Rezervace zájezdu Passo Tonale : 19. 2. - 22. 2. 2020   [POTVRZENO]

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Prahy!

Cena tohoto zájezdu je 7800 Kč pro dospělé; 7500 Kč pro juniory do patnácti let; 6300 Kč pro děti do osmi let .

Passo Tonale Vám nabízí skvělé lyžování včetně ledovce Presena. Skipas platí i ve středisku Ponte di Legno. Obě střediska jsou propojena gondolou. Ubytování je ve městečku Ponte di Legno. Pokoje jsou pro jednoho, dva, tři, čtyři. V ceně zájezdu je polopenze. Velkou výhodou tohoto zájezdu je, že nemusíte doplácet prázdné lůžko, pokud jste sami. V ceně zájezdu jsou tři dny lyžování. Bohužel, první den po nočním přejezdu jdete lyžovat. Termíny jarních prázdnin jsou velmi žádané a jiná možnost s autobusovou dopravou není k dispozici. Pokud byste nechtěli ihned po nočním přejezdu lyžovat, můžeme pro Vás zkusit nakombinovat zájezd s vlastní dopravou nebo s leteckou dopravou. Prosím, indikujte při rezervaci, zda jste sami, nebo chcete být s někým na pokoji. Odjezd z Prahy je ve středu 19. února 2020 ve večerních hodinách. Počítejte s odjezdem kolem deváté večer z Opatova. Lyžujete ve čtvrtek, v pátek, v sobotu. Ubytování je na dvě noci, tedy ze čtvrtka na pátek a z pátku na sobotu. Po lyžování v sobotu 22. února 2020 je odjezd směr Praha. Příjezd do Prahy je brzo ráno v neděli 23. února 2020. Z ubytování jezdí skibus ke gondole do Ponte di Legno. Tato lanovka Vás vyveze přímo na Passo Tonale. U lanovky je také úschovna lyží, takže je možné nechat lyže tam a projít se pěšky. V Ponte je také bazén za příznivou cenu. Všechny vícedenní zájezdy je potřeba platit předem. Odjezdy a příjezdy busů uvedené na našich stránkách jsou u vícedenních zájezdů pouze orientační. Vícedenní zájezdy vypisujeme ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi a přesné časy se mohou lišit dle vytíženosti a trasy busu. V dostatečném předstihu před zájezdem Vám budou zaslány vouchery a přesně instrukce.

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 67% dívek a žen a 33% chlapců a mužů. Seznamování na našich zájezdech není povinné. Pro více informací a také pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Pavel Trčala Facebook

Pavel Trčala Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk, jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k nirváně odstředivé síly.

Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: pavel.trcala@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 737 449 818

Přihlašovaná osoba:

Tento zájezd je momentálně naplněn a nelze se na něj již přihlásit. Pokud ale hodně chcete jet s námi, zkuste se sem vrátit později, možná se nějaké místo uvolní.

Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Opatov. Stanice Metra Opatov. Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 19. 2. 2020 v 20:40. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 21:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v 20:55. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 20. 2. 2020 v 7:00. Odjezd ze střediska je 22. 2. 2020 v 19:00. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 5:00. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.