Rezervace zájezdu Červenohorské Sedlo : 19. 2. 2020   [POTVRZENO]

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Brna!

Cena tohoto zájezdu je 700 Kč pro dospělé účastníky zájezdu sjezdaře; 450 Kč pro děti sjezdaře do šesti let; 400 Kč pro účastníky zájezdu běžkaře.

Na Sedlo jezdíme za super cenu a Vy se můžete těšit na kvalitní sjezdovky a bezkonkurenční výhledy jak na moravskou tak na slezskou stranu. Tento zájezd si specielně vyžádal lyžař Honza Sponar, aby mohl vzít kluky na hory. Pokud chcete také zájezd na míru, napište nám. Jestli chcete nastoupit u Rohlenky, nebo ve Vyškově, napište to do poznámky. Lyžování ve všední den je nej!

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 49% dívek a žen a 51% chlapců a mužů. Seznamování na našich zájezdech není povinné. Pro více informací a také pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Pavel Trčala Facebook

Pavel Trčala Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk, jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k nirváně odstředivé síly.

Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: pavel.trcala@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 737 449 818

Přihlašovaná osoba:

Tento zájezd je momentálně naplněn a nelze se na něj již přihlásit. Pokud ale hodně chcete jet s námi, zkuste se sem vrátit později, možná se nějaké místo uvolní.

Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Uhelná. Autobus bude přistaven u vysoké cihlové zdi železničního náspu mezi železářstvím VICHR a obchodním domem TESCO. O nedělích a svátcích můžete parkovat ZDARMA přímo před obchodním domem TESCO. V sobot Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 19. 2. 2020 v 6:40. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 7:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v 6:55. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 19. 2. 2020 v 9:00. Odjezd ze střediska je 19. 2. 2020 v 16:15. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 18:15. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.