Rezervace zájezdu Passo Tonale : 26. 2. - 29. 2. 2020   [POTVRZENO]

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Prahy!

Cena tohoto zájezdu je 7800 Kč pro dospělé; 7500 Kč pro juniory do patnácti let; 6300 Kč pro děti do osmi let .

Passo Tonale Vám nabízí skvělé lyžování včetně ledovce Presena. Skipas platí i ve středisku Ponte di Legno. Obě střediska jsou propojena gondolou. Ubytování je ve městečku Ponte di Legno. Pokoje jsou pro jednoho, dva, tři, čtyři. Všechny pokoje mají sociální zařízení. V ceně zájezdu je polopenze. Na ubytování je brněnský kuchař, takže budete mít domácí stravu a také možnost koupit si moravské pivo za koruny na baru. Pokud byste nechtěli moravskou stravu, tak můžete být ubovaní v hotelu s italskou stravou. Cena ubytování a celého zájezdu je pak vyšší. Velkou výhodou tohoto ubytování je, že nemusíte doplácet prázdné lůžko, pokud jste sami. V ceně zájezdu jsou tři dny lyžování. Bohužel, první den po nočním přejezdu jdete lyžovat. Budete však mít možnost převléknout se na hotelu. Prosím, indikujte při rezervaci, zda jste sami, nebo chcete být s někým na pokoji. Odjezd z Prahy je ve středu 26. února 2020 ve večerních hodinách. Lyžujete ve čtvrtek, v pátek, v sobotu. Ubytování je na dvě noci ze čtvrtka na pátek a z pátku na sobotu. Před lyžováním v sobotu 29. února 2020 ráno vyklidíte pokoje. Po lyžování budete mít možnost osprchovat se a převléknout se na hotelu v několika uvolněných pokojích. Příjezd do Prahy je brzo ráno v neděli 1. března 2020. Z ubytování jezdí skibus ke gondole do Ponte di Legno. Tato lanovka Vás vyveze přímo na Passo Tonale. Prosíme, mějte u sebe i Eura. Budete platit zálohy za skipasy, zálohy za úklid pokoje, obědy na svahu, pobytovou taxu. Pro děti do čtrnácti let se pobytová taxa neplatí. Dospělí platí 1,2 Euro za den. Vše bude upřesněno v podrobných instrukcích, které dostanete před odjezdem. Odjezdy a příjezdy busů uvedené na našich stránkách jsou u vícedenních zájezdů pouze orientační. Vícedenní zájezdy vypisujeme ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi a přesné časy se mohou lišit dle vytíženosti a trasy busu. V dostatečném předstihu před zájezdem Vám budou zaslány vouchery a přesné instrukce.

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 50% dívek a žen a 50% chlapců a mužů. Seznamování na našich zájezdech není povinné. Pro více informací a také pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Pavel Trčala Facebook

Pavel Trčala Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk, jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k nirváně odstředivé síly.

Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: pavel.trcala@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 737 449 818

Přihlašovaná osoba:

prihlašuji sebe na můj vlastní email přihlašuji dítě bez vlastního emailu

Osobní informace:

Pohlaví: Passo Tonale Passo Tonale
Jméno:
Příjmení:
Narozen:
Email:
Telefon:
Ulice:
Město:
PSČ:

Způsob platby:

zaplatím v autobuse mám předplacený voucher

Jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Prosím, sdělte nám, jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Nejedu poprvé a jsem CITY SKI recidivista
Tchýně mi přeposlala mailing CITY SKI
Viděla jsem CITY SKI inzerát v tisku
Slyšel jsem reklamu na CITY SKI v rádiu
Použila jsem Google a našla CITY SKI na internetu
Použila jsem Seznam a našel CITY SKI na internetu
Použil jsem Mozek a našel CITY SKI na internetu
Všimla jsem si CITY SKI reklamy na autobusech
Viděl jsem reklamu CITY SKI na šalině v Brně
Viděla jsem reklamu na CITY SKI na tramvaji v Praze
Viděl jsem některé video majitele CITY SKI
Jsem klientka CITY BEACH Brno nebo CITY WAKE Brno

Poznámka:

Pokud chcete zdarma půjčit lyže, pokud jedete na běžky a chcete jen dopravu, pokud jste z lontu a chcete vyzvednout po cestě, pokud se přihlašujete na vícedenní zájezd a chcete nám napsat, s kým ráčíte být na pokoji, pokud nám jen chcete říct, že nás prostě milujete, připravili jsme zde pro Vás pro tyto účely speciální chlívek:

Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Opatov. Stanice Metra Opatov. Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 26. 2. 2020 v 20:40. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 21:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v 20:55. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 27. 2. 2020 v 8:40. Odjezd ze střediska je 29. 2. 2020 v 18:00. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 5:40. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.

Pravidla rezervace:

Rezervací tohoto zájezdu souhlasím s pravidly uvedenými v rubrice Pravidla. Nadále souhlasím s použitím mých osobních údajů nezbytných pro rezervování zájezdu a zároveň potvrzuji jejich pravdivost a dávám souhlas k jejich následnému zpracování, předání a uložení za účelem přípravy, vyřízení a kontroly rezervace zájezdu a případného použití osobních údajů na rezervovaném zájezdu. Osobní údaje jsou použity pouze firmou CITY SPORTS s.r.o. a nejsou předávány třetím osobám. Osobní údaje budou použity v souladu s ustanoveními zákonu o ochraně osobních údajů, pokud nebude uvedeno jinak v sekci Pravidla. Potvrzuji, že jsem si přečetl sekci Pravidla na těchto internetových stránkách. S obchodními podmínkami a s podmínkami používání systému rezervací zájezdů CITY SKI jsem náležitě obeznámen/a a jsem plně odpovědný/á za jejich dodržení.

Souhlasím s pravidly CITY SKI

Souhlasím s GDPR
Kontolní otázka: kolik je 4 + 3