NEJVĚTŠÍ  POSKYTOVATEL JEDNODENNÍCH LYŽAŘSKÝCH ZÁJEZDŮ

:: CITY SKI REZERVACE ::

NEMUSÍTE VOLAT A PTÁT SE, ZDA MÁME PRO VÁS MÍSTO:

Týmu CITY SKI nikdy nemusíte telefonovat a ptát se, zda máme pro Vás ještě místo. Pokud je zájezd vypsán a je možné se přihlásit, tak místo máme. Jestli chcete mít jistotu, že se dostanete na stejný zájezd, na kterém jsou již přihlášení Vaši kamarádi či příbuzní, prosím hlaste se na zájezdy co nejdříve po jejich vypsání, tedy na víkendové zájezdy například již v pondělí.

PROSÍM HLASTE SE S PŘEDSTIHEM:

Pokud se budete přihlašovat v pátek na sobotní zájezd, je možné, že bude již plný, nebo přihlásíte Vás, ale pro ostatní už místo nebude. Máme k dispozici flotilu moderních vysokokapacitních autobusů i menších mikrobusů, které nasazujeme flexibilně dle aktuálního počtu přihlášených na daný zájezd. Snažíme se, abychom nenechali ani jednu lyžařkyni či snouboardeláka sedět v koutě, ale musíte nám pomoci tím, že se přihlásíte s předstihem.

MOŽNOST SDÍLET ÚČAST NA VAŠEM FB PROFILU:

Abyste viděli, kdo na zájezd jede, připravili jsme pro Vás možnost sdílet Vaši účast na FB. Stačí, když zakliknete tuto možnost v přihlášce a Vaši kamarádi Vám nemusejí volat a ptát se Vás, zda jste se již přihlásili. Jednoduše uvidí, že jste již přihlášeni.

PŘIHLAŠUJTE SE I NA NEPOTVRZENÉ ZÁJEZDY:

Logicky, pokud se Vás dosud dost nepřihlásilo na daný zájezd, tak u zájezdu nesvítí nápis POTVRZENO. Ale tento nápis se může objevit třeba právě po Vaší rezervaci! Takže, nebojte se a přihlašte se na zájezdy, u kterých nevidíte nápis POTVRZENO a pojedete lyžovat tam, kam chcete. Pokud by náhodou nebyl Vámi vybraný zájezd potvrzen, budete informování a budete mít možnost se přehlásit na již potvrzený zájezd ve stejném nebo podobném termínu.

Rezervace zájezdu Kouty :: 24. 2. 2018   [POTVRZENO]

Pozor! Tento zájezd je vypraven z Brna!

Cena tohoto zájezdu je 750 Kč pro všechny účastníky zájezdu.

Užijte si sobotu v Koutech a dejte si nejdelší jízdu na celé Moravě. Tento zájezd je vypraven z Brna, ale bus může nabrat lyžaře také v Olomouci. Pokud chcete jet z Olomouce, prosím, napište to do poznámky.

Na tento zájezd je aktuálně přihlášeno 61% dívek a žen a 39% chlapců a mužů. Pro informace o genderovém rozložení všech aktuálně vypsaných zájezdů a pro fotografie lyžařských aktů CITY SKI účastníků, navštivte, prosím, rubriku Seznamka.

Na tento zájezd jedou tyto lyžařkyně a snoubordeláci:Je možné, že na zájezd jedou i jiní účastníci, ale ti se rozhodli nesdílet jejich účast na FB a jedou tajně, aby to jejich manželky nebo šéfové v práci nevěděli.

Vedoucím tohoto zájezdu je:

Instruktor/ka Pavel Trčala Facebook

Pavel Trčala   Jako nejmladší Čechoslovák v historii, kterému se podařilo vylézt na Mount Everest a zároveň jediný, který na Everestu i lyžoval, Pavel prokázal svou schopnost uspět v horských prostředích. Sportovní byznys rozjel se CITY BEACH a poté se rozhodl zpřístupnit lyžování lidem ve městě a založil službu CITY SKI. Pavel je aktivní závodník a pokud chcete okusit race oblouk, jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k nirváně odstředivé síly.


Pokud chcete vedoucímu zájezdu napsat, můžete poslat email na tuto adresu: pavel.trcala@citysports.cz

Pokud máte potřebu vedoucímu zájezdu telefonovat, vytočte prosím toto číslo: +420 737 449 818

Přihlašovaná osoba:

Tento zájezd je momentálně naplněn a nelze se na něj již přihlásit. Pokud ale hodně chcete jet s námi, zkuste se sem vrátit později, možná se nějaké místo uvolní.

Odjezd i příjezd je ze stanoviště CITY SKI Zvonařka. Adresa stanoviště je Dornych 44, smyčka šaliny. Mapku nalaznete v rubrice Kontakt.

Sraz účastníků je 24. 2. 2018 v 6:40. Chcete-li lyžovat, prosím, dostavte se včas. Odjezd ze stanovště CITY SKI je v 7:00. Pokud většina účastníků odhlasuje odjezd, můžeme startovat například již v 6:55. Jistě chápete, že plný autobus nemuže čekat na jednoho opozdilce.

Příjezd do střediska je předpokládán dne 24. 2. 2018 v 8:50. Odjezd ze střediska je 24. 2. 2018 v 16:15. Návrat na stanoviště CITY SKI je v 18:05. Časy odjezdů jsou pevné, ale časy příjezdů jsou orientační a finální délka cesty závisí na aktuálních podmínkách na pozemních komunikacích a váze chodidla pravé nohy daného pana řidiče.

 

Účastnice týdne:
Účastnice týdne
Účastník týdne:
Účastník týdne
ZDARMA:

ČASOPIS SNOW
PUJČENÍ LYŽÍ
INSTRUKTOR
SEZNAMKA
ZÁBAVA
DRINK
POHOŘÍ:

KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK
ORLICKÉ HORY
KRUŠNÉ HORY
KRKONOŠE
JESENÍKY
KARPATY
BESKYDY
TATRY
ALPY
MORAVA:

VELKÉ MEZIŘÍČÍ
DOLNÍ MORAVA
ČERVENÁ VODA
NOVÉ MĚSTO
ČH SEDLO
NĚMČICKY
STUPAVA
KYČERKA
KARASÍN
KOUTY
BÍLÁ
ČECHY:

ČESKÁ TŘEBOVÁ
ROKYTNICE
HARRACHOV
KLÍNOVEC
JEŠTED
DEŠTNÉ
ŠPINDL
ŘÍČKY
RAKOUSKO:

NIEDERALPL
SEMMERING
LACKENHOF
STUHLECK
PRÄBICHL
HOCHKAR
SLOVENSKO:

TATRANSKÁ LOMNICA
MARTINSKÉ HOLE
ŠTRBSKÉ PLESO
JASNÁ CHOPOK
VELKÁ RACA
VRÁTNA
ITÁLIE:

PASSO TONALE
LIVIGNO
BORMIO
FRANCIE:

VAL THORENS
LES ARCS
RISOUL

VODNÍ LYŽOVÁNÍ:

BRATISLAVA
CHOMUTOV
OSTRAVA
VÍDEN