NEJVĚTŠÍ  POSKYTOVATEL JEDNODENNÍCH LYŽAŘSKÝCH ZÁJEZDŮ

:: CITY SKI ARCHIV ::

Tato sekce Archiv obsahuje pouze starší reporty. Reporty od podzimu roku 2017 až po aktuální reporty ze zimní lyžařské sezony 2016/2017 naleznete v rubrice Novinky.

:: POMÁHAJÍ, ABY OSTATNÍ MOHLI LYŽOVAT ::

Na Červenohorském Sedle je skvělé lyžování nejen pro nás, kteří můžeme krásu hor vidět. Pavel Trčala byl dojat nadšením lyžařských průvodců pro nevidomé a slabozraké lyžaře, kteří obětují vlastní lyžování a pomáhají, aby ostatní mohli lyžovat.

:: SNOWBOARDING V BRNĚ ::

Proč jezdit daleko na hory a platit za dopravu a skipas, když si můžete zajezdit na snowboardu přímo v Brně. Pavel Trčala testuje sjezdovky i freeridy po městě a místo lanovky používá MHD.

:: STUHLECK NABÍZÍ I FREERIDE ::

O víkendu může být v lyžařském středisku Stuhleck poněkud plno, a tak stojí za to prozkoumat freeridy. Pavel Trčala se kochá výhledy, vychutnává řízek, sjíždí jižní svahy a nakonec nachází prašan na severních svazích. Přihlašte se na zájezd na Stuhleck i Vy a zažijte devět set metrů převýšení!

:: KOUTY JEDOU NAPLNO ::

Lyžování v Koutech je aktuálně skvělé a v provozu jsou všechny sjezdovky, které si užívají jak brněnští, tak ostravští klienti. Checkujte víkendový report.

:: ZLOMENEJ BANÁN NA ČERVENÉ VODĚ ::

V lyžařském středisku Červená Voda potkal majitel CITY SKI Pavel Trčala sympatické snowboardistkyně z Vysočiny, které zlomily banán! Ale seznámil se také s lyžařkami pětatřicátnicemi, které mají styl!

:: KOKOSY NA SNĚHU NA DOLNÍ MORAVĚ ::

Minulý víkend se opravdu vydařil. Neděle na Dolní Moravě byla naprosto ukázková. Perfektně jsme si zalyžovali a zajezdili na snowboardu a také jsme učili učil brazilské účastníky zájezdu, kteří stáli poprvé v životě na sněhu. Tento víkend jedeme v pátek i v neděli.

:: BĚŽKAŘI VÍTÁNI ::

Letos jsou skvělé podmínky jak na sjezdovky, tak na běžky. Králický Sněžník je jednou z nejvyšších a také nejkrásnějších hor na celé Moravě. Když je pod Vámi pohled na moře nízké oblačnosti, tak je pobyt na vrcholu naprosto Boží. Na všechny zájezdy můžete za zvýhodněných podmínek vyrazit také jako běžkaři. Neváhejte!

:: NEJLEPŠÍ SEZONA ZA PĚT LET ::

Loni ani předloni to nebyla žádná hitparáda, ale letos je lyžování naprosto luxusní. A na zájezdy s námi jezdí také luxusní tuzexové účastnice, které by normálně lyžováním na moravských nebo českých horách pohrdaly, protože pro ně jsou dost dobré pouze Alpy. Podívejte se na excelentní podmínky na Červené Vodě a také na výběrové lyžařky z Newton College.

:: SEDLO JE LETOS VYLEPŠENÉ ::

Na Červenohorském Sedle postavili nový most, aby se lyžaři mohli pohodlně přesouvat mezi severními a jižními svahy. Most nás taky dost možná ale zachrání před nukleárním nebezpečím! Pavel Trčala popisuje středisko během sněžení. Pokud chcete vidět azuro, podívejte se na video o středisku Červenohorské Sedlo v sekci Střediska.

:: NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ ::

V životě Vás nemůže mrzet to, co jste zkusili, ale to, co jste nezkusili. Majitel CITY SKI Pavel Trčala si prvního ledna dal předsevzetí udělat každý den nové video. První díl je natočen v Karlově pod Pradědem v Jeseníkách. Ve videu můžete vidět odpojitelnou čtyřsedačku Karlovský Expres nebo taky kotvový vlek Kazmarka. Taky zjistíte, co znamená francouzský výraz après-ski. Odebírejte!

:: PRVNÍ ZIMNÍ DEN ::

Letos je konečně dobrá sezona! Již od začátku prosince 2016 Vás vozíme na hory o víkendech. A nyní přidáváme i termíny v týdnu. Během školních Vánočních prázdnin pojedeme každý den do některého z našich partnerských lyžařských středisek. Přihlašte se již dnes, abychom mohli termíny potvrzovat co nejdříve.

:: VÁNOCE A SILVESTR NA SNĚHU ::

Letos je konečně dobrá sezona! Již od začátku prosince 2016 Vás vozíme na hory o víkendech. A nyní přidáváme i termíny v týdnu. Během školních Vánočních prázdnin pojedeme každý den do některého z našich partnerských lyžařských středisek. Přihlašte se již dnes, abychom mohli termíny potvrzovat co nejdříve.

Dolní Morava Opening 2016

:: O VÍKENDU JEDEME NAPLNO ::

Druhý prosincový víkend jedeme naplno. Z Brna jsou potvrzeny zájezdy na Dolní Moravu i do Koutů a na Červenohorské Sedlo. Z Prahy vyrážíme do Špindlu, kde jsme byli již minulý víkend a bylo to skvělé. A potvrzen je i Klínovec. Klikněte na obrázek a podívejte se na galerii z minulé neděle.

Hana Robinson ve středisku Špindlerův Mlýn

:: ODSTARTOVALI JSME SEZONU V KARLOVĚ A VE ŠPINDLU ::

Letos jsme sezonu odstartovali již první víkend v prosinci. Z Brna jsme vyrazili do Karlova a z Prahy do Špindlu. Podmínky byly skvělé a obloha azurová. Ve všech ostatních střediscích intenzivně zasněžují a těší se na Vás druhý prosincový víkend! Buďte letos první na sněhu a rezervujte!

Stuhleck má nový sníh

:: STUHLECK HLÁSÍ VÝBORNÉ PODMÍNKY ::

Naše partnerské lyžařské středisko Stuhleck je provozu již dva týdny a nyní k umělému sněhu dostalo i vydatnou přírodní nadílku. Buďte letos první na horách. Do Štýrska se chystáme již tuto sobotu 3. prosince 2016. Přihlašte se ještě dnes.

Stuhleck má nový sníh

:: NOVÝ MOST NA SEDLE ::

Mekka moravského lyžování modernizuje! V našem oblíbeném středisku dokončili most, takže přecházení cesty s lyžemi v rukou je historií! Na Červenohorské Sedlo s námi můžete vyrazit z Brna, Ostravy, Wroclawi a Olomouce. První zájezdy jsou vypsány již na začátek prosince.

Nový most na Sedle

:: CHYSTÁME SE NA DOBROU SEZONU ::

Vypadá to, že nás čeká konečně dobrá sezona. Určitě počítejte s předvánočními zájezdy a to na naše hory i do zahraničí. Taky si udělejte volno na Silvestra, protože CITY SKI Silvestr je fenomenální a ještě nikdy jsme ho nezrušili a vždy jsme našli pistu, kde bylo dost sněhu. A propo, sníh byl na horách již na začátku října. Vydali jsme se ho hledat a našli jsme ho ve Vysokých Tatrách. Podívejte se na video.

:: SPORTOVNÍ POBYTY V ČERVNU U MOŘE ::

V červnu jsme pro Vás přichystali naše tradiční týdenní sportovní pobyty u moře. Budeme trénovat beach volejbal a beach tenis, kitesurfování a windsurfování, nebo třeba brusle a kolo na pěkných stezkách kolem moře. V nabídce máme Rimini s ubytováním a polopenzí v penzionu Del Vecchio nebo Gargano s ubytováním a vlastní stravou v apartmánech Parco del Sole. Bydlení je vždy nedaleko pláže. Pobyty jsou s dopravou autobusem.

Červen u moře 2016

:: SUPER VELIKONOCE NA SNĚHU A JEDEME DÁL ::

I když Vánoce byly na trávě, letošní Velikonoce nám to vynahradily. Jezdili jsme ve Špindlu, na Klínovci, na Semmeringu, na Stuhlecku, v Koutech, na Červenohorském Sedle i na Dolní Moravě. Na fotce vidíte luxusní manšestr a slunečné počasí, které jsme zažili v neděli pod Králickým Sněžníkem. První dubnový víkend budou ještě všechna naše partnerská střediska v provozu, tak neváhejte a vychutnejte sníh než roztaje!

Velikonoce na sněhu 2016

:: SLOW MOTION NA DOLNÍ MORAVĚ ::

Zatímco si její kamarádky hrají doma s Barbie a Kenem, statečná účastnice zájezdu Barča Šulová názorně předvádí slow motion náklon na černé sjezdovce na Dolní Moravě. Myslíme, že za pár let bude Barča vážnou kandidátkou na další reprezentantku CITY SKI v závodech s ČT Sport na vrchol. Jen tak dál!

:: ZIMA JE KONEČNĚ TADY ::

Pozdě, ale přece! Letošní zima na sebe nechala čekat, ale konečně je tady. Druhá polovina března přinese ochlazení se sněhovými srážkami. Vánoce jsme sice měli na blátě, ale Velikonoce budou na sněhu. Připravili jsme pro Vás na Velikonoce zájezdy u nás i v zahraničí. Dožeňte s námi letošní lyžařský deficit. Během velikonočních prázdnin pojedou naše busy někam na hory každý den.

Předpovědní mapa pro druhou polovinu března 2016

:: OPAKUJEME PROMO SEMMERING BUS + SKIPAS = 950 Kč ::

Pro velký zájem opakujeme příští víkend zájezd do Alp pod tisíc korun včetně dopravy a skipasu! Objevte středisko s tradicí Světového poháru v alpském lyžování a fenomenálními výhledy. Tento zájezd je za mega ultra akční cenu. Nikdy s nikým se na Semmering nedostanete tak levně. Z Brna jedeme v pátek 18. března 2016 a v neděli 20. března 2016. Vyhneme se tak exponované sobotě a budeme mít svahy jen pro sebe. Neváhejte ani minutu. Místa na tyto promo zájezdy limitována! Podívejte se na video, jak to Semmeringu vypadá.

:: VYPADNĚTE NA HORY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH ::

Na zájezdy jezdíme každý týden z mnoha měst, ale je již tradicí, že nejvíce výletů realizujeme o jarních prázdninách. Tento týden jsou prázdniny v Praze a počasí přeje lyžování, tak se máte na co těšit. Naše busy pojedou z Prahy někam na hory každý den.

Kamila Vítkovičová a Anička Janošková ve středisku Dolní Morava

:: LETNÍ BRIGÁDA ::

Je tady březen a to je nejvyšší čas začít plánovat letní brigádu. CITY SKI Vám nabízí možnost pracovat v oboru lyžařských zájezdů i v létě. Majitel firmy Pavel Trčala názorně ukazuje, jak probíhá taková stáž a popisuje pracovní podmínky včetně výšky ohodnocení. Poznáte lokaci letní brigády?

