NEJVĚTŠÍ  POSKYTOVATEL JEDNODENNÍCH LYŽAŘSKÝCH ZÁJEZDŮ

:: CITY SKI FOTOGALERIE ::

:: SILVESTR JSME OSLAVILI V JESENÍKÁCH A SNÍH JE TU ::

Závěr roku jsme oslavili na luxusním manšestru v Karlově a Nový Rok jsme přivítali na vrcholu nejvyšší hory Moravy. Sníh je tady a my všem přejeme super lyžování v roce 2016! Všechna naše partnerská lyžařská střediska vyrábějí sníh a někde dokonce padá bílé zlato samo od sebe. Neváhejte a přihlašte se na vypsané termíny!

CITY SKI Silvestr 2015 Praděd

:: ZÁJEZD ZDARMA NA KLÍNOVEC ODSTARTOVAL SEZONU ::

CITY SKI má pět let a oslavili jsme to zájezdem ZDARMA na Klínovec. Dokonce nám k tomu i svítilo sluníčko. Nový instruktor Jonáš Fidler představil své SNB umění a i Vy se na něho můžete těšit na našich zájezdech. Neváhejte a přihlašte se už na příští víkend! Klikněte na fotku a podívejte se, jak jsme se měli. Pozor, stejnou akci chystáme tento víkend pro lyžaře z Brna do střediska Kouty.

Jonáš Fidler při prvním ježdění na Klínovci prosinec 2015

:: VÝBORNÉ JARNÍ LYŽOVÁNÍ V JESENÍKÁCH ::

MDŽ jsme oslavili jak se patří naprosto ideálním březnovým lyžováním. Kouty i Sedlo nám nabídly jedny z nejlepších lyžařských dnů sezony. Luxusní manšestr, prázdné sjezdovky, výborné počasí. Sezona zdaleka nekončí! Někteří vyrazili na hřebeny na běžkách. Jiní, jako Petr Ondrejech na obrázku, vychutnávali odstředivou sílu na sjezdovkách. Klikněte na fotku a podívejte se, jak jsme oslavili Mezinárodní den žen.

Petr Ondrejech na Červenohorském Sedle

:: POTKALI JSME SNB HVĚZDY NA DOLNÍ MORAVĚ ::

První březnový den zavítala na Dolní Moravu mezinárodní snowboardová elita. Mezi hvězdy klopených zatáček a prudkých skoků nechyběla ani Olympijská vítězka Eva Samková, která to všem náležitě ukázala. Pokud chcete na Dolní Moravě vyzkoušet trať na snowboardcross či skicross, máte šanci i nyní. Klikněte na fotku a podívejte se, jak jsme oslavili začátek března na DM.

Eva Samková a Pavel Trčala

:: ČERVENÁ VODA JEDE NA STO PROCENT ::

Na pomezí Olomouckého a Pardubického kraje fungují na plné obrátky. Na straně Červené Vody jedou obě dvě sjezdovky a snow park a na straně Čenkovic fungují dvě sjezdovky a nově i snow park u lanovky. Pokud Vás baví freestyle na prkně či na lyžích, máte možnost vyzkoušet dva parky! U toho můžete potkat krásné lyžařky. Klikněte na fotku a podívejte se, jaké jsme my potkali během brněnských jarních prázdnin.

Michaela Stehlíková ve Ski Parku Červená Voda

:: KOUTY MAJÍ NOVÝ SNOW PARK ::

V největším moravském středisku Kouty právě dokončili nový snow park. Skoky a slidery se nacházejí na horní sjezdovce U vrtulí, která je ve vysoké nadmořské výšce, takže zde můžete očekávat sníh až do jara. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotky z předposledního únorového víkendu v Koutech.

Pavel Trčala ve skiparku

:: POTRÉNUJTE SE SNOWBOARD INSTRUKTOREM ZDARMA ::

Zažijte suprovej snowboardovej den v suprovým resortu se suprovým instruktorem CITY SKI Pavlem Konopíkem! Pavel Vám nejen pomůže zdokonalit Váš styl na prkně, ale ještě Vás u toho zdokumentuje. Klikněte na foto a podívejte se, jak klienti jezdili s Pavlem v Rokytnici v polovině února.

