Rezervace zájezdu Červená Voda : 22. 2. 2020   [POTVRZENO]

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Brna!

Cena tohoto zájezdu je 850 Kč pro dospělé; 750 Kč pro děti do dvanácti let; 400 Kč pro běžkaře.

Vyexpedujte se s námi na Červenou Vodu a přibalte také děti, protože s námi mají na Červené Vodě slevu.

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 51% dívek a žen a 49% chlapců a mužů. Seznamování na našich zájezdech není povinné. Pro více informací a také pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Aleš Němčanský Facebook

Aleš Němčanský Specialista na slalomový oblouk Aleš dokáže učit lépe než kterákoli soudružka učitelka. I naprosté začátečnice neschopné pokrčit kolena a opřít se do oblouku pod Alešovou taktovkou změknou jako gymnastky. Často se novickám z Aleše kolena i podlamují a výuka lyžování přerůstá ve vzájemné sympatie. V rámci CITY SKI je Aleš také vůdčí monoski osobností a můžete ho vidět v našich videích. Vedle lyžování Vám Aleš rád dodá luxusní koupelnu. Více info na: www.sikovneruce.com

Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: ales.nemcansky@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 775 735 705

Přihlašovaná osoba:

prihlašuji sebe na můj vlastní email přihlašuji dítě bez vlastního emailu

Osobní informace:

Pohlaví: Červená Voda Červená Voda
Jméno:
Příjmení:
Narozen:
Email:
Telefon:
Ulice:
Město:
PSČ:

Způsob platby:

zaplatím v autobuse mám předplacený voucher

Jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Prosím, sdělte nám, jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Nejedu poprvé a jsem CITY SKI recidivista
Tchýně mi přeposlala mailing CITY SKI
Viděla jsem CITY SKI inzerát v tisku
Slyšel jsem reklamu na CITY SKI v rádiu
Použila jsem Google a našla CITY SKI na internetu
Použila jsem Seznam a našel CITY SKI na internetu
Použil jsem Mozek a našel CITY SKI na internetu
Všimla jsem si CITY SKI reklamy na autobusech
Viděl jsem reklamu CITY SKI na šalině v Brně
Viděla jsem reklamu na CITY SKI na tramvaji v Praze
Viděl jsem některé video majitele CITY SKI
Jsem klientka CITY BEACH Brno nebo CITY WAKE Brno

Poznámka:

Pokud chcete zdarma lyže, pokud chcete zdarma instruktora, pokud jedete na běžky a chcete jen dopravu, pokud jste z lontu a chcete vyzvednout po cestě, pokud nám jen chcete říct, že nás prostě milujete, připravili jsme zde pro Vás pro tyto účely speciální chlívek:

Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Veveří. Adresa stanovište je Veveří 70, parkovište naproti Stavební fakulty VUT. Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 22. 2. 2020 v 6:40. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 7:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v 6:55. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 22. 2. 2020 v 8:50. Odjezd ze střediska je 22. 2. 2020 v 16:15. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 18:05. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.

Pravidla rezervace:

Rezervací tohoto zájezdu souhlasím s pravidly uvedenými v rubrice Pravidla. Nadále souhlasím s použitím mých osobních údajů nezbytných pro rezervování zájezdu a zároveň potvrzuji jejich pravdivost a dávám souhlas k jejich následnému zpracování, předání a uložení za účelem přípravy, vyřízení a kontroly rezervace zájezdu a případného použití osobních údajů na rezervovaném zájezdu. Osobní údaje jsou použity pouze firmou CITY SPORTS s.r.o. a nejsou předávány třetím osobám. Osobní údaje budou použity v souladu s ustanoveními zákonu o ochraně osobních údajů, pokud nebude uvedeno jinak v sekci Pravidla. Potvrzuji, že jsem si přečetl sekci Pravidla na těchto internetových stránkách. S obchodními podmínkami a s podmínkami používání systému rezervací zájezdů CITY SKI jsem náležitě obeznámen/a a jsem plně odpovědný/á za jejich dodržení.

Souhlasím s pravidly CITY SKI

Souhlasím s GDPR
Kontolní otázka: kolik je 4 + 3