:: LAST MINUTE ZÁJEZDY DO ITÁLIE A FRANCIE ::

Jak jsme slibovali, tak se stalo! Máme tu last minute akce na zájezdy do Itálie a do Francie. Vyberte si v rubrice Rezervace. Všechny termíny jsou již potvrzeny. Avšak neváhejte, protože místa jsou limitovaná. Na obrázku vidíte prašan na ledovci Presena, na který se můžete také těšit, protože je zahrnut ve skipasu Adamello Ski na zájezdech na Passo Tonale. Tam jsou například volná místa v termínu na Velikonoce.

Pavel Trčala na ledovci Presena

:: REPORTÁŽ Z AKCE JUST RIDE NA DOLNÍ MORAVĚ ::

Byli jsme u toho, když se na Dolní Moravě konala akce JUST RIDE. Jedná se o putovní snowboard setkání pro všechny nadšence sněžných prken. V USA je počet lyžařů a snowboardistů cca půl na půl. U nás tolik vyznavačů SNB není, ale nechte se inspirovat a možná i Vy přesedláte. Podívejte se na naše zážitky z tohoto happeningu.

:: PADESÁT RŮŽÍ PRO BRNĚNSKÉ LYŽAŘKY ::

Na Valentýna dostali naši klienti šanci jet na hory úplně zadarmo. Stačilo, když jako pár udělali originální video, ve kterém řekli, proč se tak moc milují. Singl lyžaři nám řekli, co byste udělali proto, aby protějšek získali. Majitel CITY SKI Pavel Trčala například rozdal růže padesáti brněnským lyžařkám!

:: INSTRUKTORKA HANA ROBINSON VYHRÁLA NA JEŠTĚDU ::

Sníh na Ještědu přál týmu CITY SKI a naše instruktorka a více méně prezidentka CITY SKI Hana Robinson získala zlatou medaili v závodech S ČT SPORT na vrchol a postupuje tímto do finálového kempu ve Špindlu. Gratulujeme! Pokud chcete jezdit rychle a hezky jako HR, přihlašte se zájezd z Prahy a naše závodní hvězda se o Vás postará.

Hana Robinson vyhrává v závodech S ČT Sport na vrchol na Ještědu

:: VYZKOUŠEJTE STEZKU V OBLACÍCH NA DOLNÍ MORAVĚ ::

Ve středisku Dolní Morava, které je velmi oblíbeným cílem všech brněnských lyžařů, pro Vás připravili obrovskou dřevěnou procházku. Něco takového nemá v této části Evropy obdoby. Instruktorka CITY SKI Gabriela Škodová ji vyzkoušela a příště na tuto vyhlídku vezme i Vás.

Stezka v oblacích Dolní Morava

:: REPORTÁŽ ČESKÉ TELEVIZE O SJEZDOVCE V BRNĚ ::

O naše snahy vybudovat v Brně sjezdovku se zajímají brněnská i celostátní média. Články vyšly v Deníku Rovnost i v Blesku a iniciátor projektu SKI PRIGL a majitel CITY SKI Pavel Trčala představil tuto možnost v rozhovorech pro rádio Hády, rádio Krokodýl i pro Český Rozhlas. Nejnověji se o projekt zajímal redaktor České televize Petr Kotrla, který natočil reportáž pro pořad Dobré ráno. Pokud se chcete o možné sjezdovce v Brně dozvědět více, podívejte se na video a podepište petici na: www.skiprigl.cz

:: SROVNANÁ SJEZDOVKA U VRTULÍ VE STŘEDISKU KOUTY ::

V lyžařském středisku Kouty pro nás přes léto připravili překvapení. Narovnali sjezdovku U Vrtulí. Pokud si pamatujete, bývala na jednu nohu a nyní je od cesty dolů narovnaná. Tato pista má ideální sklon na carving a pocit z jízdy je nyní dokonalý!

:: KAŽDÝ PÁTEK Z PRAHY DO ZASNĚŽENÉHO ŠPINDLU ::

I když v Praze již sníh roztál, ve Špindlu je sněhu dostatek a my pořádáme zájezd do této horské mekky každý týden. Neváhejte a přihlašte se na tento pátek, kdy mají děti volno!

Ve Špindlu je sníh!

:: NOVOROČNÍ POSELSTVÍ PREZIDENTA CITY SPORTS ::

Prezident firmy CITY SPORTS Pavel Trčala se zamýšlí nad rokem 2015 a sdílí jeho vize pro rok 2016. Pavel popisuje úspěchy lyžařských zájezdů CITY SKI, ale i strastiplnou cestu při budování areálů pro vodní lyžování a wakeboarding CITY WAKE nebo pláže pro beach volejbal CITY BEACH. Vysvětluje také svou snahu postavit sjezdovku u Brna. Ke konci vzpomíná na zážitky, které tým zažil při natáčení surfařského seriálu v roce 2015.

:: SILVESTR JSME OSLAVILI V JESENÍKÁCH A SNÍH JE TU ::

Závěr roku jsme oslavili na luxusním manšestru v Karlově a Nový Rok jsme přivítali na vrcholu nejvyšší hory Moravy. Sníh je tady a my všem přejeme super lyžování v roce 2016! Všechna naše partnerská lyžařská střediska vyrábějí sníh a někde dokonce padá bílé zlato samo od sebe. Neváhejte a přihlašte se na vypsané termíny!

CITY SKI Silvestr 2015 Praděd

:: OTESTUJTE ŠESTISEDAČKU VE ŠPINDLU ::

Znáte to, děti někdy ve skříni najdou dárek nachystaný na Vánoce, ale protože ho chtějí hned, ukecají Ježíška a začnou dárek používat, ještě před Štědrým dnem. Přesně to se stalo ve Špindlu, kde dostali od tatranského Ježíška novou lanovku. Svatý Petr má tam nahoře konexe, tak šéfa přemluvil a lanovka už vozí lyžaře. Toto nejmodernější horské přepravní zařízení v celé ČR vás nadchne prostorností a pohodlím. Asi nemusíme připomínat, že pisty jsou skvěle připravené. Takže neváhejte a buďte jednimi z prvních lyžařů na nové šestisedačče. Jedeme již tuto neděli!

Nová lanovka Špindlerův Mlýn

:: ZÁJEZD ZDARMA NA KLÍNOVEC ODSTARTOVAL SEZONU ::

CITY SKI má pět let a oslavili jsme to zájezdem ZDARMA na Klínovec. Dokonce nám k tomu i svítilo sluníčko. Nový instruktor Jonáš Fidler představil své SNB umění a i Vy se na něho můžete těšit na našich zájezdech. Neváhejte a přihlašte se už na příští víkend! Klikněte na fotku a podívejte se, jak jsme se měli. Pozor, stejnou akci chystáme tento víkend pro lyžaře z Brna do střediska Kouty.

Jonáš Fidler při prvním ježdění na Klínovci prosinec 2015

:: SLAVÍME PĚT LET A VYPRAVUJEME ZÁJEZD ZDARMA ::

CITY SKI slaví pět let poskytování služeb pro lyžaře a snowboardisty. Přesně před pěti lety na začátku prosince 2010 vystartoval první autobus CITY SKI do tehdy zbrusu nového střediska Kouty. A proto pro Vás máme dárek! Z Brna můžete vyhrát zájezd symbolicky do střediska Kouty a z Prahy můžete jet zadarmo na Klínovec. Od nás dostanete dopravu a od středisek skipas. Nemusíte tak v tento narozeninový den vůbec utrácet. Jedinou podmínkou je natočit na mobil krátké video proč byste právě Vy měli dostat zájezd ZADARMO! Uploadujte ho na YouTube a vložte link do kolonky v přihlášce. Podívejte se na instruktážní video.

:: NOVÝ SNÍH NA KLÍNOVCI V POLOVINĚ ŘÍJNA ::

Krušné Hory se v polovině října 2015 dočkaly první nadílky. Sjezdovky jsou pod sněhem! Podle tajných agentů CITY SKI do spuštění lanovek a vleků na našich horách ještě nějaká doba zbývá, ale je nejvyšší čas zajistit si výbavu na zimu. Servisujte Vaše lyže, kupte si nové u našich partnerů, nebo si pořiďte zánovní od našich lyžařů v rubrice Bazar. Jako každý rok, CITY SKI Vás odveze hned v první den provozu lanovek na našich kopcích.

První sníh na Klínovci říjen 2015

:: KONČÍME LETNÍ LYŽAŘSKOU SEZONU ::

V září jsme ukončili vodní lyžování a wakeboarding, protože je už hold kosa. Těšte se s námi na vodní aktivity také příští rok, protože na rok 2016 pro Vás připravujeme hned několik novinek.

Zlaté Piesky se CITY SKI

:: VÍTÁME LETNÍ LYŽAŘSKOU SEZONU ::

Ještě nedávno jsme lyžovali na sněhu a nyní již startujeme na vodě. Nepropásněte šanci vyrazit s námi na zájezd na vodní lyžování a wakeboarding. Z Brna budeme jezdit do Pasohlávek, do Bratislavy, na Hlučín a nově také do maďarského Győru. Z Prahy Vás odvezeme do Chomutova nebo na nový vlek do Hradce Králové. Na zájezd si můžete vzít vlastní výbavu, nebo si můžete půjčit přímo ve středisku. Instruktor CITY SKI je na každém zájezdu zdarma! Sledujte rozpis zájezdů. Nové termíny přidáváme každý týden.

Vodní lyžování a wakeboarding Zlaté Piesky se CITY SKI

:: VELIKONOCE NA PRAŠANU A JEDEME DÁL ::

Je to paradox letošní zimy, ale o Velikonocích jsme si zajezdili nejlépe za celou sezonu. Lyžaři z Prahy si užili v sobotu azuro a krásně vypreparované pisty s novým sněhem na Klínovci. Brněnští nadšenci do klouzání po sněhu našli své eldorádo na Červenohorském Sedle. Přes den se ukázalo sluníčko i sněžení a po obědě jsme jezdili v třiceti centimetrech nového prašanu! V prázdném středisku. Takový luxus jsme letos ještě neměli! Klinkěte na obrázeka podívejte se na fotky. Teploty mají zůstat nízké až do víkendu, tak neváhejte a rezervujte již dnes.

Velikonoce na sněhu se CITY SKI

:: KONEC BŘEZNA NA NAŠICH HORÁCH NEZKLAMAL ::

Poslední březnový víkend vyjeli klienti CITY SKI z Brna i z Prahy. Moravští lyžaři se podívali Červenohorské Sedlo, kde modrá sjezdovka vydržela tvrdá až do odpoledne. Majitel CITY SKI Pavel Trčala zlatě reprezentoval v závodu v obřím slalomu Memoriálu Luďka Mause. Pražský bus vyrazil na Klínovec, kde sice nebyly závody, ale ukázalo se i slunce!

Oslava na Červenohorském Sedle

:: NOVÝ SNÍH UPROSTŘED BŘEZNA ::

V polovině března napadl v Jeseníkách nový sníh a Vy se můžete těšit na první jarní víkend, kdy chystáme jednodenní i dvoudenní výlet s oslavou tisíc metrů vysoko! Výborné podmínky jsou také stále ve středisku Stuhleck, kde jsme byli v sobotu a tento týden tam jedeme hned dvakrát! Pro pražské lyžaře doporučujeme Klínovec, kde se lyžuje až do výšky dvanáct set metrů nad mořem! Podívejte se na fotky na našich FB stránkách.