Pavel Trčala v čerstvém prašanu

:: VŠECHNY AREÁLY JSOU ZASYPÁNY PRAŠANEM ::

Všechny naše areály mají nyní více sněhu, než za poslední dva roky dohromady. Uvítáte to zejména pokud máte rádi freeride. Podívejte se, jak hluboký sníh jsme zažili o víkendu například na Červenohorském Sedle. Klikněte na obrázek a navštivte nejnovější fotogalerii. Chcete to také zažít o víkendu? Rezervujte si místo již dnes!

Pavel Trčala v čerstvém prašanu

:: JÁCHYMOVSKÁ REVOLUCE PRO LYŽAŘE Z PRAHY A PLZNĚ ::

To, co vyvolává nová sjezdovka Jáchymovská, je revoluce v orientaci lyžařů z Prahy a Plzně. Doposud totiž nikde v Krušných Horách neexistovalo nic tak dlouhého, širokého, členitého a s tak velkým převýšením, jako toto modro-červené svezení. Zatímco lyžaři z Prahy za velkými kopci museli na Sever, nyní mohou i na Západ. Obdobně, jezdci z Plzně vyráželi na Jih, ale nyní pojedou opačným směrem. Dříve se v Jáchymově hledal prach stříbrný, my sem nyní jezdíme hledat prach bílý. A to jak z Prahy, tak z Plzně. Klikněte na obrázek a uvídíte, jak to na Klínovci vypadalo v neděli.

CITY SKI Klínovec Jáchymovská

:: SJEZDOVKA NA SLAMNÍK JE V PROVOZU ::

Vsadíme se, že v této sezoně bude jednou z nejlepších sjezdovek pista na Slamník. Ve spojení se starou dobrou červenou sjezdovkou na Dolní Moravě získáte sjezd s úctyhodným převýšením téměř pět set metrů. A to už je jak ve Špindlu! Výborný sklon, členitost, nádherné výhledy do otevřené krajiny. Klikněte na obrázek a uvídíte, jak to pod Slamníkem vypadalo v neděli.

CITY SKI Dolní Morava Slamník

:: FENOMENÁLNÍ SILVESTR V JESENÍKÁCH ::

A máme za sebou další super silvestrovskou akci. Tak jako minulý, před-minulý, před-před-minulý i vpřed-vzad-vpřed-minulý rok, jsme se na Silvestra vydali na hory. Zalyžovali jsme, povečeřeli jsme, zapařili jsme, zatancovali a nechyběl ani novoroční sjezd. Podívejte se, jak jsme slavili příchod Nového Roku ve ski areálu Ski Příčná Zlaté Hory. Stačí kliknout na obrázek.

CITY SKI Silvestr Zlaté Hory

:: PLNÝ PROVOZ VE VŠECH STŘEDISCÍCH ::

Nejlepší lyžování je v ČR aktuálně na Klínovci, kde napadlo nejvíce sněhu. Po Vánocích jsme navštívili také Stuhleck v Rakousku a Kouty na Moravě. Všude se jezdí a je výborné lyžování. Pokud nevěříte, klikněte na obrázek a podívejte se, jaký jsme měli luxusní nový prašan před Silvestrem v Koutech.

CITY SKI Červená Voda Kouty

:: VÝBORNÉ LYŽOVÁNÍ NA NAŠICH HORÁCH ::

Ještě před Vánocemi jsme byli lyžovat z Prahy na Klínovci a z Brna na Červené Vodě. Zatímco jinde lanovky stály, my jsme vesele lyžovali. Po Vánocích navíc na horách napadl nový sníh a další střediska otevřela. Pokud nevěříte, klikněte na obrázek a podívejte se, jaký jsme měli luxusní manšestr na Červené Vodě. Ti, kteří přijeli z Brna, nemohli uvěřit.

CITY SKI Červená Voda Advent 2014

:: TÝDEN SLUNCE A PRAŠANU V ITÁLII ::

Máme za sebou super týden plný slunce a prašanu v italských Dolomitech. Lyžovali jsme ve střediscích Passo Tonale, Ponte di Legno, Marilleva Folgarida, Madonna di Campiglio. A někteří narozeninový oslavenci dokonce lyžovali a surfovali během jednoho dne! Až příště pojede CITY SKI do Itálie, neseďte doma! Klikněte na obrázek a podívejte se na fotky.

Pavel Trčala freeride ledovec Presena

:: ČTYŘI METRY SNĚHU A AZURO VE SLOVINSKU ::

Pro Slovinsko jsme si nemohli vybrat lepší načasovaní. Nový sníh, někde až čtyři metry, a po dlouhé době naprosto slunečné počasí. Střediska Krvavec i Vogel nás nadchly svou vysokohorskou krásou s dechberoucími výhledy. Pokud chcete tyto krásy vidět také, máte šanci. Do Slovinska chystáme letos ještě zájezd ke konci března a v dubnu. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotky z víkendu.

