PŘEDVÁNOČNÍ LEDOVEC

Specializujeme se na jednodenní zájezdy bez noclehu, ale abychom vyhověli Vašim požadavkům na vícedenní lyžování s naší lyžařskou komunitou, nabízíme ve spolupráci s našimi partnerskými cestovními kancelářemi i víkendové a týdenní zájezdy. Ad hoc pro Vás připravujeme i netypické zájezdy jako například předvánoční víkendové lyžování v Tyrolsku.

Kaunertal

Kultovní ledovec Kaunertal je každoročně místem tréningu mnoha našich lyžařských a snowboardových špiček. Lyžování na ledovci je normálně velmi drahé, ale díky předvánoční promo nabídce můžete za rozumnou cenu vyzkoušet pisty, na kterých trénují hvězdy!

Kaunertal navíc letos otevírá novou ultra moderní lanovku typu Funifor, která je první svého druhu v Rakousku.

Užijete si lyžování na ledovci více než tři kilometry vysoko! Středisko nabízí také další moderní lanovky.

Odjezd z Brna je ve čtvrtek 19. prosince 2019 po obědě, abyste mohli být dopoledne ješte ve škole nebo v práci. Příjezd do údolí Kaunertal je ve večerních hodinách. Ubytovaní můžete být v apartmánech pro čtyři osoby s kuchyňí. Tento typ ubytování nezahrnuje stravu. Nebo můžete zvolit ubytování v hotelu s polopenzí ve dvoulůžkových pokojích.

Ubytování

Ubytování je v různých ubytovacích zařízeních. Kaunertal je ledovec a neumožňuje ubytování přímo u lanovek. Z hotelů a apartmánů se na sjezdovky jezdí skibusem. To je výhoda i nevýhoda. Samozřejmě, nemáte luxus bydlení na svahu, ale na druhé straně právě proto nebývá Kaunertal tak zavalen davy jako jiná střediska. Jedná se o velmi sportovně laděné lyžařské centrum.

Cena

Cena tohoto zájezdu je 7400 Kč pro ubytované v apartmánech bez stravy; 9800 Kč pro ubytované v hotelu s polopenzí. Ubytování Vám bude potvrzeno dle aktuálního počtu přihlášených a dle počtu přihlášených ve Vaší skupince. Ubytování v apartmánech je klasický standard, který znáte v Rakousku. Na apartmánech musíte naplnit minimálně čtyřlůžkový apartmán. Pokud jste například jen dva, tak Vás můžeme přiřadit k další dvojici. Ubytování na hotelu je vyšší komfort, většinou tříhvězdičkové a pokoje jsou většinou dvoulůžkové.

Od ubytování jede skibus na ledovec. Tento skibus je zdarma k Vašemu skipasu. Lyžovat budeme v pátek a v sobotu na ledovci a v neděli je možnost lyžovat na ledovci nebo ve středisku Feichten. Odjezd do Brna je v neděli po lyžování a návrat je plánován pozdě večer v neděli 22. prosince 2019.

Prosíme, indikujte v rezervaci typ ubytování a s kým byste chtěli být na pokoji. V ceně zájezdu je možnost společně trénovat dlouhý otevřený oblouk na prostorných svazích ledovce. Ve vesnici Kaunertal je také bazén a sportovní centrum.

Seznamka

Možná si děláte starosti, protože nemáte vhodného partnera či partnerku na zájezd. Avšak vězte, že CITY SKI Vám zajistí vhodný protějšek na sportovní i mimosportovní aktivity. Pošlete nám Vaše požadavky a rádi Vás zpárujeme.

Pokud jste raději na pokoji sami, tak některé hotely nám umožňují jednolůžkové pokoje bez příplatku. To můžeme pro Vás ověřit.

Registrace a platba

Rezervujte se co nejdříve po vypsání termínu v rubrice Rezervace. Po přihlášení Vám budou zaslány platební instrukce. Platbu můžete provést hotově nebo převodem. Všechny vícedenní zájezdy se platí předem.