Nový sníh na Červenohorském Sedle

:: VÝBORNÉ JARNÍ LYŽOVÁNÍ V JESENÍKÁCH ::

MDŽ jsme oslavili jak se patří naprosto ideálním březnovým lyžováním. Kouty i Sedlo nám nabídly jedny z nejlepších lyžařských dnů sezony. Luxusní manšestr, prázdné sjezdovky, výborné počasí. Sezona zdaleka nekončí! Někteří vyrazili na hřebeny na běžkách. Jiní, jako Petr Ondrejech na obrázku, vychutnávali odstředivou sílu na sjezdovkách. Klikněte na fotku a podívejte se, jak jsme oslavili Mezinárodní den žen. Pozor 21. března 2015 pro Vás chystáme super zájezd s oslavou, živou hudbou, diskotékou a možností noclehu.

Petr Ondrejech na Červenohorském Sedle

:: POTKALI JSME SNB HVĚZDY NA DOLNÍ MORAVĚ ::

První březnový den zavítala na Dolní Moravu mezinárodní snowboardová elita. Mezi hvězdy klopených zatáček a prudkých skoků nechyběla ani Olympijská vítězka Eva Samková, která to všem náležitě ukázala. Pokud chcete na Dolní Moravě vyzkoušet trať na snowboardcross či skicross, máte šanci i nyní. Klikněte na fotku a podívejte se, jak jsme oslavili začátek března na DM.

Eva Samková a Pavel Trčala

:: ČERVENÁ VODA JEDE NA STO PROCENT ::

Na pomezí Olomouckého a Pardubického kraje fungují na plné obrátky. Na straně Červené Vody jedou obě dvě sjezdovky a snow park a na straně Čenkovic fungují dvě sjezdovky a nově i snow park u lanovky. Pokud Vás baví freestyle na prkně či na lyžích, máte možnost vyzkoušet dva parky! U toho můžete potkat krásné lyžařky. Klikněte na fotku a podívejte se, jaké jsme my potkali během brněnských jarních prázdnin.

Michaela Stehlíková ve Ski Parku Červená Voda

:: KOUTY MAJÍ NOVÝ SNOW PARK ::

V největším moravském středisku Kouty právě dokončili nový snow park. Skoky a slidery se nacházejí na horní sjezdovce U vrtulí, která je ve vysoké nadmořské výšce, takže zde můžete očekávat sníh až do jara. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotky z předposledního únorového víkendu v Koutech.

Pavel Trčala ve skiparku

:: POTRÉNUJTE SE SNOWBOARD INSTRUKTOREM ZDARMA ::

Zažijte suprovej snowboardovej den v suprovým resortu se suprovým instruktorem CITY SKI Pavlem Konopíkem! Pavel Vám nejen pomůže zdokonalit Váš styl na prkně, ale ještě Vás u toho zdokumentuje. Klikněte na foto a podívejte se, jak klienti jezdili s Pavlem v Rokytnici v polovině února.

Pavel Trčala v čerstvém prašanu

:: VŠECHNY AREÁLY JSOU ZASYPÁNY PRAŠANEM ::

Všechny naše areály mají nyní více sněhu, než za poslední dva roky dohromady. Uvítáte to zejména pokud máte rádi freeride. Podívejte se, jak hluboký sníh jsme zažili o víkendu například na Červenohorském Sedle. Klikněte na obrázek a navštivte nejnovější fotogalerii. Chcete to také zažít o víkendu? Rezervujte si místo již dnes!

Pavel Trčala v čerstvém prašanu

:: ČT SPORT NA VRCHOL A ZDARMA TESTOVÁNÍ NA DM ::

Nevíte, kam tento víkend na hory? Dolní Morava má pro Vás dva argumenty, abyste klikli právě na ni. Areál hostí 30. a 31. ledna 2015 populární podujetí s ČT Sport na vrchol. Vedle toho se také v resortu koná oblíbené testování lyží Atomic a Salomon. Jestli chcete soutěžit nebo zkoušet, přihlašte se na DM! A pokud jste na výzo dostali samé jedničky, pojedete v doprovodu rodičů zdarma! Napište prosím do kolonky "Samé jedničky".

S ČT SPORT NA VRCHOL

:: VÝBORNÉ LYŽOVÁNÍ NA VŠECH NAŠICH KOPCÍCH ::

Na našich horách aktuálně panují skvělé podmínky pro lyžování. Naši brněnští a ostravští lyžaři si v sobotu výborně zalyžovali na Seat promo akci v Koutech. Pražští snowboarďáci chytli slunečný den na Klínovci. V neděli brňáci šustili na DM a ČV a lyžníci na zájezdu z Prahy se dosyta vyřádili v trati na obří slalom v Rokytnici. Klikněte na fotku a podívejte se na dokumentaci z víkendu!

Pavel Trčala trénink obřího slalomu Rokytnice

:: JÁCHYMOVSKÁ LYŽAŘSKÁ REVOLUCE ::

To, co vyvolává nová sjezdovka Jáchymovská, je revoluce v orientaci lyžařů z Prahy a Plzně. Doposud totiž nikde v Krušných Horách neexistovalo nic tak dlouhého, širokého, členitého a s tak velkým převýšením, jako toto modro-červené svezení. Zatímco lyžaři z Prahy za velkými kopci museli na Sever, nyní mohou i na Západ. Obdobně, jezdci z Plzně vyráželi na Jih, ale nyní pojedou opačným směrem. Dříve se v Jáchymově hledal prach stříbrný, my sem nyní jezdíme hledat prach bílý. A to jak z Prahy, tak z Plzně. Klikněte na obrázek a uvídíte, jak to na Klínovci vypadalo v neděli.

CITY SKI Klínovec Jáchymovská

:: NAVŠTIVTE S NÁMI ČERVENOHORSKÉ SEDLO ::

Červenohorské Sedlo je klasika pro moravské lyžaře. Ale pozor, klasika modernizuje každým rokem! Na Sedle je nyní čtyřsedačka a zasněžování! Asi Vám nemusíme představovat nádherné výhledy na Jeseníky a výhodnou startovací polohu pro hřebenové tůry. Pokud jste na Sedlo jezdili za mlada, určitě se sem rádi vrátíte a objevíte modernizaci tohoto střediska. Jsou tu super podmínky pro závodní a sportovní lyžaře, ale i pro rodiny a začátečníky. Čéháčko nabízí také skvělé freeride možnosti. Podívejte se na naše nové video.

:: VYZKOUŠELI JSME SÁŇKY V KOUTECH ::

Slyšeli jste o velkém středisku Kouty a chtěli byste se tam podívat? Avšak možná nelyžujete a nevíte, co byste tam dělali? Vydejte se na tůru a uvidíte větrné a vodní elektrárny. Nebo vyzkoušejte sáňky! Majitel CITY SKI Pavel Trčala pro Vás otestoval tříkilometrovou trasu od horní stanice až dolů do údolí. Je to fakt nářez!

:: SJEZDOVKA NA SLAMNÍK JE V PROVOZU ::

Vsadíme se, že v této sezoně bude jednou z nejlepších sjezdovek pista na Slamník. Ve spojení se starou dobrou červenou sjezdovkou na Dolní Moravě získáte sjezd s úctyhodným převýšením téměř pět set metrů. A to už je jak ve Špindlu! Výborný sklon, členitost, nádherné výhledy do otevřené krajiny. Klikněte na obrázek a uvídíte, jak to pod Slamníkem vypadalo v neděli.

CITY SKI Dolní Morava Slamník

:: FENOMENÁLNÍ SILVESTR V JESENÍKÁCH ::

A máme za sebou další super silvestrovskou akci. Tak jako minulý, před-minulý, před-před-minulý i vpřed-vzad-vpřed-minulý rok, jsme se na Silvestra vydali na hory. Zalyžovali jsme, povečeřeli jsme, zapařili jsme, zatancovali a nechyběl ani novoroční sjezd. Podívejte se, jak jsme slavili příchod Nového Roku ve ski areálu Ski Příčná Zlaté Hory. Stačí kliknout na obrázek.

CITY SKI Silvestr Zlaté Hory

:: PLNÝ PROVOZ VE VŠECH STŘEDISCÍCH ::

Nejlepší lyžování je v ČR aktuálně na Klínovci, kde napadlo nejvíce sněhu. Po Vánocích jsme navštívili také Stuhleck v Rakousku a Kouty na Moravě. Všude se jezdí a je výborné lyžování. Pokud nevěříte, klikněte na obrázek a podívejte se, jaký jsme měli luxusní nový prašan před Silvestrem v Koutech.

CITY SKI Červená Voda Kouty

:: VÝBORNÉ LYŽOVÁNÍ NA NAŠICH HORÁCH ::

Ještě před Vánocemi jsme byli lyžovat z Prahy na Klínovci a z Brna na Červené Vodě. Zatímco jinde lanovky stály, my jsme vesele lyžovali. Po Vánocích navíc na horách napadl nový sníh a další střediska otevřela. Pokud nevěříte, klikněte na obrázek a podívejte se, jaký jsme měli luxusní manšestr na Červené Vodě. Ti, kteří přijeli z Brna, nemohli uvěřit.

CITY SKI Červená Voda Advent 2014

:: NOVÉ VIDEO JAK SE STÁT LYŽAŘEM ::

Chtěli byste se stát lyžařem nebo lyžařkou, ale nevíte, jak na to? V novém instruktážním videu Vás majitel CITY SKI Pavel Trčala provede celým procesem krok za krokem. Dozvíte se, jak se rozhodnout pro správné lyže a oblečení, jak trénovat před odjezdem na hory, jak správně voskovat. Pavel Vám také pomůže vybrat středisko a poradí Vám různé způsoby dopravy. Popíše Vám také, co dělat, když napadne prašan. Pokud chcete, aby sněžilo, tak sdílejte tohle video.

:: SNÍH NA PRADĚDU JAKO PŘEDZVĚST DOBRÉ SEZONY ::

Jeseníky se na konci října 2014 dočkaly první nadílky. V polohách nad 1200 metrů sněžilo a na Pradědu leží bílý koberec. Podle tajných agentů CITY SKI do spuštění lanovek a vleků na našich horách ještě nějaká doba zbývá, ale je nejvyšší čas zajistit si výbavu na zimu. Servisujte Vaše lyže, kupte si nové u našich partnerů, nebo si pořiďte zánovní od našich lyžařů v rubrice Bazar. Jako každý rok, CITY SKI Vás odveze hned v první den provozu lanovek na našich kopcích.

První sníh na Pradědu říjen 2014

:: AQUAPARK A VODNÍ LYŽOVÁNÍ PRO ŠKOLY A PRO FIRMY ::

Přes léto jsme jako exkluzivní partner areálu na vodní lyžování a wakeboarding WAKE MERKUR a vodního světa AQUALAND MORAVIA vozili školy i firmy na Mušov. I příští rok se můžete těšit na balíčky s vodním lyžováním, wakeboardingem, půjčením výbavy a instruktáží. Pro firmy je možnost den zakončit ve vinném sklípku. Pokud má Vaše třída nebo Váš pracovní kolektiv zájem o tento super sportovně zábavný den, kontaktujte nás již dnes.