Pavel Trčala jako v songu Fly me to the Moon ve slovinském areálu Krvavec

:: JARNÍ V LYŽOVÁNÍ NA MORAVĚ, V RAKOUSKU, V ČECHÁCH ::

Autobusy CITY SKI vyrazily o prvním březnovém víkendu do Krkonoš, do Orlických Hor, na Králický Sněžník i do Alp a všude jsme měli špičkové jarní lyžování. I když ve městech sníh není, na horách se pořád dobře lyžuje. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotky z víkendu.

Pavel Trčala užívá jarní snowboarding ve středisku Červená Voda

:: ZIMNÍ LYŽOVÁNÍ PRO KLIENTY OD PRAHY PO OSTRAVU ::

Máme za sebou víkend plný kvalitního lyžování v opravdových zimních podmínkách. V sobotu jsme vyvezli klienty z Prahy na Klínovec a z Brna do Koutů. V neděli jsme si dali dtto a ještě jsme k tomu přidali bus z Ostravy, který byl plný Erasmus studentů. Premiérově jsme učili lyžovat občany zeměkoule, kteří pocházejí od rovníku, kteří statečně zvládali nízké teploty! Majitel CITY SKI Pavel Trčala si takto užíval nový sníh v Koutech a profi fotograf a náš ostravský instruktor Pavel Chytřinský byl u toho. Klikněte na fotografii a podívejte se na více fotek z víkendu.

Pavel Trčala užívá nový sníh ve středisku Kouty

:: MÁME ZA SEBOU FENOMENÁLNÍ SILVESTR 2013 ::

Silvestr 2013 je historie. Z Brna a z Ostravy jsme vyrazili na nejdelší moravskou osvětlenou sjezdovku ve ski areálu Kopřivná. A Jeseníky nám poskytly aktuálně nejlepší možné lyžování. Krásná pista, žádné davy. Vedle toho jsme jedli, pili, tancovali. Třešničkou byl Novoroční sjezd po čistém manšestru přesně o půlnoci. Pokud jste se nezúčastnili, podívejte se na fotky, abyste viděli, o co jste přišli! Klikněte na obrázek pro otevření fotogalerie.

CITY SKI Silvestr Kopřivná

:: MINULÝ VÍKEND JSME LUXUSNĚ LYŽOVALI NAD MRAKY ::

Na našich horách se lyžuje a klienti CITY SKI o víkendu vyzkoušeli sjezdovky v pohořích Krkonoše, Králický Sněžník a Jeseníky. V pátek se instruktorky CITY SKI Hana Robinson a Barbora Kovaříková vydaly s klienty do Špindlerova Mlýna, v sobotu Aleš Němčanský vzal brněnské lyžaře na Dolní Moravu a v neděli Pavel Trčala ukázal klientům novou modrou sjezdovku v Koutech. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotogalerie z krásného lyžování nad inverzí.

Pavel Trčala před Králickým Sněžníkem

:: OD KLÍNOVCE PO KRÁLIČÁK A K TOMU I DVOUDEŇÁK ::

O volebním víkendu jsme našim klientům nabídli možnost vyrazit lyžovat z Brna i z Prahy. V sobotu vyjel bus CITY SKI z Prahy na Klínovec a zároveň také bus z Brna do střediska Červená Voda. V neděli jel další bus z Brna na Dolní Moravu. V sobotu bylo i slunce, v neděli již moc ne, ale víkend to byl výborný. Klikněte na obrázek a prohlédněte si fotky na našem FB.

CITY SKI instruktor Tomáš Pánek v snow parku Červená Voda

:: KRÁSNÉ LYŽOVÁNÍ OD ALP PO KRUŠNÉ HORY ::

CITY SKI má za sebou další perný víkend. Ještě nikdy V historii CITY SKI nevyjelo tolik busů na tolik světových stran najednou. Již v šest hodin ráno v sobotu vystartoval majitel CITY SKI Pavel Trčala se zájezdem do Rakouska. O hodinu později vystřelili dva autobusy na Klínovec se sympatickými instruktorkami Markétou Strnadlovou a Veronikou Vilímkovou. Ve stejnou dobu z Brna vyjel jeden bus směr Červená Voda a druhý směrem Dolní Morava s instruktory Petrem Komárkem a Tomášem Pánkem, který v neděli navíc vedl zájezd Kouty. Děkujeme všem klientům za přízeň, ale také všem instruktorům za jejich šikovnost a přívětivost. Klikněte na obrázek a prohlédněte si fotky na našem FB.

