Rezervace zájezdu Passo Tonale : 21. 3. - 24. 3. 2020   [POTVRZENO]

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Brna!

Cena tohoto zájezdu je 8500 Kč pro dospělé; 6500 Kč pro děti do osmi let; 8000 Kč pro juniory do patnácti let.

Passo Tonale Vám nabízí skvělé lyžování včetně ledovce Presena. Skipas platí i ve středisku Ponte di Legno. Obě střediska jsou propojena gondolou. Ubytování je ve městečku Temu. Pokoje jsou pro jednoho, dva, tři, čtyři. V ceně zájezdu je polopenze. Velkou výhodou tohoto zájezdu je, že nemusíte doplácet prázdné lůžko, pokud jste sami. Jestli budete na pokoji více než dva, můžeme Vám domluvit slevu. V ceně zájezdu jsou tři dny lyžování. Cesta je přes den, takže nemusíte strávit noc v autobuse. Do Temu přijedeme v sobotu večer, najíte se, vyspíte a až potom jdete lyžovat. Od hotelu jede zdarma skibus ke spodní stanici gondoly v Ponte di Legno. Cesta skibusem trvá asi pět minut. Je také možné nastoupit na lanovku přímo v Temu. Zde můžete vyjet lanovkou a napojit se na systém sjezdovek v Ponte di Legno. Odjezdy a příjezdy busů uvedené na našich stránkách jsou u vícedenních zájezdů pouze orientační. Vícedenní zájezdy vypisujeme ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi a přesné časy se mohou lišit dle vytíženosti a trasy busu. V dostatečném předstihu před zájezdem Vám budou zaslány vouchery a přesné instrukce.

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 50% dívek a žen a 50% chlapců a mužů. Seznamování na našich zájezdech není povinné. Pro více informací a také pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Pavel Trčala Facebook

Pavel Trčala Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk, jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k nirváně odstředivé síly.

Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: pavel.trcala@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 737 449 818

Přihlašovaná osoba:

Tento zájezd je momentálně naplněn a nelze se na něj již přihlásit. Pokud ale hodně chcete jet s námi, zkuste se sem vrátit později, možná se nějaké místo uvolní.

Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Uhelná. Autobus bude přistaven u vysoké cihlové zdi železničního náspu mezi železářstvím VICHR a obchodním domem TESCO. O nedělích a svátcích můžete parkovat ZDARMA přímo před obchodním domem TESCO. V sobot Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 21. 3. 2020 v 5:40. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 6:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v 5:55. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 21. 3. 2020 v 19:20. Odjezd ze střediska je 24. 3. 2020 v 18:00. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 7:20. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.