Iva Dolejšová Wakeboarding

:: TÝDEN SLUNCE A PRAŠANU V ITÁLII ::

Máme za sebou super týden plný slunce a prašanu v italských Dolomitech. Lyžovali jsme ve střediscích Passo Tonale, Ponte di Legno, Marilleva Folgarida, Madonna di Campiglio. A někteří narozeninový oslavenci dokonce lyžovali a surfovali během jednoho dne! Až příště pojede CITY SKI do Itálie, neseďte doma! Klikněte na obrázek a podívejte se na fotky.

Pavel Trčala freeride ledovec Presena

:: ZASEKNUTEJ NA LANOVCE :: STUHLECK ::

Asi každý lyžař sní o tom, že jednou zůstane zaseknutej v kabince s krásnou lyžařkou. Pavel Trčala byl vedoucím zájezdu CITY SKI do střediska Stuhleck, kde na lanovku spadl strom. Pavel si vyseděl dvě hodiny na sedačce patnáct metrů nad zemí než se k němu dostali s lanem a úvazkem. Dlouhou chvíli si krátil autentickou videoreportáží. Naštěstí to nedopadlo tak strašidelně jako v americkém filmu Frozen a záchránáři dostali všechny lyžaře dolů ještě před setměním. Díky.

:: ČTYŘI METRY SNĚHU A AZURO VE SLOVINSKU ::

Pro Slovinsko jsme si nemohli vybrat lepší načasovaní. Nový sníh, někde až čtyři metry, a po dlouhé době naprosto slunečné počasí. Střediska Krvavec i Vogel nás nadchly svou vysokohorskou krásou s dechberoucími výhledy. Pokud chcete tyto krásy vidět také, máte šanci. Do Slovinska chystáme letos ještě zájezd ke konci března a v dubnu. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotky z víkendu.

Pavel Trčala jako v songu Fly me to the Moon ve slovinském areálu Krvavec

:: SOUTĚŽ O ZÁJEZD ZDARMA PRO ŽENY K MDŽ ::

Pokud jste žena, tak jsme pro Vás na Váš svátek připravili možnost vyhrát zájezd zdarma! Zúčastnit se může každá žena starší osmnácti let. Vybraná lyžařka dostane dopravu, skipas, instruktora a půjčení lyží. Stačí natočit zajímavé video, ve kterém se představíte a řeknete, proč právě Vy byste měla lyžovat zadarmo. Ve videu musí být vidět lyže a nesmíte v něm být nahá, abychom ho mohli zveřejnit. Na začátku a na konci videa musí být logo CITY SKI. YouTube link Vašeho videa nám pošlete na: info@cityski.cz

Soutěž o zájezd zdarma pro všechny ženy k MDŽ

:: JARNÍ V LYŽOVÁNÍ NA MORAVĚ, V RAKOUSKU, V ČECHÁCH ::

Autobusy CITY SKI vyrazily o prvním březnovém víkendu do Krkonoš, do Orlických Hor, na Králický Sněžník i do Alp a všude jsme měli špičkové jarní lyžování. I když ve městech sníh není, na horách se pořád dobře lyžuje. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotky z víkendu.

Pavel Trčala užívá jarní snowboarding ve středisku Červená Voda

:: OD BŘEZNA JEZDÍME DO ŠPINDLU I V SOBOTU A V NEDĚLI ::

Pozor, máme pro Vás novinku! Chcete si zalyžovat v našem top středisku, ale máte čas jen o víkendu? CITY SKI a Ski Areál Špindlerův Mlýn pro Vás připravili nyní balíčky i na víkendové lyžování. Autobus CITY SKI startuje klasicky v sedm z Palmovky a ve Špindlu je za dvě hodiny. Lyžovat můžete na Hromovce, ve Svatém Petru i na Medvědíně. Bookujte co nejdříve, jarní lyžování volá!

:: HLEDEJTE CITY SKI NA OLYMPIÁDĚ A VYHRAJTE ZÁJEZD! ::

Budete fandit Ondrovi Bankovi v televizi? Dívejte se pořádně a můžete u toho vyhrát zájezd na hory se CITY SKI. Majitel CITY SKI Pavel Trčala odlétá jako ski reportér na Olympiádu a CITY SKI banner bude s ním. Pokud uvidíte Pavla nebo banner CITY SKI v televizi, stačí obrazovku včetně Vaší televize vyfotit Vašim mobilem a máte šanci vyhrát zájezd. Pozor, Pavel a banner nebudou jen u lyžování, ale možná také u jiných sportů. Sledujte pozorně a možná zájezd vyhrajete právě Vy! Přejeme Vám krásné sledování Olympiády.

Rosa Khutor

:: ZA VÝZO NA HORY ::

Dětem právě ve škole paní učitelky rozdaly vysvědčení. Dejte jim odměnu za jejich školní úsilí a vezměte je na hory. Sobě dejte dárek tím, že nebudete muset řídit a necháte se pro změnu odvézt. CITY SKI Vám dá ještě další dárek ve formě instruktora zdarma a to pro Vás i Vaše děti. Autobusy CITY SKI jedou tento víkend z Prahy, z Brna, z Ostravy a to v pátek, v sobotu, v neděli. Bookujte místa pro Vás a Vaše děti v rubrice Rezervace.

Za výzo na hory

:: ZIMNÍ LYŽOVÁNÍ PRO KLIENTY OD PRAHY PO OSTRAVU ::

Máme za sebou víkend plný kvalitního lyžování v opravdových zimních podmínkách. V sobotu jsme vyvezli klienty z Prahy na Klínovec a z Brna do Koutů. V neděli jsme si dali dtto a ještě jsme k tomu přidali bus z Ostravy, který byl plný Erasmus studentů. Premiérově jsme učili lyžovat občany zeměkoule, kteří pocházejí od rovníku, kteří statečně zvládali nízké teploty! Majitel CITY SKI Pavel Trčala si takto užíval nový sníh v Koutech a profi fotograf a náš ostravský instruktor Pavel Chytřinský byl u toho. Klikněte na fotografii a podívejte se na více fotek z víkendu.

Pavel Trčala užívá nový sníh ve středisku Kouty

:: ZÁJEZDY Z UHERSKÉHO HRADIŠTĚ A ZE ZLÍNA ::

POZOR! O kvalitě služeb CITY SKI se doslechli i ti nejmoravštější ze všech Moravanů, tedy lyžaři z Uherského Hradiště. Ano, technicky, téměř všichni občané Československa, jižního Polska a severního Maďarska jsou potomci Velké Moravy. Avšak lyžaři z okolí Uherského Hradiště jsou ti nejlepšejší, protože právě tam je sídlo této říše. Pro zajímavost si přečtěte naši rubriku Seznamka, kde tento původ obzvláště chválíme. A šanci dostanou i jejich zlínští bratranci, kteří jsou pro změnu potomkové těch nejpodnikavějších ze všech podnikavých. Pokud máte kámoše v UH, nebo ve Zlíně, řekněte jim o CITY SKI.

Velká Morava

:: KONEČNĚ NOVÝ SNÍH NA NAŠICH HORÁCH ::

Po týdnech čekání bohové hor vyslyšeli Vaše a naše modlitby a poslali sníh na naše hory. Díky své poloze je Klínovec tradičně prvním střediskem, který schytá západní frontální příděl. Zimní atmosféra v Krušných Horách je tedy dokonalá a my vypisujeme o víkendu dokonce několik zájezdů. Klikněte na obrázek níže a podívejte se na aktuální webkameru. Ale i na Moravě můžete opět vytáhnout lyže ze sklepa! Červená Voda, Dolní Morava i Kouty zasněžují a v sobotu 25. ledna 2014 a v neděli 26. ledna 2014 lyžujeme.

Nový sníh na Klínovci

:: MÁME ZA SEBOU FENOMENÁLNÍ SILVESTR 2013 ::

Silvestr 2013 je historie. Z Brna a z Ostravy jsme vyrazili na nejdelší moravskou osvětlenou sjezdovku ve ski areálu Kopřivná. A Jeseníky nám poskytly aktuálně nejlepší možné lyžování. Krásná pista, žádné davy. Vedle toho jsme jedli, pili, tancovali. Třešničkou byl Novoroční sjezd po čistém manšestru přesně o půlnoci. Pokud jste se nezúčastnili, podívejte se na fotky, abyste viděli, o co jste přišli! Klikněte na obrázek pro otevření fotogalerie.

CITY SKI Silvestr Kopřivná

:: MINULÝ VÍKEND JSME LUXUSNĚ LYŽOVALI NAD MRAKY ::

Na našich horách se lyžuje a klienti CITY SKI o víkendu vyzkoušeli sjezdovky v pohořích Krkonoše, Králický Sněžník a Jeseníky. V pátek se instruktorky CITY SKI Hana Robinson a Barbora Kovaříková vydaly s klienty do Špindlerova Mlýna, v sobotu Aleš Němčanský vzal brněnské lyžaře na Dolní Moravu a v neděli Pavel Trčala ukázal klientům novou modrou sjezdovku v Koutech. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotogalerie z krásného lyžování nad inverzí.

Pavel Trčala před Králickým Sněžníkem

:: VYHREJTE ZÁJEZD V NAŠÍ PŘEDVÁNOČNÍ KAMPAŇI ::

Během Adventu pracujeme na naší předvánoční kampaňi. Naše instruktory můžete potkat na koncertech, Vánočních trzích, nebo při nákupu dárků od Plzně po Ostravu. Když budete na pravém místě v pravý čas, vyhrajete zájezd ZDARMA! Klikněte na obrázek a přistanete na našich FB stránkách, kde můžete naši kampaň sledovat krok za krokem.

CITY SKI Instruktorka Lucie Hofmannová

:: VÝBĚR NOVÝCH INSTRUKTORŮ CITY SKI ::

Během podzimu jsme vybírali nové instruktory CITY SKI a nábor stále pokračuje. Pokud máte zájem lyžovat celou sezonu zadarmo a poznat při tom spoustu nových ski kamarádů a ka-má-rádek, tak se přihlašte na job snů se CITY SKI zde: www.citysports.cz/job

Výber nových instruktorů CITY SKI

:: SVATOMARTINSKÁ HUSA PRO CITY SKI LYŽAŘE ::

Svatý Martin letos nepřijel na bílém koni, ale lyžařská rodina CITY SKI - tedy naši instruktoři a klienti společně přivítali zimu speciální akcí, při které jsme se modlili za sníh, obětovali husy a následně je pojídali!

Svatomartinská Husa pro lyžaře CITY SKI

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V PRAZE :: NÁPLAVKA ::

V rámci akce Apres Ski Praha byl pro návštěvníky přichystán pokus o rekord. Majitel firmy CITY SKI a městský lyžař Pavel Trčala se pokusil lyžovat na sněhu i na vodě během jedné jízdy. Pavel umí lyžovat na sněhu i na vodě, ale během jedné jízdy to ještě nezkoušel. Aby byl jeho pokus autentický, tento bláznivý lyžařský kousek před akcí netrénoval. Záludné nebylo jen převýšení mezi sněhem a vodní hladinou, ale také samotná jízda po vodě na těžkých lyžích na sníh s klasickým vázáním a kovovými hranami. Podívejte se na video, jak pokus o rekord dopadl.