CITY SKI klienti skáčou radostí v areálu Skipark Červená Voda

:: PĚT ZÁJEZDŮ ZA VÍKEND A VŠUDE SUPER PODMÍNKY ::

Máme za sebou první víkend, kdy jsme v jeden den vyrazili simultánně na tři světové strany, prežili to ve zdraví, dobře si zalyžovali. V sobotu 12. ledna 2013 busy CITY SKI vyrazili zároveň do Krušných Hor, do Alp, Orlických hor a do pohoří Králický Sněžník. V neděli 13. ledna 2013 jsme si užili slunce a prašanu dvojzájezdě v Jeseníkách. Na Sedle byly tuny prašanu a v Koutech nás čekalo zdarma testování lyží, čehož jsme náramně využili. Tuto neděli jedeme opět, takže bookujte! Klikněte na obrázek a prohlédněte si fotky na našem FB.

CITY SKI Věra Valíčková v areálu Kouty

:: KDYŽ NA ČERVENÉ VODĚ PADALA VODA :: 06. 01. 2013 ::

Červená Voda nás dopoledne přivítala výbornou sjezdovkou a to i přesto, že okolní střediska měla na svazích trávu. Lyžování bylo dobré a svahy jsme měli pro sebe. Bohužel kolem oběda začalo pršet a sněžit. Naštěstí má přituhnout, tak snad příští víkend budeme jezdit na novém sněhu. Popřáli jsme taky hodně štěstí a zdraví našemu lyžaři par excellence Ondrovi Bankovi.

Ondra Bank a Pavel Trčala

:: CITY SKI SILVESTR 2012 BYLA NEJVYŠŠÍ PÁRTY ROKU ::

CITY SKI Silvestr 2012 v Krkonoších byl ještě vyšší, luxusnější, delší než loni. Vyrazili jsme z Brna odpoledne a večerní lyžování jsme si užili v Herlíkovicích. Poté jsme se přesunuli na luxus hotel Špindlerova Bouda, kde nás čekal bazén, vířivka, večeře, ohňostroj, živá hudba a párty až do rána! Pokud jste nemohli být s námi, klikněte na obrázek a podívejte se na fotky.

CITY SKI Silvestr 2012 Špindlerova Bouda

:: NOVÁ SJEZDOVKA NA ČERVENÉ VODĚ :: 30. 12. 2012 ::

Červená Voda nás v nové sezoně nadchla novou červenou sjezdovkou a top kvalitou služeb. Měli jsme také možnost setkat se s lyžařskou hvězdou par excellence, Olympijským vítězem Alešem Valentou. Resort byl nebývale plný, ale pojeďte s námi vyzkoušet novou sjezdovku v lednu, kdy davy opadnou. V neděli 6. ledna 2012 se koná speciální zájezd s módní přehlídkou.

CITY SKI Červená Voda 30 12 2012

:: STUHLECK V BLANKYTNĚ MODRÉM :: 29. 12. 2012 ::

Poslední CITY SKI trip roku 2012 z Brna na Stuhleck se vydařil zejména proto, že štýřané jihomoravanům nachystali luxusní podmínky na lyžování i snowboarding a do balíčku přihodili ještě famózní počasí. Po dnech bez slunce v Brně jsme zažili modro, modro a zase modro. Celý den. Co si přát víc? Snad jen dostavbu dálnice z Vídně do Brna, abychom to do Alp měli ještě rychlejší.

CITY SKI Stuhleck 29 12 2012

:: NOVÝ SNÍH NA KLÍNOVCI :: 28. 12. 2012 ::

Zatím nejlepší den lyžařské sezony. Nový sníh, perfektně upravené sjezdovky, nádherné zimní počasí a výborná parta CITY SKI. Pokud jste to propásli, přihlašte se co nejdříve na náš příští zájezd!

CITY SKI Klínovec 28 12 2012

:: ÚŽASNÁ OPENING AKCE NA DOLNÍ MORAVĚ :: 15. 12. 2012 ::

První letošní zájezd CITY SKI na Dolní Moravu potvrdil, že DM je pro lyžaře z Brna naprostá jednička. Dva plné autobusy natěšených lyžařů z Brna čekalo sice uplakané počasí, ale nikdo uplakaný nebyl, protože lyžování bylo dobré a následný koncert Monkey Business ještě lepší. Během Svátků pojedeme na DM celkem čtyřikrát, takže si jistě vyberete termín, který Vám bude vyhovovat.

