NEJVĚTŠÍ  POSKYTOVATEL JEDNODENNÍCH LYŽAŘSKÝCH ZÁJEZDŮ

:: CITY SKI REZERVACE ::

NEMUSÍTE VOLAT A PTÁT SE, ZDA MÁME PRO VÁS MÍSTO:

Týmu CITY SKI nikdy nemusíte telefonovat a ptát se, zda máme pro Vás ještě místo. Pokud je zájezd vypsán a je možné se přihlásit, tak místo máme. Jestli chcete mít jistotu, že se dostanete na stejný zájezd, na kterém jsou již přihlášení Vaši kamarádi či příbuzní, prosím hlaste se na zájezdy co nejdříve po jejich vypsání, tedy na víkendové zájezdy například již v pondělí.

PROSÍM HLASTE SE S PŘEDSTIHEM:

Pokud se budete přihlašovat v pátek na sobotní zájezd, je možné, že bude již plný, nebo přihlásíte Vás, ale pro ostatní už místo nebude. Máme k dispozici flotilu moderních vysokokapacitních autobusů i menších mikrobusů, které nasazujeme flexibilně dle aktuálního počtu přihlášených na daný zájezd. Snažíme se, abychom nenechali ani jednu lyžařkyni či snouboardeláka sedět v koutě, ale musíte nám pomoci tím, že se přihlásíte s předstihem.

MOŽNOST SDÍLET ÚČAST NA VAŠEM FB PROFILU:

Abyste viděli, kdo na zájezd jede, připravili jsme pro Vás možnost sdílet Vaši účast na FB. Stačí, když zakliknete tuto možnost v přihlášce a Vaši kamarádi Vám nemusejí volat a ptát se Vás, zda jste se již přihlásili. Jednoduše uvidí, že jste již přihlášeni.

PŘIHLAŠUJTE SE I NA NEPOTVRZENÉ ZÁJEZDY:

Logicky, pokud se Vás dosud dost nepřihlásilo na daný zájezd, tak u zájezdu nesvítí nápis POTVRZENO. Ale tento nápis se může objevit třeba právě po Vaší rezervaci! Takže, nebojte se a přihlašte se na zájezdy, u kterých nevidíte nápis POTVRZENO a pojedete lyžovat tam, kam chcete. Pokud by náhodou nebyl Vámi vybraný zájezd potvrzen, budete informování a budete mít možnost se přehlásit na již potvrzený zájezd ve stejném nebo podobném termínu.

Rezervace zájezdu Kouty :: 11. 3. 2018

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Ostravy!

Cena tohoto zájezdu je 750 Kč pro všechny účastníky zájezdu.

Užijte si neděli v Koutech. Tento zájezd je vypraven z Ostravy, ale bus může nabrat lyžaře také v Porubě nebo v Opavě. Pokud chcete nastoupit po cestě, prosím, napište to do poznámky. Cena zahrnuje dopravu i celodenní skipas.

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 67% dívek a žen a 33% chlapců a mužů. Pro informace o genderovém rozložení všech aktuálně vypsaných zájezdů a pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Pavel Trčala Facebook

Pavel Trčala   Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk, jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k nirváně odstředivé síly.


Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: pavel.trcala@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 737 449 818

Přihlašovaná osoba:

prihlašuji sebe na můj vlastní email přihlašuji dítě bez vlastního emailu

Osobní informace:

Pohlaví: Kouty
Jméno:
Príjmení:
Narozen:
Email:
Telefon:
Ulice:
Město:
PSČ:

Sdílejte Váš FB profil, aby Vaši kamarádi viděli, že jste se na zájezd již přihlásili!

Propojit s facebookem

Připojením svého profilu souhlasíte s veřejným zobrazením svého profilu u daného zájezdu. Aplikace pouze načte vaši profilovou fotku a jméno, žádné další údaje nestahuje.