V rámci rekordu jste mohli vyhrát zájezd na hory. Ti, kteří správně tipovali, že se Pavlovi podaří rekord na první pokus, byli zařazeni do slosování. V online hlasování byla vylosována Marie Dobešová, která vyhrává zájezd z Brna. Přímo na místě byla vybrána Kristýna Komínková, která si pojede se CITY SKI zalyžovat z Prahy.

:: SCOTT TEST VÍKEND DOLNÍ MORAVA :: 05. AŽ 06. 10. 2013 ::

První víkend v říjnu jsme pro Vás ve spolupráci se značkou SCOTT připravili speciální testovací víkend. Poznali jsme nový region, nové bike kamarády, podívali jsme se, co je na Dolní Moravě nového před nadcházející sezonou. Vyzkoušeli jsme kvality kol SCOTT v pořádných terénech a úžasné scenérii kraje pod Králickým Sněžníkem. Klikněte na obrázek a navštivte náš FB uvidíte fotky z akce.

Kola SCOTT na horách

:: PRVNÍ SNÍH NA SNĚŽCE JIŽ V POLOVINĚ ZÁŘÍ ::

Krkonoše se v úterý 17. září 2013 dočkaly prvního sněhu. V polohách nad 1300 metrů sněžilo a na Sněžce dokonce postavili prvního sněhuláka. Agenti CITY SKI zatím nikde na našich horách nezaznamenali lyžaře sjíždějící svahy, ale sezona je již za rohem. Podle domorodců žijících v horách má letos zima přijít brzy. Odhadují tak dle zvěře, která schází z hor již nyní. Máme se tedy na co těšit! Servisujte lyže, pilujte kondičku a těšte se. Jako každý rok, CITY SKI Vás odveze hned v první den provozu lanovek.

První sníh na Sněžce

:: BEACH AND SUMMER CAMPY V ZÁŘÍ ::

Stejně jako vloni, i letos jsme pro vás připravili letní tréningové campy se zaměřením na volejbal a surfování. Ale nemuseli jste makat a plácat do balonů. I Ti, kteří se chtěli válet na pláži a dívat se, jak ostatní sportují, si přišli na své. Ale Ti, kteří potrénovali, budou v lepší kondici na nadcházející lyžařskou sezonu. A ta prý má letos přijít brzy!

Pavel Trčala a jeho entourage na pláži v Rimini

:: LÉTO JE LETOS SKVĚLÉ, TAK LYŽUJTE! ::

Léto je letos opravdu fenomenální a pokud máte rádi vodní sporty, určitě si přijdete na své. My Vás můžeme vzít na vodní lyžování a wakeboarding. A jezdíme i v srpnu a v září. Sledujte web pro aktuálně vypsané termíny. Naše busy jezdí z Brna do Bratislavy nebo do Ostravy a z Prahy do Chomutova na celodenní výlety. Z Brna jezdíme ve všední dny také na Mušov. Všechny zájezdy obsahují dopravu, skipas a půjčení vybavení na vodní lyžování nebo na wakeboarding. Po vodě se kloužeme většinou dvě až tři hodiny, a pak se vydáme na cyklistické stezky na bruslích nebo na kolech. Pro inspiraci se podívejte na naše předchozí zájezdy. Klikněte na fotku a podívejte se jaké to bylo například vloni v Bratislavě.

Iva Dolejšová na startu svého prvního wakeboard pokusu

:: NA KLÍNOVCI SNĚŽÍ V KVĚTNU :: 26. 05. 2013 ::

Na Klínovci je nový prašan a pokud to tak půjde dál, tak pro vás CITY SKI nachystá speciální letní zájezd v sobotu 8. června 2012 v rámci našeho výletu na vodní lyžování do Chomutova. Vzhledem k počasí musíme být flexibilní a připravíme se na lyžování na sněhu i na vodě. Když bude dost sněhu, budeme lyžovat na Klínovci, když bude teplo, zastavíme pod kopcem v Chomutově a budeme provozovat vodní lyžování a wakeboarding.

Nový sníh na Klínovci v květnu 2013

:: ZAKONČENÍ SEZÓNY NA PRADĚDU :: 28. 04. 2013 ::

Jaro je tady a Vy ještě nemáte přítele či přítelkyni, abyste mohli uskutečnit prvomájový polibek? Chcete spřízněnou duši, která miluje lyžování stejně jako Vy? Využijte poslední šance letošní lyžařské sezony a najděte si partnera lyžaře či lyžařku v komunitě CITY SKI. Poslední dubnová neděle na Moravském ledovci, to je prostě lyžařská klasika a navíc romantika. Kdo zůstane sedět doma v metropoli, ten je übertrapnej! Klikněte na fotku a podívejte se jaké jsme měli počasí při ukončení sezony loni.

Majitel CITY SKI Pavel Trčala na monoski pod vrcholem Pradědu

:: ZIMNÍ PODMÍNKY VE FRANCOUZSKÝCH ALPÁCH ::

Tým CITY SKI s zúčastnil expedice do velkých hor a byl přivítán neuvěřitelnými zimními podmínkami i v polovině dubna! Slunce, mráz, prašan. To vše připomínalo spíše únor, nežli duben. Cestou zpět nás čekalo naopak letní počasí v Itáliii u jezera Lago di Como. Někteří účastníci zájezdu se dokonce koupali! Klikněte na obrázek a podívejte se na fotogalerii.

Pavel Trčala a Aleš Němčanský u jezera Lago di Como

:: VELIKONOCE NA SNĚHU A JEDEME DÁL ::

Na moravských a českých horách aktuálně panují nejlepší podmínky v sezoně. O Velikonocích sněžilo a lyžování a snowboarding je naprosto v zimních podmínkách s čerstvým sněhem a sluncem. Některá střediska protáhla sezonu až do poloviny dubna, takže CITY SKI jede dál a to o víkendech i v týdnu. Podívejte se, jak jsme si super zajezdili například na Velikonoční Pondělí na Červené Vodě. Majitel CITY SKI a lyžař Pavel Trčala dokonce neodolal prašanovému pokušení a nazul snowboard!

Pavel Trčala na snowboardu ve středisku Červená Voda

:: ZÁVODNÍ TÝM CITY SKI VÝBORNĚ REPREZENTOVAL ::

Závodní tým CITY SKI má za sebou vydařený víkend. V pátek 22. března 2013 instruktorka a reprezentantka CITY SKI Barbora Kovaříková prokázala svou letošní excelentní formu a stala se absolutní vítězkou v závodech ČT Sport na vrchol. Báře gratulujeme a přejeme ji hodně úspěchů do její budoucí lyžařské kariéry, která se ji tímto otevírá. V sobotu 23. března 2013 majitel CITY SKI Pavel Trčala získal bronzovou medaili v závodě Mistrovství České republiky Masters A1 v obřím slalomu. Bára i Pavel Vám rádi vylepší také Váš styl a to zcela zdarma na zájezdech CITY SKI.

Závodní tým CITY SKI tento víkend výborně reprezentoval

:: NEJLEPŠÍ POČASÍ A SNÍH O MINULÉM VÍKENDU ::

V sobotu 16. března 2013 jsme měli zájezd z Prahy do Rokytnice a ti, kteří zůstali v Praze, udělali mega chybu! Krkonoše nás přivítaly prašanem a modrou oblohou. V areálu probíhaly závody v telemarku a také testování telemark výbavy. Kdo vyzkoušel, byl nadšen. Na Dolní Moravu jsme měli speciální RETRO zájezd z Brna a byl to opravdový návrat do minulosti. Lyžaři měli dobové ski i dobové hadry a některým to opravdu slušelo. V neděli z Prahy na Klínovec i z Brna na Dolní Moravu bylo naprosto nej lyžování se spoustou slunce, nového sněhu a bez davů. Takto bychom si to přáli ještě měsíc!

Retro akce na Dolní Moravě se zájezdem CITY SKI

:: NEVIDITELNÉ ZÁJEZDY DRUHÝ VÍKEND V BŘEZNU ::

V sobotu 9. března 2013 a v neděli 10. března 2013 jsme měli zájezdy do moravských i českých hor, ale kvůli mlze nikdo nic neviděl, takže vlastně ani nevíme, kde jsme to byli lyžovat. Fotky ze všech středisek vypadají úplně stejně - lyžař a za ním mlha mlhoucí. Ale pěkné výhledy se nakonec našly v autobuse na krásné účastnice zájezdu. Tyto půvabné dívky nejsou žádné herečky z amerického seriálu, které nikdy neuvidíte v reálu. Jsou to opravdové lyžařky, se kterými se můžete potkat na lanovce nebo v autobuse CITY SKI.

Krasne ucastnice zajezdu CITY SKI

:: PRVNÍ VÍKEND V BŘEZNU BYLY NEJ ZÁJEZDY V SEZONĚ ::

V sobotu 2. března 2013 se v Rokytnici nad Jizerou konala speciální akce s testováním nových modelů vozů Škoda a koncertem skupiny NIGHTWORK. Sobota v Rokytnici nám vynahradila všechny ty zimní víkendy bez slunce. Podmínky na lyžování byly naprosto luxusní a majitel CITY SKI Pavel Trčala měl takovou radost, že dokonce levitoval nad areálem. Viz foto. Obdobná situace byla také na Klínovci, na Dolní Moravě a na Červené Vodě. Tento víkend ještě nechte kolo ve sklepě a vychutnejte si výborné podmínky na horách se CITY SKI.

CITY SKI majitel Pavel Trčala levituje radostí nad areálem Rokytnice

:: ROKYTNICE TOP LYŽOVÁNÍ VE STŘEDNÍ EVROPĚ ::

Nově nabízíme zájezdy do Rokytnice a není to náhodou. Toto středisko hraje první housle v rámci ČR hned v několika kategoriích. Zaprvé, má nejvyšší a nejdelší lanovku. Zadruhé, má nejdelší sjezdovku. Zatřetí, a co je pro lyžaře nejpodstatnější, nabízí u nás nejvyšší převýšení. Časopis TÝDEN dokonce vybral Rokytnici jako nejlepší lyžování mezi českými, moravskými, polskými a slovenskými středisky.

Skiareál Rokytnice nad Jizerou

:: ZÁVODNICE CITY SKI V CAMPU S ČT SPORT NA VRCHOL ::

Mnoho našich klientů se zúčastnilo našich specielních zájezdů na Dolní Moravu, aby si zazávodili v programu S ČT SPORT Na vrchol. CITY SKI sponzoruje nadějné jezdce v tomto výborném programu pro amatérské lyžaře a máme ohromnou radost, že naše reprezentantka a CITY SKI instruktorka Barbora Kovaříková se probojovala do tréningového campu. Báro, gratulujeme!

ČT SPORT Na vrchol

:: SERIÁL KDO MAŽE TEN JEDE :: SJEZDOVÉ LYŽE ::

V novém seriálu CITY SKI Vám přinášíme instruktážní manuál, jak správně mazat. V první epizodě se věnujeme mazání sjezdových lyží. Reprezentantka CITY SKI Barbora Kovaříková potřebuje namazat lyže na závody, ale musí se učit na zkoušku. Naštěstí je po ruce Honza Páleníček, juniorský Mr. Olympia v naturální kulturistice a také servisman CITY SKI. Podívejte se, jak to Honza Báře namaže.