Kateřina Hálová a Michaela Stehlíková na Dolní Moravě v prosinci 2012

:: PRVNÍ ZÁJEZD NA KLÍNOVEC VELKÝ ÚSPĚCH :: 09. 12. 2012 ::

Náš historicky první zájezd CITY SKI z Prahy byl velký úspěch a děkujeme všem lyžařkyním a snouboardelákům z Hlavního města za jejich přízeň. Klínovec nabídl nejlepší sněhové podmínky v ČR a my jsme toho řádně využili. Některé západoevropské účastníky jsme dokonce seznámili se sličnými východoevropskými účastnicemi. Těšíme se na příští víkend.

Bus CITY SKI na Klínovci v prosinci 2012

:: POŘÁDNÁ PÁRTY NA ZAHÁJENÍ SEZÓNY :: 06. 12. 2012 ::

V Praze i v Brně tento týden sněžilo, a tak bylo potřeba pořádně zapít zahájení lyžařské sezóny! Společně s naším strategickým partnerem pro týdenní pobyty v Alpách, firmou PUX TRAVEL, jsme nachystali promítání ski & snb videí, soutěže o lyžařské vybavení, seznamku a lyžařské tance. Po letní přestávce jsme rádi viděli známé tváře našich stálých klientů.

Pux Pub

:: ŽIJEME LEN RAZ V BRATISLAVE :: 18. 08. 2012 ::

V rytmu letošního letního superhitu ŽIJEME LEN RAZ jsme se vydali opět do Bratislavy, abychom lyžovali, wakeboardovali, surfovali, padali, pili vodu (dobrovolně i nedobrovolně), žrali písek (nedobrovolně) a vůbec celkově prožívali léto se vším všudy. Beach fotbal nás dorazil a kdo chtěl dostal autogram od Michala Viewegha při premiéře nového seriálu Svatá čtveřice.

Petr Berka a místní kráska při wakeboardingu v Bratislavě

:: SMOOTH RIDING NA ZLATÝCH PIESKOCH :: 04. 08. 2012 ::

Naše první srpnové vodní lyžování bylo naprosto úžasné díky bezvětří i dobré partě. Po akci na vodě jsme se přesunuli na pláž k Dunaji, kde jsme dali beach fotbal zápas. Kdo tuto hru nezkusil, ten neví, jaká je to makačka. Hráli jsme taky beach frisbee a speedminton. Na závěr majitel CITY SKI Pavel Trčala surfoval přímo na Dunaji.

Iva Dolejšová na startu svého prvního wakeboard pokusu

:: V BRATISLAVĚ JAKO V KARIBIKU :: 16. 06. 2012 ::

Máme za sebou krásný den v areálu WAKE LAKE Zlaté Piesky. Voda jako v Karibiku. Parta výborná. Nálada luxusní. Nový provozovatel nachystal extra atrakce a v rámci testování se majitel CITY SKI Pavel Trčala stal na chvíli létajícím mužem. Na příštím zájezdu budete mít tuto možnost i Vy!

Majitel CITY SKI Pavel Trčala se stal létajícím mužem v areálu WAKE LAKE Zlaté Piesky

:: CITY SKI VLAJKONOŠ OHŇOSTROJŮ :: 06. 06. 2012 ::

Během ohňostrojů Ignis Brunensis měl majitel CITY SKI Pavel Trčala tu čest stát se oficiálním vlajkonošem na vodní hladině Brněnské přehrady. Jízdy probíhaly před španělským, australským a čínským ohňostrojem. Děkujeme všem, kteří nám pomohli v realizaci. Pojeďte na vodní lyže se CITY SKI!

Majitel CITY SKI Pavel Trčala jako vlajkonoš ohňostrojů Ignis Brunensis

:: LUXUSNÍ ZAKONČENÍ SEZÓNY NA PRADĚDU :: 09. 04. 2012 ::

Na Velikonoční pondělí jsme vyrazili na nejvyšší horu Moravy. Přivítal nás nový prašan a modré nebe. Společně s relativnímm chladem z toho byly lyžařské podmínky srovnatelné se zimním lyžováním. Severní svahy měly výborný povrch až do odpoledních hodin. Kdo zůstal v Brně, mega ultra zaváhal.