Způsob platby:

zaplatím v autobuse mám předplacený voucher

Jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Prosím, sdělte nám, jak jste se dozvěděli o CITY SKI:

Nejedu poprvé a jsem CITY SKI recidivista
Dostal jsem zábavný email o CITY SKI od mé tchýně
Viděla jsem CITY SKI inzerát v tisku
Slyšel jsem reklamu na CITY SKI v rádiu
Použila jsem Google a našla CITY SKI na internetu
Použila jsem Seznam a našel CITY SKI na internetu
Použil jsem Mozek a našel CITY SKI na internetu
Všimla jsem si CITY SKI reklamy na autobusech
Viděl jsem reklamu na CITY SKI na šaline v Brně
Viděla jsem reklamu na CITY SKI na tramvaji v Praze
Kámoš sdílel CITY SKI funny video na FB profilu
Jsem klient CITY BEACH nebo CITY WAKE Brno

Poznámka:

Pokud chcete zdarma lyže, pokud chcete zdarma instruktora, pokud jedete na běžky a chcete jen dopravu, pokud jste z lontu a chcete vyzvednout po cestě, pokud nám jen chcete říct, že nás prostě milujete, připravili jsme zde pro Vás pro tyto účely speciální chlívek:Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Kulturní dům. Parkoviště na ulici 28. října je sto metrů směrem do centra od Krajského Úřadu a přímo naproti od Kulturního domu Ostrava. Náš autobus tedy vystartuje a pokračuje směr Poruba, Opava, Bruntál. V případ Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 11. 3. 2018 v 6:40. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 7:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v 6:55. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 11. 3. 2018 v 9:00. Odjezd ze střediska je 11. 3. 2018 v 16:15. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 18:15. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.

Pravidla rezervace:

Rezervací tohoto zájezdu souhlasím s Pravidly uvedenými v rubrice Pravidla. Nadále souhlasím s použitím mých osobních údajů nezbytných pro rezervování zájezdu a zároveň potvrzuji jejich pravdivost a dávám souhlas k jejich následnému zpracování, předání a uložení za účelem přípravy, vyřízení a kontroly rezervace zájezdu a případného použití osobních údajů na rezervovaném zájezdu. Osobní údaje jsou použity pouze firmou CITY SPORTS s.r.o. a nejsou předávány třetím osobám. Osobní údaje budou použity v souladu s ustanoveními zákonu o ochraně osobních údajů, pokud nebude uvedeno jinak v sekci Pravidla. Potvrzuji, že jsem si přečetl sekci Pravidla na této internetové stránce. S podmínkami používání systému rezervací zájezdů CITY SKI jsem náležitě obeznámen/a a jsem plně odpovědný/á za jejich dodržení.

Souhlasím s pravidly CITY SKI

 

Účastnice týdne:
Účastnice týdne
Účastník týdne:
Účastník týdne
ZDARMA:

ČASOPIS SNOW
PUJČENÍ LYŽÍ
INSTRUKTOR
SEZNAMKA
ZÁBAVA
DRINK
POHOŘÍ:

KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK
ORLICKÉ HORY
KRUŠNÉ HORY
KRKONOŠE
JESENÍKY
KARPATY
BESKYDY
TATRY
ALPY
MORAVA:

VELKÉ MEZIŘÍČÍ
DOLNÍ MORAVA
ČERVENÁ VODA
NOVÉ MĚSTO
ČH SEDLO
NĚMČICKY
STUPAVA
KYČERKA
KARASÍN
KOUTY
BÍLÁ
ČECHY:

ČESKÁ TŘEBOVÁ
ROKYTNICE
HARRACHOV
KLÍNOVEC
JEŠTED
DEŠTNÉ
ŠPINDL
ŘÍČKY
RAKOUSKO:

NIEDERALPL
SEMMERING
LACKENHOF
STUHLECK
PRÄBICHL
HOCHKAR
SLOVENSKO:

TATRANSKÁ LOMNICA
MARTINSKÉ HOLE
ŠTRBSKÉ PLESO
JASNÁ CHOPOK
VELKÁ RACA
VRÁTNA
ITÁLIE:

PASSO TONALE
LIVIGNO
BORMIO
FRANCIE:

VAL THORENS
LES ARCS
RISOUL

VODNÍ LYŽOVÁNÍ:

BRATISLAVA
CHOMUTOV
OSTRAVA
VÍDEN