:: OD KLÍNOVCE PO KRÁLIČÁK A K TOMU I DVOUDEŇÁK ::

O volebním víkendu jsme našim klientům nabídli možnost vyrazit lyžovat na Moravě i v Čechách. V sobotu vyjel bus CITY SKI z Prahy na Klínovec a zároveň také bus z Brna do střediska Červená Voda. V neděli jel další bus z Brna na Dolní Moravu. V sobotu bylo i slunce, v neděli již moc ne, ale víkend to byl výborný. Klikněte na obrázek a prohlédněte si fotky na našem FB.

CITY SKI instruktor Tomáš Pánek v snow parku Červená Voda

:: KRÁSNÉ LYŽOVÁNÍ OD ALP PO KRUŠNÉ HORY ::

CITY SKI má za sebou další perný víkend. Ještě nikdy V historii CITY SKI nevyjelo tolik busů na tolik světových stran najednou. Již v šest hodin ráno v sobotu vystartoval majitel CITY SKI Pavel Trčala se zájezdem do Rakouska. O hodinu později vystřelili dva autobusy na Klínovec se sympatickými instruktorkami Markétou Strnadlovou a Veronikou Vilímkovou. Ve stejnou dobu z Brna vyjel jeden bus směr Červená Voda a druhý směrem Dolní Morava s instruktory Petrem Komárkem a Tomášem Pánkem, který v neděli navíc vedl zájezd Kouty. Děkujeme všem klientům za přízeň, ale také všem instruktorům za jejich šikovnost a přívětivost. Klikněte na obrázek a prohlédněte si fotky na našem FB.

CITY SKI klienti skáčou radostí v areálu Skipark Červená Voda

:: WORK SUCKS :: LYŽUJTE S NÁMI VE VŠEDNÍ DEN ::

Nemusíte do práce, nebo za Vás kolega do kanclu posadí gumového panáka a nikdo si nevšimne Vaší nepřítomnosti? Nebo to máte tak vychytaný, že prostě necháte v kanclu rožnuto a nikoho nenapadne, že tam nejste, když se tam svítí? Tak to máte dobře zařízený a můžete s náma vypadnout na hory ve všední den a užít si prázdný sjezdovky. Tento týden jedeme hned tři zájezdy ve všední dny.

CITY SKI práce lyžování

:: PĚT ZÁJEZDŮ ZA VÍKEND A VŠUDE SUPER PODMÍNKY ::

Máme za sebou první víkend, kdy jsme v jeden den vyrazili simultánně na tři světové strany, prežili to ve zdraví, dobře si zalyžovali. V sobotu busy CITY SKI vyrazili zároveň do Krušných Hor, do Alp, Orlických hor a do pohoří Králický Sněžník. V neděli jsme si užili slunce a prašanu v Jeseníkách. Na Sedle byly tuny prašanu a v Koutech nás čekalo zdarma testování lyží, čehož jsme náramně využili. Klikněte na obrázek a prohlédněte si fotky na našem FB.

CITY SKI Věra Valíčková v areálu Kouty

:: KDYŽ NA ČERVENÉ VODĚ PADALA VODA :: 06. 01. 2013 ::

Červená Voda nás dopoledne přivítala výbornou sjezdovkou a to i přesto, že okolní střediska měla na svazích trávu. Lyžování bylo dobré a svahy jsme měli pro sebe. Bohužel kolem oběda začalo pršet a sněžit. Naštěstí má přituhnout, tak snad příští víkend budeme jezdit na novém sněhu. Popřáli jsme taky hodně štěstí a zdraví našemu lyžaři par excellence Ondrovi Bankovi.

Ondra Bank a Pavel Trčala

:: CELEBRITY ZNAJÍ KVALITY CITY SKI ::

Pokud jste celebrita a neznáte CITY SKI, tak rychle naštudujte naše stránky, abyste nebyli pozadu! Mnoho Vašich kolegů a kolegyň naše lyžařské zájezdy již důverně zná. Mezi naše VIP příznivce patří hvězdy jako Zlatý Slavík Tomáš Klus, Zlatá Slalomářka Veronika Zuzulová, nebo Zlatý Komik Ruda z Ostravy. Klikněte na obrázek a navštivte naši novou rubriku Celebrity!

CITY SKI Celebrity

:: CITY SKI SILVESTR 2012 BYLA NEJVYŠŠÍ PÁRTY ROKU ::

CITY SKI Silvestr 2012 v Krkonoších byl ještě vyšší, luxusnější, delší než loni. Vyrazili jsme z Brna odpoledne a večerní lyžování jsme si užili v Herlíkovicích. Poté jsme se přesunuli na luxus hotel Špindlerova Bouda, kde nás čekal bazén, vířivka, večeře, ohňostroj, živá hudba a párty až do rána! Pokud jste nemohli být s námi, klikněte na obrázek a podívejte se na fotky.

CITY SKI Silvestr 2012 Špindlerova Bouda

:: NOVÁ SJEZDOVKA NA ČERVENÉ VODĚ :: 30. 12. 2012 ::

Červená Voda nás v nové sezoně nadchla novou červenou sjezdovkou a top kvalitou služeb. Měli jsme také možnost setkat se s lyžařskou hvězdou par excellence, Olympijským vítězem Alešem Valentou. Resort byl nebývale plný, ale pojeďte s námi vyzkoušet novou sjezdovku v lednu, kdy davy opadnou. V neděli 6. ledna 2012 se koná speciální zájezd s módní přehlídkou.

CITY SKI Červená Voda 30 12 2012

:: STUHLECK V BLANKYTNĚ MODRÉM :: 29. 12. 2012 ::

Poslední CITY SKI trip roku 2012 z Brna na Stuhleck se vydařil zejména proto, že štýřané jihomoravanům nachystali luxusní podmínky na lyžování i snowboarding a do balíčku přihodili ještě famózní počasí. Po dnech bez slunce v Brně jsme zažili modro, modro a zase modro. Celý den. Co si přát víc? Snad jen dostavbu dálnice z Vídně do Brna, abychom to do Alp měli ještě rychlejší.

CITY SKI Stuhleck 29 12 2012

:: NOVÝ SNÍH NA KLÍNOVCI :: 28. 12. 2012 ::

Zatím nejlepší den lyžařské sezony. Nový sníh, perfektně upravené sjezdovky, nádherné zimní počasí a výborná parta CITY SKI. Pokud jste to propásli, přihlašte se co nejdříve na náš příští zájezd!

CITY SKI Klínovec 28 12 2012

:: ÚŽASNÁ OPENING AKCE NA DOLNÍ MORAVĚ :: 15. 12. 2012 ::

První letošní zájezd CITY SKI na Dolní Moravu potvrdil, že DM je pro lyžaře z Brna naprostá jednička. Dva plné autobusy natěšených lyžařů z Brna čekalo sice uplakané počasí, ale nikdo uplakaný nebyl, protože lyžování bylo dobré a následný koncert Monkey Business ještě lepší. Během Svátků pojedeme na DM celkem čtyřikrát, takže si jistě vyberete termín, který Vám bude vyhovovat.

Kateřina Hálová a Michaela Stehlíková na Dolní Moravě v prosinci 2012

:: PRVNÍ ZÁJEZD NA KLÍNOVEC VELKÝ ÚSPĚCH :: 09. 12. 2012 ::

Náš historicky první zájezd CITY SKI z Prahy byl velký úspěch a děkujeme všem lyžařkyním a snouboardelákům z Hlavního města za jejich přízeň. Klínovec nabídl nejlepší sněhové podmínky v ČR a my jsme toho řádně využili. Některé západoevropské účastníky jsme dokonce seznámili se sličnými východoevropskými účastnicemi. Druhý zájezd 16. 12. 2012 nabídl dokonce celý otevřený areál a lyžování bylo výborné, i když bez modré oblohy. Těšíme se na poslední adventní víkend. Jedeme v sobotu 22. 12. 2012.

Bus CITY SKI na Klínovci v prosinci 2012

:: POŘÁDNÁ PÁRTY NA ZAHÁJENÍ SEZÓNY :: 06. 12. 2012 ::

V Praze i v Brně tento týden sněžilo, a tak bylo potřeba pořádně zapít zahájení lyžařské sezóny! Společně s naším strategickým partnerem pro týdenní pobyty v Alpách, firmou PUX TRAVEL, jsme nachystali promítání ski & snb videí, soutěže o lyžařské vybavení, seznamku a lyžařské tance. Po letní přestávce jsme rádi viděli známé tváře našich stálých klientů.

Pux Pub

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V PRAZE :: PETŘÍN :: LISTOPAD 2012 ::

Pokud jste z Prahy, tak je to možná právě na Petříně, kde jste v rámci fakultativního výletu mateřské školky prováděli Vaše první lyžařské pokusy. Lyžařské středisko Petřín nabízí úctyhodných 130 metrů převýšení a jako jediný areál zimních sportů v Hlavním Městě ČR se může pyšnit lanovkou. V tomto dílu lyžuje majitel CITY SKI Pavel Trčala na sněhu, na listí, na trávě a dokonce i na skále, podle níž Petřín získal své jméno.

:: SCHLADMING OTEVŘEL :: LYŽUJTE JIŽ V LISTOPADU! ::

Světoznámé středisko Schladming již otevřelo své kvalitní svahy pro novou sezonu. Než se začne lyžovat na českých a moravských horách, autobusy CITY SKI dovezou Vás nedočkavce ke snežným radovánkám do Říše. Ve Štýrsku totiž panují zimní podmínky již od konce října, a tak ve Schladmingu tradičně vyhráli prestižní soutěž, kdo otevře jako první. Letos se jim to podařilo již v sobotu 3. listopadu 2012. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotky z luxusního lyžování ve středisku první víkend v listopadu.

Schladming otevřel již 3. listopadu 2012

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V PRAZE :: PRAŽSKÝ HRAD :: ŘÍJEN 2012 ::

V Praze napadlo, a tak tým CITY SKI využil příznivých sněhových podmínek k natočení prvního dílu nového seriálu Lyžování v Praze a to přímo na Pražském Hradě. V tomto dílu lyžuje majitel CITY SKI Pavel Trčala, ale také například Prezident Republiky Václav Klaus.

:: CITY SKI :: NA HORÁCH NAPADL PRVNÍ SNÍH :: ŘÍJEN 2012 ::

A tak nám napadlo. A napadlo v Rakousku, napadlo na Pradědu, napadlo v Tatrách a dokonce i na Klínovci, kam bude nově jezdit CITY SKI s klienty z Prahy. Klikněte na fotku a podívejte se jaký je to pěkný areál s několika novými lanovkami a sjezdovkami. Neočekáváme, že se na našich horách bude dát lyžovat dříve než koncem listopadu, a proto pro Vás připravujeme speciální CITY SKI season opening v Alpách. Sledujte web a budete informováni.

První sníh napadl na Klínovci letos již v říjnu

:: CITY SKI :: INSTRUKTOR :: ALEŠ NĚMČANSKÝ :: ZÁŘÍ 2012 ::

Nejlepší instruktor CITY SKI Aleš Němčanský měl právě narozeniny, a tak jsme mu udělali speciální video. Pokud Aleše znáte, jistě s ním rádi zavzpomínáte. Pokud Aleše ještě neznáte, tak ho po shlédnutí tohoto videa jistě budete chtít brzy poznat.