Majitel CITY SKI Pavel Trčala na monoski pod vrcholem Pradědu

:: LYŽOVÁNÍ NA SEDLE VE SPODNÍM PRÁDLE :: 18. 03. 2012 ::

V neděli jsme se vydali na Červenohorské Sedlo a kdo zůstal v metropoli, ten zaváhal. Po ránu byly sjezdovky tvrdé a lyžování bylo výborné. Odpoledne někteří klienti CITY SKI jezdili ve spodním prádle! Majitel CITY SKI, Pavel Trčala dokonce navodil letní atmosféru, když naboso jezdil na kite surf prkně.

Lyžování ve spodním prádle

:: DOLNÍ MORAVA JAKO LEDOVEC :: 17. 03. 2012 ::

Pokud jste vždy chtěli zažít letní lyžování na ledovci, ale zdálo se Vám to nákladné či vzdálené, tak nyní jste měli tu šanci vyzkoušet si, jaké to je. Ráno výborné lyžování, odpoledne plnohodnotné opalování. Podívejte se na fotky:

Pavel Trčala na monoski ve středisku Dolní Morava

:: JARNÍ LYŽOVÁNÍ NA DOLNÍ MORAVĚ :: 03. & 04. 03. 2012 ::

První březnový víkend jsme strávili na Dolní Moravě a byla to dobrá volba. V sobotu jsme vypravili tři busy plné lyžařů natěšených na modrou oblohu! Počasí bylo krásné, dívky byly krásné, prostě celý den byl krásný. V neděli jsme měli na palubě mladé nadějné tenisty a atmosféra v autobuse byla zábavná a atmosféra v atmosféře byla opět slunečná. DM teď jezdí do 16:30, což nám dává extra půlhodinu na freeridy ve firnu! Podívejte se na fotky:

Pavel Trčala porcuje měkký jarní sníh na Dolní Moravě

:: BUS PLNÝ MANAŽERŮ TENTO ČTVRTEK :: 01. 03. 2012 ::

Prvního březnového dne jsme si vyrazili na hory s manažery renomované internetové firmy WDT. Tento zájezd byl obzvláště vhodný pro dívky zlatokopky. Nezadané slečny si vybraly z kvalitní nabídky vzdělaných a zajištěných lyžařů-manažerů. Klikněte na obrázek a vstupte do FB galerie:

Klienti CITY SKI na zájezdu manažerů firmy WDT

:: KRÁSNÉ VÝHLEDY, KRÁSNÉ SESTŘIČKY :: 22. 02. 2012 ::

Středeční výlet se zdravotními sestřičkami byl velmi populární. Bylo sice zataženo cely den, ale výhledy nejen na krajinu byly spektakulární! CITY SKI poprvé v historii vypravilo dvoupatrový bus! Po ukončení zájezdu následovala apres ski party v Cafe Podnebi. Podívejte se na fotky:

CITY SKI Zájezd se zdravotními sestřičkami

:: NA SEDLE V MLZE, ALE V DOBRÉ PARTĚ :: 18. 02. 2012 ::

CITY SKI má za sebou druhou SKI & DANCE akci, tentokrát na Červenohorském Sedle. Nebyla sice ideální viditelnost, ale lyžování, obzvláště to večerní bylo super. Klienti CITY SKI mají neuvěřitelnou výdrž. Celý den lyžují, pak si dají večerní lyžování, a pak mají ještě energii na diskotéku! Klikněte na obrázek a mrkněte na fotky:

CITY SKI akce SKI & DANCE na Červenohorském Sedle

:: SLUNCE, PRÁZDNÉ SJEZDOVKY, PRAŠAN :: 12. 02. 2012 ::

Dvě dvanáctky v datu znamenaly good luck pro účastníky zájezdu CITY SKI. Naprosto luxusní lyžování a snowboarding jak na Červenohorském Sedle, tak v Koutech. Ideální teploty, modrá obloha, prázdné sjezdovky a nakonec freeride v novém prašanu. Naše tři plné busy se vracely z hor s více než sto usměvavými lyžaři a prknaři. Klikněte na obrázek a mrkněte na fotky:

CITY SKI majitel Pavel Trčala před freeridem na Červenohorském Sedle

:: SAMÉ JEDNIČKY LYŽOVALY ZADARMO :: 09. 02. 2012 ::

