Rezervace zájezdu Stuhleck : 5. 3. 2020   [POTVRZENO]

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Brna!

Cena tohoto zájezdu je 1700 Kč pro dospělé; 1600 Kč pro juniory do devatenácti let; 1200 Kč pro děti do patnácti let.

Tento zájezd si specielně vyžádali kolegové z firmy NetSuite. Pokud si chcete zalyžovat ve všední den bez davů, určitě se na tento zájezd přihlašte. V případě, že jste z firmy NetSuite, prosíme, napište do poznámky heslo NETSUITE. Na tento zájezd je nástup normálně na Uhelné, nebo v Mikulově na pumpě MOL. V případě zájmu to napište do poznámky.

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 27% dívek a žen a 73% chlapců a mužů. Seznamování na našich zájezdech není povinné. Pro více informací a také pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Pavel Trčala Facebook

Pavel Trčala Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk, jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k nirváně odstředivé síly.

Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: pavel.trcala@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 737 449 818

Přihlašovaná osoba:

Tento zájezd je momentálně naplněn a nelze se na něj již přihlásit. Pokud ale hodně chcete jet s námi, zkuste se sem vrátit později, možná se nějaké místo uvolní.

Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Uhelná. Autobus bude přistaven u vysoké cihlové zdi železničního náspu mezi železářstvím VICHR a obchodním domem TESCO. O nedělích a svátcích můžete parkovat ZDARMA přímo před obchodním domem TESCO. V sobot Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 5. 3. 2020 v 5:40. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 6:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v 5:55. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 5. 3. 2020 v 8:50. Odjezd ze střediska je 5. 3. 2020 v 16:15. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 19:05. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.