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ NA LONTU :: PŘEDKLÁŠTEŘÍ :: ZÁŘÍ 2012 ::

Ke konci léta neodmyslitelně patří Mistrovství České republiky v travním lyžování. Letos dokonce s mezinárodní účastí až z Japonska. A na startu nechyběl ani majitel CITY SKI Pavel Trčala a jak jinak, v obleku! V tomto novém seriálu Lyžování na lontu uvidíte mimoměstské lyžařské možnosti v okolí naší jihomoravské metropole. Pokud jste ještě nikdy neviděli travní lyžování, teď máte šanci.

:: ŽIJEME LEN RAZ V BRATISLAVE :: 18. 08. 2012 ::

V rytmu letošního letního superhitu ŽIJEME LEN RAZ jsme se vydali opět do Bratislavy, abychom lyžovali, wakeboardovali, surfovali, padali, pili vodu (dobrovolně i nedobrovolně), žrali písek (nedobrovolně) a vůbec celkově prožívali léto se vším všudy. Beach fotbal nás dorazil a kdo chtěl dostal autogram od Michala Viewegha při premiéře nového seriálu Svatá čtveřice.

Petr Berka a místní kráska při wakeboardingu v Bratislavě

:: SMOOTH RIDING NA ZLATÝCH PIESKOCH :: 04. 08. 2012 ::

Naše první srpnové vodní lyžování bylo naprosto úžasné díky bezvětří i dobré partě. Po akci na vodě jsme se přesunuli na pláž k Dunaji, kde jsme dali beach fotbal zápas. Kdo tuto hru nezkusil, ten neví, jaká je to makačka. Hráli jsme taky beach frisbee a speedminton. Na závěr majitel CITY SKI Pavel Trčala surfoval přímo na Dunaji.

Iva Dolejšová na startu svého prvního wakeboard pokusu

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V BRNĚ :: ZVONAŘKA :: ČERVENEC 2012 ::

I v létě natáčíme nové díly seriálu Lyžování v Brně. Nejnovější epizoda je z Autobusového nádraží Zvonařka. Podívejte se, jak majitel CITY SKI Pavel Trčala jezdí po asfaltu i v terénu. Jako lanovka funguje Pavel Kejmar, Super Motard vicemistr Evropy.

:: SKI & DANCE OSTRAVA :: WAKE + STODOLNÍ :: 20. 07. 2012 ::

Pokud jste s námi v zimě zažili speciální zájezdy SKI & DANCE, jistě si nenecháte ujít jejich letní verzi. Odjezd z Brna bude v pátek ve čtyři odpoledne, abyste si nemuseli brát volno z hokny. Půjčíme Vám výbavu, zajezdíte si až do tmy a pak dostanete večeři. Na noc vyrazíme na legendární párty street Stodolní. Odjezd busu domů bude ve dvě ráno, abyste stihli ranní rozjezdy. Cena zahrnuje bus, skipas, vybavení, večeři, welcome drink na Stodolní.

CITY SKI akce SKI & DANCE v Ostravě

Klikněte na obrázek a vstupte do rubriky Akce, kde se dozvíte více o zájezdu.

:: V BRATISLAVĚ JAKO V KARIBIKU :: 16. 06. 2012 ::

Máme za sebou krásný den v areálu WAKE LAKE Zlaté Piesky. Voda jako v Karibiku. Parta výborná. Nálada luxusní. Nový provozovatel nachystal extra atrakce a v rámci testování se majitel CITY SKI Pavel Trčala stal na chvíli létajícím mužem. Na příštím zájezdu budete mít tuto možnost i Vy!

Majitel CITY SKI Pavel Trčala se stal létajícím mužem v areálu WAKE LAKE Zlaté Piesky

:: CITY SKI VLAJKONOŠ OHŇOSTROJŮ :: 06. 06. 2012 ::

Během ohňostrojů Ignis Brunensis měl majitel CITY SKI Pavel Trčala tu čest stát se oficiálním vlajkonošem na vodní hladině Brněnské přehrady. Jízdy probíhaly před španělským, australským a čínským ohňostrojem. Děkujeme všem, kteří nám pomohli v realizaci. Pojeďte na vodní lyže se CITY SKI!

Majitel CITY SKI Pavel Trčala jako vlajkonoš ohňostrojů Ignis Brunensis

:: ZAČÍNÁME ZÁJEZDY NA VODNÍ LYŽOVÁNÍ :: 19. 05. 2012 ::

Vodnolyžařská sezóna CITY SKI začíná a první zájezd je naplánován na sobotu 19. května 2012, kdy vyrazíme na Zlaté Piesky do Bratislavy. V průběhu léta budeme jezdit i do dalších středisek. V rámci zájezdu dostanete bus, skipas, půjčení vodních lyží nebo wakeboardu, instruktora, možnost transportu kola, nebo bruslí, jízdu po stezce kolem Dunaje, beach volejbal, navštěvu hradu. Cena je 600 Kč pro dívky a ženy a 700 Kč pro chlapce a muže.

Vodní lyžování a wakeboarding Bratislava Zlaté Piesky

:: GENDEROVÁ CENOVÁ DISKRIMINACE :: ŽENY LEVNĚJI ::

Tým CITY SPORTS nedávno zaznamenal finanční statistiky, které prokazují, že ženy na stejných pozicích mají znatelně nižší platy nez muži. Jako první firma v České republice jsme se rozhodli udělat něco pro Vás ženy a dívky! Abychom alespoň minimálně vyvážili tuto Vaši celoživotní nespravedlnost, CITY SPORTS Vám od nynějška bude nabízet nižší ceny než mužským a chlapeckým účastníkům zájezdů CITY SKI.

Genderová cenová diskriminace CITY SKI

:: LUXUSNÍ ZAKONČENÍ SEZÓNY NA PRADĚDU :: 09. 04. 2012 ::

Na Velikonoční pondělí jsme vyrazili na nejvyšší horu Moravy. Přivítal nás nový prašan a modré nebe. Společně s relativnímm chladem z toho byly lyžařské podmínky srovnatelné se zimním lyžováním. Severní svahy měly výborný povrch až do odpoledních hodin. Kdo zůstal v Brně, mega ultra zaváhal.

Majitel CITY SKI Pavel Trčala na monoski pod vrcholem Pradědu

:: CITY SKI NA ZÁVODECH RED BULL SKILLS :: 31. 03. 2012 ::

Na konci března 2012 se v Lenzerheide konal historicky první závod Red Bull Skills. Na sjezdovce světového poháru a také s učastí závodníků ze svěťáku se jely všechny ctyři alpské disciplíny v jedné trati. Pavel Trčala reprezentoval CITY SKI jako jediný závodník z České republiky a provede Vás zákulisím závodu:

:: MANAŽERSKÝ TROJBOJ :: SKI GOLF TENIS :: 13. 04. 2012 ::

Ve spolupráci s lyžařsým areálem ČERVENOHORSKÉ SEDLO, golf arealem GOLF BRNO a tenisovým klubem TENNIS CLUB MAXIMUS pořádáme první ročník originální akce, ve které manažeři poměří své dovednosti na sjezdovce, na golfovém hřišti a na tenisových kurtech. A to vše v jeden den. Umíte lyžovat, hrát golf i tenis? Milujete tyto sporty, ale ještě nikdy jste je neprovozovali v jeden den? Teď přišla Vaše šance, abyste ukázali Vaše schopnosti. Buďte super aktivní v pátek třináctého, kdy se ostatní bojí vyjít na ulici! Info v rubrice Akce.

:: LYŽOVÁNÍ NA SEDLE VE SPODNÍM PRÁDLE :: 18. 03. 2012 ::

V neděli jsme se vydali na Červenohorské Sedlo a kdo zůstal v metropoli, ten zaváhal. Po ránu byly sjezdovky tvrdé a lyžování bylo výborné. Odpoledne někteří klienti CITY SKI jezdili ve spodním prádle! Majitel CITY SKI, Pavel Trčala dokonce navodil letní atmosféru, když naboso jezdil na kite surf prkně.

Lyžování ve spodním prádle

:: DOLNÍ MORAVA JAKO LEDOVEC :: 17. 03. 2012 ::

Pokud jste vždy chtěli zažít letní lyžování na ledovci, ale zdálo se Vám to nákladné či vzdálené, tak nyní jste měli tu šanci vyzkoušet si, jaké to je. Ráno výborné lyžování, odpoledne plnohodnotné opalování. Podívejte se na fotky:

Pavel Trčala na monoski ve středisku Dolní Morava

:: PÁRTY A OCHUTNÁVKA CITY CHAMPAIGN :: 07. 03. 2012 ::

Ve středu proběhla naše tradiční CITY SKI párty v CAFE PODNEBI, kde jsme také ochutnávali naši značku šumivého vína. Klienti CITY SKI mají na zájezdech možnost dát si bublinky jako dárek od nás. Nyní Vám tento nápoj nabízíme jako CITY CHAMPAIGN. Kdo nepřišel na drink zdarma, ten je bublinkovej lůzr.

:: DALŠÍ NOVÝ PÁR CITY SKI ::

Na světě je další pár, který byl zkompletován díky sofistikované seznamovací službě CITY SKI. Zasloužilá klientka CITY SKI Petra Michalčiková a náš nejoblíbenější americký klient Josh Runkel, které jsme dali dohromady na našem zájezdu v lednu, se nyni oficiálně mají rádi a letí spolu oslavit svátek Svatého Patrika kam jinam než do Irska. Pokud chcete taky sbalit Amíka, který Vás vezme ochutnat irskýho škopka, zúčastněte se některého z našich zájezdů. Podívejte se, jak to Pítře s Džošem spolu sluší:

Josh Runkel & Petra Michalčíková

:: GENDEROVÁ SPECIFIKACE REZERVOVANÝCH ÚČASTNÍKŮ ::

Dle Vašich požadavků zavádíme genderovou statistiku. V rezervaci každého zájezdu je nyní odstavec specifikující procento přihlášených žen versus mužů. V rubrice Seznamka si navíc můžete prohlédnout grafický genderový přehled všech aktuálně vypsaných zájezdů. Tato vychytávka Vám jistě pomůže při rozhodování, na který zájezd se vydat. Nebo Vám může být příkladem klient Lukáš Harant, který se pro jistotu účastní každého zájezdu. Lukáš totiž ví, že ONA může být i na zájezdu, na který je přihlášena jen jedna žena!