Dolní Morava a Červená Voda měly během brněnských jarních prázdnin ideální podmínky. Teploty již nebyly tak mrazivé, ale pisty byly prázdné. V autobusech jsme měli mnoho školáků, kteřím mávali svými vysvědčeními se samými jedničkami a dožadovali se zájezdu zdarma. Všichni ho dostali! Klikněte na obrázek a mrkněte na fotky:

CITY SKI snowboard skupina na sjezdovce Červená Voda

:: VYHŘÍVANÁ SEDAČKA POMOHLA V MRAZECH :: 05. 02. 2012 ::

Červená Voda nás během extrémně nízkých teplot v neděli zachránila díky své vyhřívané čtyřsedačce s bublinou. Jízdou nahoru jsme dobíjeli naše tělesné nabíjecí baterky, abychom mohli zvládnout jízdu dolů. Naštěstí je svah Červené Vody na východ, takže nám k akumulaci tepla pomáhalo i sluníčko. Klikněte na obrázek a mrkněte na fotky:

CITY SKI snowboard skupina na sjezdovce Červená Voda

:: MRAZIVÉ ALE SLUNEČNÉ JESENÍKY :: 04. 02. 2012 ::

Na Čéháčku i v Koutech nás v sobotu čekaly luxusní sněhové podmínky a prázdné sjezdovky. Společný jmenovatel těchto jevů měl jméno mráz. Ten také zapříčinil poruchu autobusu. Avšak ten, kdo to vydržel, dobře si zajezdil, dobře se pobavil a poznal nové zahraniční kamarády. Velkou část autobusu totiž obsadili španělští studenti, a tak vedoucí zájezdu Pavel Trčala moderoval dvojjazyčně! Trip jsme zakončili seancí ve Finské Sauně a následnou párty. Klikněte na obrázek a mrkněte na fotky:

CITY SKI Španělská skupina

:: VEČERNÍ STUPAVA & APRES-SKI PARTY :: 02. 02. 2012 ::

První únovorý večer jsme se vydali na Stupavu. I přes mrazivé počasí jsme si užili super lyžování. Ohřáli jsme se následně na Apres Ski party v Cafe Podnebi. Večerní lyžování se CITY SKI, to je lepší než seriál v bedně! Klikněte na obrázek a mrkněte na fotky:

CITY SKI Večerní lyžování na Stupavě

:: FREERIDE NA ČERVENOHORSKÉM SEDLE :: 29. 01. 2012 ::

V neděli 29. 01. 2012 se konaly dva zájezdy CITY SKI. Jeden autobus navštívil Červenohorské Sedlo, druhý autobus navštívil Kouty. Na Sedle i v Koutech byla super lyžovačka. Střediska jsou od sebe ve freeridovatelné vzdálenosti, a tak se mohl vedoucí zájezdů Pavel Trčala operativně přesouvat, aby se osobně věnoval oběma skupinám. Nová čtyřsedačková lanovka na ČH již šlape a klienti CITY SKI byli velmi spokojení s lyžováním na Sedle za naši bezkonkurenční cenu BUS + SKIPAS = 600 Kč. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotogalerii ze dne 28. 01. 2012 z Červenohorského Sedla a z Koutů:

CITY SKI Freeride z Červenohorského Sedla

:: SUPER PODMÍNKY NA DOLNÍ MORAVĚ :: 28. 01. 2012 ::

Poslední lednový víkend vyšlo počasí naprosto ukázkově. Ne nadarmo odborníci popisují mrazivé zimní počasí s modrou oblohou jako nejlepší pro lidskou psychiku. Při pohledu na modrou oblohu a bílé hory, pryč jsou podzimní chmury! V sobotu 28. 01. 2012 se uskutečnil zájezd na Dolní Moravu, která nás přivítala perfektně upravenými sjezdovkami. Díky nízkým teplotám vydržely sjezdovky v top stavu až do odpoledních hodin. Na své si opět přišli i vyznavači freeridu, protože díky výšce sněhu je kolem sjezdových tratí dostatek volných terénů. Již třetí víkend po sobě jsme si užívali nového prašanu!Klikněte na obrázek a vstupte do fotogalerie ze dne 28. 01. 2012 z Dolní Moravy:

CITY SKI Klientka se učí snowboardovat na sjezdovce U Slona

:: CITY SKI KONDIČNÍ TRÉNINK & PARTY :: 25. 01. 2012 ::

