň s krásnou lyžařkou nebo sympatickým lyžařem. Dle typu lanovky máte tři až šest minut na organizaci prvního rande a výměnu telefonních čísel. Většina našich klientů tento úkol zvládne sama. Je možné, že jste opravdu extrémně ostýchaví a tento první kontakt v reálu nezvládnete. Tomu se ani nemůže nikdo divit, kór když celý den akorát sedíte v kanclu a veškerá Vaše pracovní i společenská komunikace probíhá via 83 tlačítek Vaší klávesnice, případně přes 12 tlačítek Vašeho telefonu. Teď sedíte deset metrů nad zemí na hýbající se lavičce, proudí na Vás nezvykle silný nápor čerstvého vzduchu a Vy jste posazeni do situace, kdy máte říci něco akorát vtipného a akorát zajímavého, abyste si Vašeho potencionálního partnera, či Vaši potencionální partnerku získali.

Kiss Jan Shimmerle

Naštěstí, pokud se ostýcháte, CITY SKI udělá první krok za Vás. Naše seznamovací asistence probíhá vždy za souhlasu obou potencionálních partnerů a za přísného dodržení pravidel ochrany osobních údajů. CITY SKI zajistí Vaše seznámení, ale není zodpovědná za Vaše aktivity na svahu nebo mimo svah. CITY SKI důrazně doporučuje používání ochranné přilby polystyrénové při lyžování i ochranné přilby kaučukové při mimolyžařských aktivitách. Pokud nebude Váš vybraný termín o víkendu během zimních měsíců, kdy lyžujeme, za CITY SKI Vám rádi přijdeme na svatbu.

:: REVOLUCE PRO LYŽAŘE Z MĚSTA ::

Jednodenní lyžařský výlet z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, Olomouce, Plzně do střediska s opravdovým převýšením díky CITY SKI neznamená vstávání ve tři hodiny ráno a dlouhý přesun do Alp. Pryč jsou ty doby, kdy jste museli vyrazit s autobusem ve čtyři hodiny ráno, abyste si mohli zalyžovat v areálu s převýšením 400 metrů a rychlosedačkou. Tyto parametry menších alpských středisek splňují nyní i lyžařská centra do dvou hodin z Prahy, Brna, či Ostravy. Z Olomouce, Pardubic, Plzně jsou dojezdové časy ještě kratší! Například totálně zmodernizovaný Klínovec nabízí 426 metrů převýšení a hned několik lanovek. A to vše za méně než dvě hodiny z Prahy. Z Brna je nejbližším resortem Ski Park Červená Voda, severně od Lanškrouna, kde nabízejí převýšení 400 metrů a rychlou čtyřsedačku, která má jako první v ČR dokonce vyhřívání. Tento areál je pouze hodinu a půl z Brna. Ski areál Dolní Morava v oblasti Králického Sněžníku, méně než dvě hodiny z Brna, nabízí 450 metrů převýšení a dvě nové sedačkové lanovky. Středisko Kouty, nedaleko Šumperka v Jeseníkách, do kterého Vás bus CITY SKI přiveze za méně než dvě hodiny z Ostravy nebo z Brna, nabízí dokonce 500 metrů převýšení a šestisedačku.

:: ŽÁDNÝ STRES NA SILNICÍCH ::

My řídíme. Vy lyžujete. Nechte stres ze zimních pneumatik, sněžných řetězů, ledových vozovek a zasněžených průsmyků pro zprávy v televizi. Sedněte si v klidu v Praze, v Brně, v Ostravě na autobus CITY SKI a nechte se odvézt přímo na sjezdovku. Po cestě se podívejte na video, přečtěte si lyžařský časopis a klidně si na svahu dejte svařák nebo zapijte lyžovačku vychlazeným lahváčem. O vaše pohodlí a bezpečnost se vždy starají zkušení řidiči pravidelné autobusové dopravy a přívětiví průvodci CITY SKI.

:: ŽÁDNÉ VSTÁVÁNÍ BRZY RÁNO ::

Naším komfortním busem trvá cesta do střediska Červená Voda z centra Brna pouze hodinu a půl, na Klínovec z Prahy pouze 1:45 hod a do střediska Kouty pouze dvě hodiny z Ostravy. Vstávat tedy můžete jako obvykle. Náš odjezd je v normální lidskou hodinu, tedy v 7:00 ráno.