Pavel Trčala - Hana Melichárková - Aleš Němčanský

:: JARNÍ LYŽOVÁNÍ NA DOLNÍ MORAVĚ :: 03. & 04. 03. 2012 ::

První březnový víkend jsme strávili na Dolní Moravě a byla to dobrá volba. V sobotu jsme vypravili tři busy plné lyžařů natěšených na modrou oblohu! Počasí bylo krásné, dívky byly krásné, prostě celý den byl krásný. V neděli jsme měli na palubě mladé nadějné tenisty a atmosféra v autobuse byla zábavná a atmosféra v atmosféře byla opět slunečná. DM teď jezdí do 16:30, což nám dává extra půlhodinu na freeridy ve firnu! Podívejte se na fotky:

Pavel Trčala porcuje měkký jarní sníh na Dolní Moravě

:: BUS PLNÝ MANAŽERŮ LÁKAL ZLATOKOPKY :: 01. 03. 2012 ::

Prvního březnového dne jsme si vyrazili na hory s manažery renomované internetové firmy WDT. Tento zájezd byl obzvláště vhodný pro dívky zlatokopky. Nezadané slečny si vybraly z kvalitní nabídky vzdělaných a zajištěných lyžařů-manažerů. Klikněte na obrázek a vstupte do FB galerie:

Klienti CITY SKI na zájezdu manažerů firmy WDT

:: KRÁSNÉ VÝHLEDY, KRÁSNÉ SESTŘIČKY :: 22. 02. 2012 ::

Středeční výlet se zdravotními sestřičkami byl velmi populární. Bylo sice zataženo cely den, ale výhledy nejen na krajinu byly spektakulární! CITY SKI poprvé v historii vypravilo dvoupatrový bus! Po ukončení zájezdu následovala apres ski party v Cafe Podnebi. Podívejte se na fotky:

CITY SKI Zájezd se zdravotními sestřičkami

:: NA SEDLE V MLZE, ALE V DOBRÉ PARTĚ :: 18. 02. 2012 ::

CITY SKI má za sebou druhou SKI & DANCE akci, tentokrát na Červenohorském Sedle. Nebyla sice ideální viditelnost, ale lyžování, obzvláště to večerní bylo super. Klienti CITY SKI mají neuvěřitelnou výdrž. Celý den lyžují, pak si dají večerní lyžování, a pak mají ještě energii na diskotéku! Klikněte na obrázek a mrkněte na fotky:

CITY SKI akce SKI & DANCE na Červenohorském Sedle

:: SERIÁL LYŽOVÁNÍ V BRNĚ :: PRIGL ::

Venku možná mrzne až praští a někteří méně odolní jedinci se odhlašují ze zájezdů CITY SKI, protože se bojí mrazu. Majitel CITY SKI, Pavel Trčala, který měl to štěstí stanout jako nejmladší Čechoslovák na vrcholu Mount Everestu, se zimy nebojí a surfuje si jen tak v kraťasech na Brněnské přehradě. Jeho kolega, známý brněnský nudista a monolyžař Aleš Němčanský, dokonce využívá slunného počasí k opalování.

:: VYHŘÍVANÁ SEDAČKA POMOHLA V MRAZECH :: 05. 02. 2012 ::

Červená Voda nás během extrémně nízkých teplot v neděli zachránila díky své vyhřívané čtyřsedačce s bublinou. Jízdou nahoru jsme dobíjeli naše tělesné nabíjecí baterky, abychom mohli zvládnout jízdu dolů. Naštěstí je svah Červené Vody na východ, takže nám k akumulaci tepla pomáhalo i sluníčko. Klikněte na obrázek a mrkněte na fotky:

CITY SKI snowboard skupina na sjezdovce Červená Voda

:: MRAZIVÉ ALE SLUNEČNÉ JESENÍKY :: 04. 02. 2012 ::

Na Čéháčku i v Koutech nás v sobotu čekaly luxusní sněhové podmínky a prázdné sjezdovky. Společný jmenovatel těchto jevů měl jméno mráz. Ten také zapříčinil poruchu autobusu. Avšak ten, kdo to vydržel, dobře si zajezdil, dobře se pobavil a poznal nové zahraniční kamarády. Velkou část autobusu totiž obsadili španělští studenti, a tak vedoucí zájezdu Pavel Trčala moderoval dvojjazyčně! Trip jsme zakončili seancí ve Finské Sauně a následnou párty. Klikněte na obrázek a mrkněte na fotky:

CITY SKI Španělská skupina

:: VEČERNÍ STUPAVA & APRES-SKI PARTY :: 02. 02. 2012 ::

První únovorý večer jsme se vydali na Stupavu. I přes mrazivé počasí jsme si užili super lyžování. Ohřáli jsme se následně na Apres Ski party v Cafe Podnebi. Večerní lyžování se CITY SKI, to je lepší než seriál v bedně! Klikněte na obrázek a mrkněte na fotky:

CITY SKI Večerní lyžování na Stupavě

:: CITY SKI ZÁJEZD ZDARMA ZA SAMÝ JEDNIČKY ::

Učili jste se pilně celý podzim? V lednu jste místo lyžování šrotili na testy? Nebo jste si vzali příklad od našich politiků a dobře jste opisovali, podváděli a upláceli učitele? Ať je to tak, či tak a na výzu máte samý, CITY SKI Vám dá zájezd naprosto, úplně a zcela ZDARMA! Více info o soutěži v rubrice Akce.

:: FREERIDE NA ČERVENOHORSKÉM SEDLE :: 29. 01. 2012 ::

V neděli 29. 01. 2012 se konaly dva zájezdy CITY SKI. Jeden autobus navštívil Červenohorské Sedlo, druhý autobus navštívil Kouty. Na Sedle i v Koutech byla super lyžovačka. Střediska jsou od sebe ve freeridovatelné vzdálenosti, a tak se mohl vedoucí zájezdů Pavel Trčala operativně přesouvat, aby se osobně věnoval oběma skupinám. Nová čtyřsedačková lanovka na ČH již šlape a klienti CITY SKI byli velmi spokojení s lyžováním na Sedle za naši bezkonkurenční cenu BUS + SKIPAS = 600 Kč. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotogalerii ze dne 28. 01. 2012 z Červenohorského Sedla a z Koutů:

CITY SKI Freeride z Červenohorského Sedla

:: SUPER PODMÍNKY NA DOLNÍ MORAVĚ :: 28. 01. 2012 ::

Poslední lednový víkend vyšlo počasí naprosto ukázkově. Ne nadarmo odborníci popisují mrazivé zimní počasí s modrou oblohou jako nejlepší pro lidskou psychiku. Při pohledu na modrou oblohu a bílé hory, pryč jsou podzimní chmury! V sobotu 28. 01. 2012 se uskutečnil zájezd na Dolní Moravu, která nás přivítala perfektně upravenými sjezdovkami. Díky nízkým teplotám vydržely sjezdovky v top stavu až do odpoledních hodin. Na své si opět přišli i vyznavači freeridu, protože díky výšce sněhu je kolem sjezdových tratí dostatek volných terénů. Již třetí víkend po sobě jsme si užívali nového prašanu!Klikněte na obrázek a vstupte do fotogalerie ze dne 28. 01. 2012 z Dolní Moravy:

CITY SKI Klientka se učí snowboardovat na sjezdovce U Slona

:: CITY SKI KONDIČNÍ TRÉNINK & PARTY :: 25. 01. 2012 ::

Tým CITY SKI dosáhl vynikajících výsledků o víkendových závodech v Koutech. Avšak ne všichni účastníci zájezdu mají takovou kondičku jako například Michaela Boudová, reprezentantka CITY SKI v obřím slalomu. A proto jsme se rozhodli darovat klientům CITY SKI dárek ve formě společného kondičního cvičení. Rezervovali jsme tělocvičnu a první session proběhla ve středu 25. 01. 2012 v 18:00. Účast byla pro pro klienty CITY SKI zcela, úplně a naprosto ZDARMA. Věnovali jsme se stretchingu a posílení partií důležitých pro lyžování. Trénink proběhl v Tělocvičně pod Hradem na ulici Údolní 3 a byl následován párty v blízkém Cafe Podnebi na Údolní 5. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotogalerii ze cvičení a z párty:

CITY SKI Kondični trénink pro lyžováni a párty

:: KOUTY SKI & DANCE MARATHON :: 21. 01. 2012 ::

Úžasné zážitky na úžasné akci. Tento zájezd byl fenomenální. Nejprve jsme závodili v mezinárodním česko-polském závodě. Tým CITY SKI získal zlato a stříbro v kategorii VIP díky sourozenckému duu Pavel Trčala a Hana Robinson. Výborně reprezentoval shodou okolností také další sourozenecký pár Jura Bouda a Míša Boudová v kategorii OPEN. Někteří účastníci si s námi dali freeride z Dlouhých Strání. Večer jsme lyžovali na perfektně upraveném svahu a tancovali na baru Lyžárna. To vše dvanáct hodin v kuse. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotogalerii ze závodů, z freeridu, z diskotéky:

CITY SKI Kouty Ski & Dance Marathon

:: PRAŠANOVÝ ZÁJEZD NA STUHLECK :: 14. 01. 2012 ::

Komunita CITY SKI se vydala za lyžováním do zahraniční země alpské. Na parkovišti a v restauracích to sice vypadalo jako na výroční zasedani Rakousko-Uherského lyžařského spolku, ale díky sněžení sjezdovky plné nebyly. Všimněte si nového gay proudu CITY SKI - od tohoto zájezdu s námi jezdí i teplí monolyžaři. Mimochodem, opět jsme zachraňovali finské účastníky. Klikněte na obrázek a podívejte se na fotogalerii z naší rakouské lyžovačky:

CITY SKI Stuhleck

:: ČERVENÁ VODA FASHION SHOW :: 07. 01. 2012 ::

Klienti CITY SKI zájezdu do střediska Červená Voda v sobotu 07. 01. 2012 měli tu možnost vidět FASHION SHOW na sněhu, včetně promenády v plavkách v podání profesionálních modelek i našich účastnic zájezdu. Perličkou dne byla záchrana finských účastníků zájezdu, kteří si dali freeride a skončili na druhé straně kopce v zapadlé sudetské vesničce. Díky pomoci místních obyvatel jsme Finy zachránili v Lanškrouně.

Klikněte na obrázek a podívejte se na fotky v naší fotogalerii:

CITY SKI Červená Voda Fashion Show

Účastnice týdne:
Účastnice týdne
Účastník týdne:
Účastník týdne
ZDARMA:

ČASOPIS SNOW
PUJČENÍ LYŽÍ
INSTRUKTOR
SEZNAMKA
ZÁBAVA
DRINK
POHOŘÍ:

KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK
ORLICKÉ HORY
KRUŠNÉ HORY
KRKONOŠE
JESENÍKY
KARPATY
BESKYDY
TATRY
ALPY
MORAVA:

VELKÉ MEZIŘÍČÍ
DOLNÍ MORAVA
ČERVENÁ VODA
NOVÉ MĚSTO
ČH SEDLO
NĚMČICKY
STUPAVA
KYČERKA
KARASÍN
KOUTY
BÍLÁ
ČECHY:

ČESKÁ TŘEBOVÁ
ROKYTNICE
HARRACHOV
KLÍNOVEC
JEŠTED
DEŠTNÉ
ŠPINDL
ŘÍČKY
RAKOUSKO:

NIEDERALPL
SEMMERING
LACKENHOF
STUHLECK
PRÄBICHL
HOCHKAR
SLOVENSKO:

TATRANSKÁ LOMNICA
MARTINSKÉ HOLE
ŠTRBSKÉ PLESO
JASNÁ CHOPOK
VELKÁ RACA
VRÁTNA
ITÁLIE:

PASSO TONALE
LIVIGNO
BORMIO
FRANCIE:

VAL THORENS
LES ARCS
RISOUL

VODNÍ LYŽOVÁNÍ:

BRATISLAVA
CHOMUTOV
OSTRAVA
VÍDEN