Tým CITY SKI dosáhl vynikajících výsledků o víkendových závodech v Koutech. Avšak ne všichni účastníci zájezdu mají takovou kondičku jako například Michaela Boudová, reprezentantka CITY SKI v obřím slalomu. A proto jsme se rozhodli darovat klientům CITY SKI dárek ve formě společného kondičního cvičení. Rezervovali jsme tělocvičnu a první session proběhla ve středu 25. 01. 2012 v 18:00. Účast byla pro pro klienty CITY SKI zcela, úplně a naprosto ZDARMA. Věnovali jsme se stretchingu a posílení partií důležitých pro lyžování. Trénink proběhl v Tělocvičně pod Hradem na ulici Údolní 3 a byl následován párty v blízkém Cafe Podnebi na Údolní 5. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotogalerii ze cvičení a z párty:

CITY SKI Kondični trénink pro lyžováni a párty

:: KOUTY SKI & DANCE MARATHON :: 21. 01. 2012 ::

Úžasné zážitky na úžasné akci. Tento zájezd byl fenomenální. Nejprve jsme závodili v mezinárodním česko-polském závodě. Tým CITY SKI získal zlato a stříbro v kategorii VIP díky sourozenckému duu Pavel Trčala a Hana Robinson. Výborně reprezentoval shodou okolností také další sourozenecký pár Jura Bouda a Míša Boudová v kategorii OPEN. Někteří účastníci si s námi dali freeride z Dlouhých Strání. Večer jsme lyžovali na perfektně upraveném svahu a tancovali na baru Lyžárna. To vše dvanáct hodin v kuse. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotogalerii ze závodů, z freeridu, z diskotéky:

CITY SKI Kouty Ski & Dance Marathon

:: PRAŠANOVÝ ZÁJEZD NA STUHLECK :: 14. 01. 2012 ::

Komunita CITY SKI se vydala za lyžováním do zahraniční země alpské. Na parkovišti a v restauracích to sice vypadalo jako na výroční zasedani Rakousko-Uherského lyžařského spolku, ale díky sněžení sjezdovky plné nebyly. Všimněte si nového gay proudu CITY SKI - od tohoto zájezdu s námi jezdí i teplí monolyžaři. Mimochodem, opět jsme zachraňovali finské účastníky. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotogalerii z naší rakouské lyžovačky:

CITY SKI Stuhleck

:: ČERVENÁ VODA FASHION SHOW :: 07. 01. 2012 ::

Klienti CITY SKI zájezdu do střediska Červená Voda v sobotu 07. 01. 2012 měli tu možnost vidět FASHION SHOW na sněhu, včetně promenády v plavkách v podání profesionálních modelek i našich účastnic zájezdu. Perličkou dne byla záchrana finských účastníků zájezdu, kteří si dali freeride a skončili na druhé straně kopce v zapadlé sudetské vesničce. Díky pomoci místních obyvatel jsme Finy zachránili v Lanškrouně.

Klikněte na obrázek a podívejte se na fotky v naší fotogalerii:

CITY SKI Červená Voda Fashion Show

Účastnice týdne:
Účastnice týdne
Účastník týdne:
Účastník týdne
ZDARMA:

ČASOPIS SNOW
PUJČENÍ LYŽÍ
INSTRUKTOR
SEZNAMKA
ZÁBAVA
DRINK
POHOŘÍ:

KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK
ORLICKÉ HORY
KRUŠNÉ HORY
KRKONOŠE
JESENÍKY
KARPATY
BESKYDY
TATRY
ALPY
MORAVA:

VELKÉ MEZIŘÍČÍ
DOLNÍ MORAVA
ČERVENÁ VODA
NOVÉ MĚSTO
ČH SEDLO
NĚMČICKY
STUPAVA
KYČERKA
KARASÍN
KOUTY
BÍLÁ
ČECHY:

ČESKÁ TŘEBOVÁ
ROKYTNICE
HARRACHOV
KLÍNOVEC
JEŠTED
DEŠTNÉ
ŠPINDL
ŘÍČKY
RAKOUSKO:

NIEDERALPL
SEMMERING
LACKENHOF
STUHLECK
PRÄBICHL
HOCHKAR
SLOVENSKO:

TATRANSKÁ LOMNICA
MARTINSKÉ HOLE
ŠTRBSKÉ PLESO
JASNÁ CHOPOK
VELKÁ RACA
VRÁTNA
ITÁLIE:

PASSO TONALE
LIVIGNO
BORMIO
FRANCIE:

VAL THORENS
LES ARCS
RISOUL

VODNÍ LYŽOVÁNÍ:

BRATISLAVA
CHOMUTOV
OSTRAVA
VÍDEN