:: CESTA AUTOBUSEM VÁM RYCHLE UBĚHNE ::

V autobuse dostanete naservírovanou zábavnou show, podíváte se na film a jako extra motivaci ještě dostanete zdarma SNOW Magazín nebo SKI Magazín o lyžování. Ani se nenadějete a budete na svahu.

:: ŽÁDNÝ TREKKING S LYŽEMI PŘES CELÉ PARKOVIŠTĚ ::

Jakožto exkluzivní dopravní partner střediska Ski Park Červená Voda, ski areálu Dolní Morava, střediska Kouty, střediska Klínovec, střediska Ještěd a dalších areálů, má náš autobus garantováno VIP parkování přímo u lanovky. Nečeká vás tedy dlouhá cesta přes parkoviště, ale z autobusu vystoupíte přímo na svah. Přezout a převléct se můžete pohodlně v komfortních zázemích areálů přímo u dolní stanice lanovky.

:: ŽÁDNÉ ČEKÁNÍ VE FRONTĚ U POKLADNY ::

Vaše autobusová jízdenka je současně také Vaší celodenní permanentkou. Nemusíte tedy stát frontu a kupovat si permanentku na pokladně. Z našeho autobusu vystoupíte a rovnou lyžujete. Díky moderním technologiím bude Vaše kartička aktivována ještě předtím, než náš autobus dorazí pod sjezdovku. V areálu Kouty budete mít navíc možnost ponechat si kartičku a čerpat další výhody, například při nákupu sportovního vybavení. Kartičky samozřejmě můžete vždy vrátit a dostat zpět svou zálohu.

Výše zálohy je různá dle střediska. Například v areálu Klínovec je záloha 50 Kč. V areálech Dolní Morava, Červená Voda a Kouty, které jsou spojeny do sdružení Tři Pohoří, je výše zálohy 100 Kč. Tuto zálohu vždy zaplatíte k ceně našeho balíčku BUS + SKIPAS, ale dostanete ji zpět při vrácení Vašeho skipasu na kase. Naši instruktoři v autobuse Vás vždy budou informovat o výši zálohy a postupu vrácení na kase. Pokud kartičku zapomenete vrátit v den zájezdu, můžete ji vrátit při Vaší příští návštěvě střediska. Naši instruktoři nemohou přijímat Vaše nevrácené kartičky.

Pozor, neprodávejte kartičku po obědě jiným lyžařům ani ji nepůjčujte náhodným známostem. Kartičky jsou vydávány pouze pro klienty CITY SKI a mohou na ně lyžovat pouze účastníci našich zájezdů, kteří jsou také jediní oprávnění tyto kartičky vracet. Střediska jsou vybavena moderními kamerovými systémy, které registrují lyžaře a každou jízdu ho porovnávají s předchozím průjezdem kontrolních bran. Pokud by se tvář, výška, postava, oblečení lyžaře změnila, kartička bude automaticky zablokována.

Interiér autobusu CITY SKI
Účastnice týdne:
Účastnice týdne
Účastník týdne:
Účastník týdne
ZDARMA:

ČASOPIS SNOW
PUJČENÍ LYŽÍ
INSTRUKTOR
SEZNAMKA
ZÁBAVA
DRINK
POHOŘÍ:

KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK
ORLICKÉ HORY
KRUŠNÉ HORY
KRKONOŠE
JESENÍKY
KARPATY
BESKYDY
TATRY
ALPY
MORAVA:

VELKÉ MEZIŘÍČÍ
DOLNÍ MORAVA
ČERVENÁ VODA
NOVÉ MĚSTO
ČH SEDLO
NĚMČICKY
STUPAVA
KYČERKA
KARASÍN
KOUTY
BÍLÁ
ČECHY:

ČESKÁ TŘEBOVÁ
ROKYTNICE
HARRACHOV
KLÍNOVEC
JEŠTED
DEŠTNÉ
ŠPINDL
ŘÍČKY
RAKOUSKO:

NIEDERALPL
SEMMERING
LACKENHOF
STUHLECK
PRÄBICHL
HOCHKAR
SLOVENSKO:

TATRANSKÁ LOMNICA
MARTINSKÉ HOLE
ŠTRBSKÉ PLESO
JASNÁ CHOPOK
VELKÁ RACA
VRÁTNA
ITÁLIE:

PASSO TONALE
LIVIGNO
BORMIO
FRANCIE:

VAL THORENS
LES ARCS
RISOUL

VODNÍ LYŽOVÁNÍ:

BRATISLAVA
CHOMUTOV
OSTRAVA
VÍDEN